Kde koupit kvalitní oblečení?

lobella
13. črc 2022

Ahoj,
Kde prosim nakupuje kvalitni obleceni? Takove co po vyprani nezezmolkuje,neztraci tvar,nepara se. Jde mi o damske obleceni na bezne noseni (tricka,halenky,svetry,dziny,kalhoty,spodni pradlo). Hlavne ty halenky a tricka me stvou. Po jednom vyprani zmolky, tricka prekroucena. Na jake znacky se zamerit? Rada bych nakoupila nejale zakladni kousky satniku kvalitni,aby opravdu vydrzely par let a ty doplnovala kously z C&A, Gate,atd.

malytlustyhroch
Autor odpověď smazal
Zobraz
gbp
14. črc 2022

@lobella tuhle radu asi slyset nechces, ale ja nakupuju v sekaci 🤷🏼‍♀️ koupim tam prave klidne i ruzne znacky. hlavne se mi libi, ze to nemam stejne jako kazdy a zaroven se mi prave to co pises s oblecenim nikdy nestane 🤷🏼‍♀️

malytlustyhroch
Autor odpověď smazal
Zobraz
zuzita15
14. črc 2022

@lobella obecne nakupuju v s.Oliver, Esprit, Desigual, na Zalando ruzne znacky a na nicem zmolky nemam 🤷‍♀️Desigual saty mam nekolik let a jsou porad jako nove a to je po jednom noseni peru (dobre, mam jich hodne, takze je realne nosim mene casto 😁), stejne tak svetry Tommy Hilfiger, Esprit, s.Oliver, Tom tailor a ani jeden zmolecek.

hani_na
14. črc 2022

@lobella Za mě taky sekáč, dneska jsou i pěkné butikové, žádné hrabárny.

lobella
autor
14. črc 2022

@gbp
@malytlustyhroch
@hani_na taky jsem chodivala do sekace a ty kousky prave porad drzi...jenze s deckama to nedavam,tak se chci podivat treba po vinted na kousky s visackou, ale nevim,na jake znacky se zamerit

veronicka89
14. črc 2022

Tricka kupuju ruzne ... Ale treba kik ( elastan - beru v alci za 1 eur) a hilfiger mi neztraci tvar ani nezmolkovati