Kde koupit společenské oblečení pro malé dítě (Brno)?

bardulienka
11. srp 2019

Ahoj všichni,

omlouvám se, asi nepatří sem - nenašla jsem vhodnou kategorii.

Sháním pro ročního syna košili, motýlek s kapesníčkem a ostatní doplňky k obleku (ten budu mít). Poradíte, kam v Brně?

Děkuji!

zelenaesmolda
11. srp 2019

zkus bazarove fb skupiny,tam se to obcas prodava,nove je zbytecne kupovat pokud je to na jednu prilezitost 🙂

meronym
11. srp 2019

@bardulienka Hezke kosile s motylkem pro takto male deti za dobre ceny mivaji v H&M. Napr. v Olympii maji v jejich prodejne velky vyber.

lpch
11. srp 2019

Zkusila bych Next nebo Coccodrillo. Minimalne na jejich eshopech toto zbozi nabizi

zmrzlinka
11. srp 2019

H&M

popelka1984
11. srp 2019

V H&M mají pěkné kousky, tuhle jsem tam koupila košili s nastavitelným motýlkem, i když z košile vyroste tak motýlek může nosit dál a dál, společenské věci pro sebe i pro syna kupuji buď tam nebo v Bonprixu.

bardulienka
autor
12. srp 2019

Moc děkuji za tipy! Zkusím to H&M, případně ty další dva tipy. Asi to využije na dvě svatby, z toho jedna je nás rodičů, takže je to větší událost a chtěla bych, aby trochu ladil s tatínkem, když to půjde. 🙂

Jinak bych určitě hledala v bazaru. 👍

setba
12. srp 2019

Když se jde po Masarykově od nádraží nahoru, po pravé straně hned v prvním bloku budov je malý obchod s dětským zbožím. Já tam nikdy nebyla ale tchýně mi tam chodí kupovat parádní věci pro děti.

hanka_12345
12. srp 2019

@zelenaesmolda presne, koupila sem na bazarku paradni ohoz na svatbu za 200kc...kalhoty a vesticka z.H&M

meronym
12. srp 2019

@bardulienka Ještě jsem zapomněla napsat, že opravdu krásné kousky (i když dražší) mají ve Funbaby v Modřicích. Občas tam ulítnu, nedá se odolat 😀