Koženkové legíny. Ano nebo ne?

verca_20
21. dub 2022

Ahoj, inspirovala mě podobná diskuze, ze které jsem si půjčila i foto.. jaký máte názor na tenhle kousek oblečení? Nosíte koženkové legíny, nebo se jim vyhýbáte? Líbí se vašim partnerům? Já osobně je občas nosím docela ráda, na jaře ke kratším bundičkám, v létě třeba k nějakému vzdušnějšímu crop topu. Postavou se blížím nejvíce asi té druhé zprava, občas přemýšlím, jestli je to ještě vhodné.. ale partner zatím trvá na tom, že mi sluší 🙂

elesse
21. dub 2022

Nelíbí se mi a nenosím. Přijde mi, že se (obzvlášť v koženkových) musí člověk brutálně potit...

drep
21. dub 2022

Líbí se mi komiksových postavách ve filmu. Jinak ne a upřímně znám ve svém okolí tak asi dvě holky, ktere mají tak dokonalou postavu, aby jim slušely. A to jsem jinak vášnivá milovnice legín a skoro nic jiného nenosím

martiniquest
21. dub 2022

Nosim a libi se mi, ale ne takto leskle. A nemam kozenkove, v tom bych umrela. Mam textilni, ktere na sobe mají nejakou upravu, ze tu kozenku imituji, ale zaroven to luftuje jak ma. Za me super, ale zalezi na provedeni.

levandule_k
21. dub 2022

Nelíbí se mi koženkové legíny ani sukně. Připadala bych si v tom nevkusně a necítila bych se v tom, kdybych v tom měla jít po ulici. Ke koženkovým legínám mi přijde akorát tak vhodné dát si vysoké podpatky, korzet a bičík a užít si postelové hrátky.

dandaa
21. dub 2022

Nosím je ,ale mám na ně postavu . Je potřeba najít kvalitní ve kterých se budeš cítit pohodlně. Jo a mužům se hodně líbí. Inspiruji se na pinterestu viz foto.

martiniquest
Autor odpověď smazal
Zobraz
verca_20
autor
21. dub 2022

@martiniquest já vlastním ty lesklejší, asi záleží i na značce a konkrétním materiálu, ale nejsou neprodyšné, i když tak vypadají.. mám dokonce přímo i typ, který je na fotce, ale Ty mám jen jedny, jsou pekelně drahé :/

jaja01k
21. dub 2022

Manželovi by se líbilo, kdybych je nosila, ale mně se nelíbí, nenosím a ani neuvažuju, že bych si je pořídila.

blondynka400
21. dub 2022

@verca_20 já občas ano, když se k tomu vezmou vysoké podpatky a jak píšeš kratší bundička, vypadá to dobře. V létě bych si to tedy nevzala, ale na počasí jak je třeba teď, je to ideální. Přiznám se ale mít postavu jako druhá zprava, na sebe bych si to nevzala. Věřím, že velké části chlapů se to ale i tak líbí 😀

martiniquest
21. dub 2022

@blondynka400 Ta druha zprava ma postavu naprosto v poradku, akorat by ji vic slusela delsi halenka/kosile pres zadek, protoze tim leskem prilis pouta pozornost na problematickou partii. Ale je to reklamni fotka, leginy musi byt videt co nejvic.

verca_20
autor
21. dub 2022

@blondynka400 no v létě samozřejmě nemyslím, když je pravé poledne a venku 35 v stínu :D ale na večerní posezení nebo procházku ven.. případně v nějaké chladnější dny, kdy teploty neatakují 30 a výše 🙂 Přiznám se, že nebýt partnera, zřejmě bych je už také nenosila.. ale ano, mám pocit, že chlapi občas koukají i tak 🙂

blondynka400
21. dub 2022

@martiniquest neřekla jsem, že nemá postavu v pořádku, ale za mne už to na legíny podobného typu prostě není. Tazatelka se ptala, zda je to vhodné. Můj názor je, že kdybych to byla já, tak není. Ale je to každého věc, co si nosí .-) Delší halenka by sice problematické partie zakryla, to je pravda, ale to je věc, co se mi nelíbí už vůbec a je jedno, jakou kdo má postavu.

verca_20
autor
21. dub 2022

@blondynka400 ptala jsem se na názor a dostala ho, nijak mě to neurazilo, to jen pro pořádek 🙂 spíše zkusím do budoucna zapracovat na postavě, než se jich vzdávat úplně.. a jinak se asi shodneme, co se té delší halenky týče.. pokud bych chtěla zakrývat zadek a boky, nemusím vlastně nosit takovéhle legíny a pak bych nepotřebovala halenku, která bude zakrývající :D

blondynka400
21. dub 2022

@verca_20 já jsem zvyklá chodit relativně málo oblékaná, takže bych to i tak nedala. Ale chápu, jak to myslíš. A když ti to nevadí a jemu se to líbí, tak to neřeš a klidně si to nos. A že chlapi občas koukají je jasné, mají rádi všechno obtáhlé. Ač si pořád myslím, že pořádnou minisukní a hezkýma nohama oslovíš větší část chlapů 🙂

blondynka400
21. dub 2022

@verca_20 to jsem ráda, nemyslela jsme to nějak zle. Tak budu držet palec, ať se podaří 🙂 Jenom pro zajímavost, které přesně máš a vyhovují ti? Když jsi psala, že jsou hodně prodyšné...

verca_20
autor
21. dub 2022

@blondynka400 jestli chceš, mohu Ti napsat do zpráv? abych tu nebyla nařčena, že dělám reklamu 🙂

blondynka400
21. dub 2022

@verca_20 jestli můžu poprosit, tak určitě. Díky 🙂

irmamala
22. dub 2022

Líbí se mi moc, ale nějak jsem prošvihla tu dobu, kdy to začalo frčet a teď už se mi nechtějí pořizovat, protože si myslím, že jim brzy odzvoní 😀 A vadí mi, že je opravdu má každá druhá.Měla jsem podzim, že na podzim jsem neviděla venku nic jiného než koženkové legíny, dlouho černou vestu a chelsea boty 😀

irmamala
22. dub 2022

@verca_20 taky poprosím o tip, kdybych přeci jen podlehla 🙂

2hanah
22. dub 2022

Koženkové legíny jsou super, když padnou postavě, mám je ráda, je mi v nich teplo, ale nosím tedy jen zima a jaro a mám i pár koženkových sukní, které miluju a jsou podle mě vkusné nebo hezké, jsou pěkné na postavě, tak proč ne a mají zvláštní barvy, jednu mám takovou hořčicovou, tak s černým tričkem super a druhá je šedofialová.

verca_20
autor
25. dub 2022

@jaja01k já bych si na vašem místě pořídila třeba aspoň jedny, jednou za čas si je vzít ,,na rande " s manželem může být fajn, když se mu tak líbí, ne?🙂

camelinka
25. dub 2022

@verca_20 Nosim a sou mi prijemne, mam z lidlu a zespoda maji takovy prijemny matros, ze se ani nepotim.
Uprimne, musi na to ale byt postava, tak jako se vsema leginama, protoze leginy a male deti, nelzou😁

verca_20
autor
25. dub 2022

@camelinka z Lidlu? Ani nevím, že je tam mají.. viděla jsem tam kdysi akorát takové které byly koženkové jenom vpředu, zezadu obyč látka, což se mi moc nelíbilo..

camelinka
25. dub 2022

@verca_20 jj ale uz je mam davno, myslim to bylo Heidi Klum collection.... a sou cely jakoze kozenkovy a zespoda takovy prijemny filc, takze nic na leto, ale jinak strasne prijemny...

jilliann
29. dub 2022

Koženkové legíny ne, to je snad hezké jen na modelkách a mladých holkách, ale koženkové kalhoty / případně kožené ano. Líbí se mi to, outfit vypadá úplně jinak, než z obyč černými džíny. Navíc se to líbí i přítelovi. :D Ale nosím pouze podzim/zima, brzké jaro, kožené tedy i na jaře, v nich se nepotí. A ve volnějších koženkových je to také ok. Závisí na kvalitě.

jilliann
29. dub 2022

Alternativou jsou jakoby povoskované kalhoty, super měli třeba v HM 🙂

verca_20
autor
29. dub 2022

@jilliann no však ty které jsem dávala v úvodu, jsou také jakoby kalhotové, zepředu jsou na zip, možná najdu někde foto z těch stránek🙂 také se mi to líbí víc