Nákup na Booho.cz - nedoporučuji

sarkazu
8. bře 2022

nedoporučuji v žádném případě. Objednáte si v lednu, zaplatíte a maximálně obdržíte emaily kde vás ujišťují, že zboží v 99% obdržíte do 14 dnů. Jsem v těch zbylých 5ti %, kdy vám ho nedoručí asi nikdy. Nikdo se s vámi nebaví, žádný tel. kontakt ani jméno. Jsou to podvodníci. Nechápu jak v dnešní době může někdo takový ještě fungovat.

hedviga2
8. bře 2022

@sarkazu ano pravda. Ja som objednala v novembri a prislo koncom januara. Nedoporucujem. Krasne nafotene, v skutocnosti otras

dasipe
8. bře 2022

Je to podvodný e shop stejně jako balando.cz nebo bonky.cz, nedávno o těhlech e shopech byla reportáž. Okrádají lidi. Jsou to pouze "zprostředkovatelé". V podstatě je to čínská tržnice. Kvalita a velikost zboží kolikrát neodpovídají. Teda když už zboží dorazí. Dostat z nich peníze zpět je běh na dlouhou trať a i to se kolikrát nepovede. Já mám takhle špatnou zkušenost s bonky. Po dlouhém spamování a vypisování, mnohonásobných výhrůžkách ČOI a trestním oznámením mi uznali reklamaci a peníze vrátili. Nakonec mi objednané zboží přišlo a katastrofa. Objednávala jsem si v říjnu dámskou zimní parku a přišla mi totální shit malá bunda z materiálu co používali v devadesátých letech 🤦

aselluska
8. bře 2022

@dasipe hrůza 🙄