Plavky pro malá nesouměrná prsa. Poradíte stříh?

24. dub 2022

Holky, po kojení, kdy kojím hlavně z jednoho prsu mám velký rozdíl ve velikostech. Tím že mám malá prsa, je to hrozně vidět. Do podprsenky to ještě nějak schovám, ale blíží se plavková sezóna a tam to neschovám. Vůbec nevím jak si s tím poradít a po jakém střihu koukat. Vždycky když si nějaký zkusím, chce se mi brečet a nemám chuť zkoušet něco dalšího 🙄 moc nemusím řasení a volánky, spíš něco jednoduchého. Poradíte střih?

elesse
24. dub 2022

Krome strihu je dobre se zamerit i na vzor, cim nepravidelnejsi, tim lepsi

carduelis
26. dub 2022

Mam to stejne, lavy prsnik o 2 cisla vacsi 🥴 nosim takyto typ podprsieniek a mam podobne aj plavky. Proste nieco, co mi akoby urobi spolocny objem a neputa pozornost na jednotlive prsniky 😀

kolunka
26. dub 2022

Ten samý problém a mám tyto , jen jiný vzor ze starší kolekce https://www.bonprix.cz/produkt/oversized-tankin... . mají gumu v horním lemu, takže se to připleskne na tělo nad prsama a potom už to tak nějak splývá. Integrované košíčky jsou super na korekci a divočejší vzor odpoutá pozornost - jasně, když mám jednobarevné tričko na tělo, tak je prostě vidět, že na jedné straně je podprsenka plnější.. ale tyhle vzory to rozbijou.. a navíc... co tenhle problémek řeším u sebe, tak jsem se chtě nechtě začala koukat kolem sebe a málokterá žena, kor po dětech, má ty prsa souměrný.. většinou jedno vejš, druhý níž...takže šikovně oblíct a zkusit neřešit.. ale je to občas oříšek 🙂

jilliann
29. dub 2022

Nejlépe mi sedí tento střih, případne vršek s volánem. 🙂 A vzory - odpoutají pozornost tam, kde to je třeba.