Poradíte něco na rychlý růst vlasů?

8. črc 2022

Ahoj holky, mám mikádo a ráda bych si nechala vlasy dorůst, ale chtěla bych tomu pomoct, máte s něčím zkušenosti co pomáhá?

barulina
8. črc 2022

Připojím se, taky mne zajima

katka9184
8. črc 2022

Používám Alfaparf Milano Semi Di Lino na vypadávání vlasů, šampon + sérum a určitě znatelný rozdíl ✌️

amazonkajanik
8. črc 2022

Od určitého věku mi vlasy nejdou dál, než těsně pod ramena, takže se může stát, že rychleji dorostou, ale udělají stop v určité délce

95newmommy2020
9. črc 2022

Biosil plus

95newmommy2020
9. črc 2022

@amazonkajanik Fakt jo? A od jakyho?

autor
9. črc 2022

@95newmommy2020 Koukám na recenze a opravdu dost pozitiv, rostly ti po něm vlasy? Jak jsi spokojená ty?🤗🤗🤗✨

mydlova
9. črc 2022

@95newmommy2020 od 70 😄

95newmommy2020
9. črc 2022

Rostly a i na místech kde se před tím neobjevily. Byla jsem docela v šoku.

autor
9. črc 2022

@95newmommy2020 A nevíš třeba za jak dlouho už to bylo viditelné? Brala jsi 2 tabletky? 🤗 koupím to!

krisstina93
9. črc 2022

Ja nedám dopustit na Donna hair, to je fakt jediné co mi zabralo. Plus občas zábal z ricinového oleje.

autor
9. črc 2022

@krisstina93 Já tohle právě nikdy nepotřebovala, takové jsem je měla v těhotenství, mám hřívu, tudíž mi nevadí, že mi padají, nejde to poznat😀 jen chci aby zase rostly, jsem si to šmikla na mikádo, protože v tom horku jsem už nezvladala ty dlouhé vlasy a už chci zase aby začaly růst 😀

krisstina93
9. črc 2022

Jo já měla před dětmi podobné a pak při kojení u prvního syna mi jich půlka vypadala, u druhého syna mi vypadaly další, tak sem pak nasadila ten Donna hair (zkoušel jsem třeba i biosol, veniru a to mi vůbec nepomohlo) a vlasy se rozjely. Teď u třetího sem ten donna hair nasadila už před porodem, abych měla náskok a ani mi nezačaly padat :D ten ricinovej olej je taky super, ten je fajn třeba i na řasy.

autor
9. črc 2022

@krisstina93 a začaly ti nějak růst?

krisstina93
9. črc 2022

Právě že jo, mě dřív rostly strašně pomalu a teď nestíhám dobarvovat odrosty :D

amazonkajanik
9. črc 2022

@95newmommy2020 u mě to přišlo kolem 22 roku, kolegyně má problém od puberty, že prostě dorostou,kam dorostou a pak asi vypadají a mezitím dorostou ty nové. V 11 letech jsem měla vlasy po zadek, pak jsem je nechala zkrátit a od té doby max pod lopatky 🙄

95newmommy2020
9. črc 2022

@amazonkajanik Jako já mám pocit, ze po porodu už nikdy ty vlasy nebudou jako dřív. Já jsem dva a půl roku a jsou furt takový divny.

lobella
9. črc 2022

Chvali si vitaminy DonnaHair. Jestli mate zajem,mam doma skoro cele baleni,klidne napiste sz

nicedaisy
9. črc 2022

Mě pomohla až Milva. Fakt super. Mám šampon a vodičku. A opravdu mi vlasy rostou rychleji (což jsem úplně nepotřebovala 😁) ale hlavně mi zarůstají kouty 👍. Konečně. Zkoušela jsem i šampony a vitamíny z lékárny a nic. Milva stojí pár korun, takže za zkoušku určitě stojí. Dávám foto, spodní je cca po 3m

amazonkajanik
9. črc 2022

@95newmommy2020 jako po porodu mi nějak razantně nepadaly, i když mě ségra strašila a odmítala mi obnovit podhol, že budu mít kouty a budu ráda za těch pár vlasů. Hustotu mám pořád stejnou, kvalitu jsem už musela řešit, páč díky modré barvě musím jednou do roka odbarvit do co nejsvětějšího odstínu blond, aby chytla čistě. Ale díky tomu už nemám tak lámavé a třepivé konečky a přesto nejdou dál,jak pod ty lopatky. A to, že mi chybí půl hlavy vlasů nemá vliv, páč právě v těch 11letech jsem měla "ofinu" stejně dlouhou jako zadní část . Ale já už nechci nechat dorůst zbytek. Za prvé je to obser, všude to leze a za druhé mám fakt moc vlasů a v horku je paráda to sepnout a otřít třeba mokrým hadrem. Ale mít je aspoň o 10 cm delší by nebylo špatné, rozhodně by se to líbilo chlapovi 😉

autor
9. črc 2022

@lobella A cena prosím? 🤗

autor
9. črc 2022

@nicedaisy Viditelný rozdíl!🤗 a mohu poprosit o odkaz?

nicedaisy
9. črc 2022

Milvacz.cz a brala jsem šampon ten fialový forte a k němu fialovou vodičku. Ale na internetu mi vyjíždí třeba i v lékárnách 👍

luc_str
9. črc 2022

Já používám kolagenový drink a kapsle od české značky VENIRA a jsem fakt spokojená. Vlasy krásně dorůstají, navíc kolagen má vliv i na hezčí pleť a silnější nehty 😉

lobella
Autor odpověď smazal
Zobraz
lobella
9. črc 2022

200,-... je to baleni na 3,5 mesice, snedla jsem 18 tablet,zbyva jeste 102 tablet

vejnarka88
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
denisamala75
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
katkakrejsek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sonuli9
23. únor 2024

Ahoj 🙂 Pokud si stejně jako já nedočkavá, tak si pořiď clip in a budeš mít vlasy dlouhé hned :D

sonuli9
Autor odpověď smazal
Zobraz