Pyžama Lelosi. Máte zkušenost? Nebo doporučíte jinou značku?

vita_
19. bře 2021

Ahoj holky, potřebovala bych pyžamo. Dlouhé nohavice i rukávy. Spodní část něco jako legíny, aby se prostě při každém pohybu nevyhrnovaly. Máte některá zkušenosti s Lelosi? Nebo doporučení na jinou značku? Děkuji🙂

tynka9
Autor odpověď smazal
Zobraz
tynka9
19. bře 2021

objednávala jsem si na podzim jejich klasické leginy i pyžamo. A teda leginy jsou úžasné, měkkoučké, pas vůbec neškrtí,... fakt jsem nadšená a to leginy nemám moc ráda. A pyžamo docela velké zklamání. Leginy od pyžama mají v pase gumu, která docela škrtí (ale objednávala jsem na začátku těhotenství, uvidíme, jak se v nich budu cítit až budu mít zase normální postavu) a triko mám dojem, jak kdyby bylo o velikost až dvě větší. Je hodně volné, i má větší výstřih. Teď ho teda dost nosím, je to jedno z mála pyžamových trik, do kterých se ve 30. tt vejdu, navíc je dlouhé pod zadek, což mi ted s pupíkem vyhovuje. Ale asi jako netěhotná si ho budu snažit trochu přešít a zmenšit.

další klasické leginy bych si objednala beze všeho, další pyžamo už ne

maki90
20. bře 2021

@vita_ ahoj, dostala jsem k Vánocům dvě pyžama- od značky Key a druhé z Tchiba a obě jsou super.

lamiaaa
20. bře 2021

Ahoj, značku Lelosi mám moc ráda, mám troje legíny, troje pyžama a dvě noční košile, ten materiál je super, pyžamo nosím často i přes den jako domácí oděv. Souhlasím ale s prvním příspěvkem: tričko od pyžama je oproti spodku docela velké, ty pyžamové kalhoty jsou jako legíny, což na spaní může někomu vadit-já se toho teda taky bála, ale nakonec super, nikde neškrtí a určitě nejsou vyloženě obepnuté jako klasické legíny (tzn. pyžamové kalhoty jedné velikosti jsou opravdu volnější než jejich klasické legíny stejné velikosti). Při spaní se ale bohužel docela vyhrnují, na druhou stranu vršek vůbec ne.

vita_
autor
22. bře 2021

Holky moc děkuji za reakce a zkušenosti. Tak zkusím vzít legíny Lelosi a k tomu klasické triko a uvidím. Já hlavně potřebují, abys se mi nevyhrnovaly nohavice... Nesnáším to a díky tomu se vůbec nevspim🙁

terezia10
22. bře 2021

Leginny jsou fajn ale je to 100%polyester nedovedu si představit v tom spat