Brigáda doma při rodičovské dovolené

qwertz123
25. říj 2018

Dobry den. Schanim brigadu na doma. Bohuzel zatim jsem narazila na same podfuky. Kam bych se mohla obratit? Dekuji.

sudylichozrout
25. říj 2018

@qwertz123 Brigád na doma moc není. Buď máš takovou práci, která ti umožní i při rodičáku dělat částečně pořád a z domu, nebo si asi musíš počkat. Jediné, co mě napadá... mola bys třeba nabídnout někomu žehlení věcí, případně třeba šití. Ale to bys byla spíš osvč.

bayt
25. říj 2018

No mě napadá to praní a žehlení věcí. Hlídání děti u tebe doma. Korektury textů, copywriting, přepisování dat pro vědecké účely.

sudylichozrout
25. říj 2018

@bayt Člověk musí umět sakra dobře česky, aby mohl dělat korektury či copy. Což asi případ tazatelky nebude, když je schopná napsat "scháním" 🙂
@qwertz123 Nic proti 🙂

j.a.n.i
26. říj 2018

@qwertz123 Na praci z domova musis neco umet a to nabidnout...

qwertz123
autor
26. říj 2018

@sudylichozrout jj souhlasim...to jsem napsala spatne 🙄

sarkad2856
3. lis 2018

@qwertz123 Taky jsem dlouho hledala , až jsem našla , jsem spokojená stabilně mi chodí na učet korunky , denně mi to zabere tak 2 hoďinky, a hlavně mě to baví .
Jinak takové ty brigády jako plnění obálek,montování propisek atd je blbost, hlavně nikomu nic neposílat , jsou to podvody, dělají to chráněné dílny

michaelar93
8. lis 2018

Ahojky. Taky mám přivýdělek na mateřský. po roce si vydělám docela slušný penízky. a věnuji tomu tolik času,kolik chci 🙂 kdyžtak napiš,poradím 🙂

karolinekunova
5. led 2019

@sarkad2856 ahoj,mohu poprosit více informací o práci ? Děkuju😊

karolinekunova
5. led 2019

@michaelar93 mohu poprosit čím info ? Děkuju😊

terinaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
terinaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
monika012333
16. bře 2019

@sarkad2856 mohu info?

lelec30
13. črc 2019

Taky se mi povedlo najit ted skvelu praci z domova. Vyborne je, ze diky te praci jsem se seznamila s produktama, ktere nam doma hodne pomahaji ☺