Co děláte na mateřské, abyste nezakrněly? Co koníčky?

lendych
5. čer 2008

Chtěla jsem se zeptat jake máte na mateřské dovolené zájmy, jestli se to dá stihnout.... 😉

niega
5. čer 2008

Pracuju na plnej úvazek 😀 ...

bramburka
5. čer 2008

Koníka? 😀

bramburka
5. čer 2008

čtu, chodím ven, vařim 😉 z toho blbnu a ted budu mit brigadu, webový stránky, tak snad budu míň blbnout.

nensy
5. čer 2008

jo tak koník mě taky baví.já teda peču dorty .to je moje hoby. 😀

vladimuraz
5. čer 2008

Najala jsem si učitelku na angličtinu, začínám od abecedy a snad se za ty 3 roky něco naučím . Ovšem už jsem se jí párkrát ve dveřích musela omluvit, že nic neumím 😝 (dost na mně chvátá, 100 stran učebnice za měsíc 😕 ). Ale vysedávání u internetu, na to si čas najdu vždycky 🙂 A hodně cvičím s malou, to není můj koníček, ale bohužel potřeba.

mobina
5. čer 2008

Tak můj celodenní koníček je zatím prcek a myslím, že tak do půl roka až roka určo bude na 100%. Nějak mi to žvatlání a ňufnání zatím nevadí a spíš si to užívám. Později snad bude čas i na nějakou knížku a trochu sebevzdělávání, popř. lehce i nějaká práce 😉 No a když je čas, tak dřepim u koníka 😀

schwarzovka
5. čer 2008

procházky a travian 😉

maakule
5. čer 2008

Ahoj, já jsem pořád někde venku s kamarádkama nebo chodíme s malou na plavání a cvičit ( je to cvičení maminek na míčích v přítomnosti miminek). A souhlasím, že mě to zatím taky moooc s mimčem baví.

berynka
5. čer 2008

Studuju, pracuju, čtu, jezdím často k rodičům, přijímáme různé návštěvy nebo je oplácíme a užívám si toho, že mám malou stále u sebe, můžu si čas organizovat podle svého, nenudím se a nepromarním ani minutu z celého dne 😉... u posledního bodu by se jistě ozvali odpůrci MK 😀

kalo
5. čer 2008

Já si to "zakrňování" naprosto užívám 😀 Je to pro mě životní změna...studium, jazyky, housle, vysoká škola, cestování...potom jako učitelka, taky fofr....pořád jsem se za něčím pachtila. A najednou klid, pohoda, neexistují hodiny, termíny...jen moje holčička, já sama a můj muž. Nádhera!! Zatím mě to baví a užívám si to. Schůzky s přáteli a jednou týdně práce..to hlídá manžel. Až budu nespokojená, tak s tím zase něco udělám 😉

sylvar
5. čer 2008

já si mateřskou užívám 5x v týdnu- s malou, s kamarádkama a jejich dětma, z toho 2x s tatínkem miminka našeho výlety, chalupaření-sekání trávy,se odreaguju neskutečně, 2x jsem v práci,abych nezakrněla 😀 a neodešel mi mozek 😀

bambulik
5. čer 2008

na 100% se starám o malou, čtu si, sportuju, chodím ven, na internetu koukám co je nového ve světě, ráda si povídám s lidma.....

bramburka
5. čer 2008

moje kamaradka je ted tehotna a učí se plést košíky a vubec je taková šikovná, chce potom pořádat pro maminy kurzy s touhle tematikou, myslim, zajimave.

lenkabu
5. čer 2008

Chodím občas do posilovny,brzy chci zas dělat břišní tance, občas něco nazdobím ubrouskovou technikou,doma se snažím naučit anglinu.....chystám se plavat s malou,ale to se asi nepočítá jako koníček mimo péče o dítě 😉

johanda
5. čer 2008

já jsem 1-2x týdně v práci mimo domov a 7x týdně pracuju aspoň na hoďku, dvě z domova. Ještě stíhám odpolední prochajdu nebo písek s děckama a koně a šlus

ssaara
11. čer 2008

Já chodím s prckem na plavčo,od září se chystám na kurz angličtiny a za pár měsíců zkusím nějakou brigádku.

mata.mata
11. čer 2008

MD si užívám 🙂 Dělám VŠ- momentálně zkoušky, pravidelne chodíme s malou plavat, denně nevynecháme procházku, 2x/ týd- spinning, 2x/ týd- posilovna, 1x/ týd- aerobic... 😉

kacka79
11. čer 2008

Dodělávám VŠ a pracuji 🙂)) Ve volných chvílích jsme pořád někde venku, na výletech ....u kamarádek...nestíhám ani uvařit, natož zblbnout 🙂)))