Co vyřídit před porodem?

nikketa
24. srp 2016

Ahoj, jsem teď nějaké 3 týdny do termínu, co všechno kromě toho, že jsem to nahlásila v práci před nástupem na md a dostala papír na mateřskou vyřídit? Měla by to být matrika

nikketa
autor
24. srp 2016

Hlásí se porodnice? A kdy shánět dětského doktora?

verense
24. srp 2016

Vybranou porodnici jsem myslím hlásila jen své gynekoložce, která mě tam cca týden před termínem předala do péče. A dětského doktora si sežeňte hned, někteří mohou mít plno a miminka do péče třeba už nepřijímají. A budete ho hlásit v porodnici (aspoň po mně to chtěli).

motylcice29
24. srp 2016

@verense ano, jméno pediatra se musí hlásit hned v porodnici a tuším, ze do 48 od propuštěni z porodnice vás musí navštívit i doma.

lenkas1982
24. srp 2016

@motylcice29 No, sice se to říká, že první prohlídka od pediatra může (měla by) proběhnout doma, ale v praxi jsem to snad neslyšela. A pediatra si rozhodně domluvit co nejdřív, tady u nás (kraj Prahy) už teda 1,5 měsíce před porodem, když jsem sháněla, bylo pozdě. A doporučuju si zjistit reference, pokud je na výběr.

andryyysssek
24. srp 2016

Ahoj,porodnici jsem nehlásila ani u jednoho.A pediatra si sežeň už teď.

andryyysssek
24. srp 2016

@lenkas1982 u dcery proběhla první prohlídka u nás doma,u syna ne,to jsem tam rovnou zašla,měli jsme to kousek.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru