Hříchy na mateřské - jídlo. Na čem ulítáváte vy?

bambulik
21. čer 2008

Jsem na mateřské a prostě mi to někdy a to dost často hřeším ale prostě si nemůžu pomoct. Na čem ulítáváte Vy holky?

Já: margot, čína, štrůdl, bramboráky, tiramisu, pizza, nugeta - prostě tláskám kde co........a nedá se tomu zabránit, asi potřebuju doplnit energii.....

kristi
23. čer 2008

pstruha mam nejradsi. A koukam prave, zda maji v Makru Prazmu kralovskou nebo Morskyho vlka

sisstin
23. čer 2008

tak já mám máslíčkovej popcorn 😝

kristi
23. čer 2008

marinko a sardinky jste nezkouseli??

marinka
23. čer 2008

kri, díky za tipy, pstruh je klasika, ale zaujaly mě i ty sardinky 🙂

arvetka
23. čer 2008

sardinky jsem ještě nejedla, to mě zajímá! 🙂
ježiši jak je téma o jídla, hned tam musím být 🙄 a siss: taky jsem věčně na dietě 😀 🙄

aponchie
23. čer 2008

sem si delala to BMI a mam 22,1 jenze je napsano ,ze normalni rozpeti je mezi53az72kg trochu moc ne? 😀

binki
23. čer 2008

tak dneska jsem si dala salát z rukoly a mozzarelu 😉

kristi
23. čer 2008

arvetka, ja je mela v Recku a byly super, v Makru maji tedka kilo za 96 Kc, to je dobry. Si myslim,ze se to jen hodi na gril a pak hodne citronu a musej byt mnam

katwind
4. črc 2008

Ahoj holky, vytahuji diskuzi...
Ptala jsem se vás na tu zmrzlinu haagen dasz...
No, včera jsem na ní narazila náhodou v tescu (je tam přímo přistavená lednice haagen..), tak jsem si vzala rovnou dvě, nějaká vanilková s kousky koláče a jahodová s cheescake🙂 Teeeda!!!!!!!!§
Cena je hustá, ale ta zmrzlinka je epesní!!!!!! Dneska mám chuť jít koupit další druhy, abych zjistila, která je nej 😵 Která dle vás? Všimla jsem si karamelové, vanilkové, belgické čoko, nějaký krémový koláč, bailys.... 😉

pepemomo
4. črc 2008

Ahoj holky,tak ja se trochu pridam jelikoz jidlo miluju 😅 😉 Momentalne si nejradeji pochutnavam na zmrzline Ben&Jerrys 😵 ,z CR sem si nechala dovezt horalky 😵 ,neodolam syrum.No a i kdyz to zni trochu zdrave,miluju zeleninovou polevku(to je asi tak jedina zdrava vec co pozivam 😅 ),no a uzeny losos 😵 ,a proste asi vsechno mnam mnam. 😀

liviky
4. črc 2008

momentálně vede delissa,hmm mňam 🙂

bambulik
autor
26. led 2009

tak jak hřešíme? já žeru sladký furt a to jsem skoro rok po porodu, bez toho to nejde, mám momentálně doma strašnýho vyš´tavňovače a to sladký holt potřebuju, doplnit energii a na kila navíc zatím kašlu 😵 😵 😵

slunicko552
26. led 2009

Tak já když jsem kojila musela mit denně zmrzku.Kupovala jsem si ty velké v dózách-čokoládovou 😅 😵

kristi
26. led 2009

kat, ja mam nejradsi jahodovou a belgickou coko...a maji vynikajici sorbety, ty jsou fakt uzasny

ja zeru vsechno a je mi to jedno, ovsem ujizdim na slanem, tycky, precliky, bake rollsy atd...

bambulik
autor
26. led 2009

jo a miluju Chicken roll od Meka

alanis85
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
alanis851
Odpověď byla odstraněná
Zobraz