Hříchy na mateřské - jídlo. Na čem ulítáváte vy?

bambulik
21. čer 2008

Jsem na mateřské a prostě mi to někdy a to dost často hřeším ale prostě si nemůžu pomoct. Na čem ulítáváte Vy holky?

Já: margot, čína, štrůdl, bramboráky, tiramisu, pizza, nugeta - prostě tláskám kde co........a nedá se tomu zabránit, asi potřebuju doplnit energii.....

ivee
21. čer 2008

Bambuliku to jsme na tom stejně 😀 u mě vítězí čokoláda na tuny a brambůrky 🙄 je to hnus, tak už se snažím se hlídat, ale občas ulítnu 😅

kalo
21. čer 2008

bambulík: to je určitě pravda. To tělo si řekne naprosto přesně, co potřebuje. Hlavně při kojení..... 😉 😉 😉

bambulik
autor
21. čer 2008

já na sladký normálně moc nejsem, ale po porodu prostě se na to někdy vrhnu takovým způsobem jak kdybych sto let nežrala...asi potřebuju doplnit energii fakt že jo....

mysinka
21. čer 2008

Nutella, od porodu už mám v sobě skoro druhou 750g sklenici 😅 😵 😔 A taky čokoláda na vaření, čokoládová zmrzlina BioBio, nové brambory s tvarohem, krupicová kaše se skořicí a čokoládou, sem tam pořádná flákota z krkovice 😵

bambulik
autor
21. čer 2008

kalo: tělo si řekne, ale kdybych mu dávala všechno co si řekne, tak už se do dveří nevejdu... 😀 😀 😀

mysinka
21. čer 2008

Se pak divím, že mi ještě zůstalo nějaké to kilčo 😝

bambulik
autor
21. čer 2008

mysinka: asi tak, ale po kojení to snad spadne, no nějak se utěšovat musím...

mysinka
21. čer 2008

což o to, já jsem už naprostou většinu z těch 18kg dala dolů, ani nevím jak, ale 4kg mi furt zůstávají... ale třeba jsou to ta nalitá prsa 😀

bambulik
autor
21. čer 2008

mysi: ta krkovička v albu vypadá fakt skvěle....

bambulik
autor
21. čer 2008

a s tím hubnutím jsem na tom podobně, ale furt mě je nějak dost...

selu
21. čer 2008

takze ja ani envim z ktereho konce zacit 😀
...bramboraky, hranolky, smazeny kvetak a zampiony, hermelin (klido jen tak samotny) bramborove tycinky od bohemie, carte dor nebo jak se to pise ta zmrzlina, susenky pims coko magic, jogurty z valasska, nejlepe cokoladovy 😀 a cokoladu jako takovou na vagony 😀 😀 😀

berynka
21. čer 2008

Mateřská nemateřská bez mléčné čokolády bych byla mrtvá 😉 . Kupuju si od Cadbury čokoládové tyčinky Finger(s) a od LU ty dvojvrstvé sušenky - čokoláda, oplatka. Nevzpomenu si na název 😅 . Balení za večer není problém 😎 . Taky se dopuju těma americkejma koblihama. U nás začali prodávat i plněné vevnitř čokoládou a navrch mají polevu a posyp oříškama 😵 .
A vůbec se nebráním ani nesladkým věcem... jen hoďte něco ještě do placu, ať mám inspiraci 🙂 .

selu
21. čer 2008

jo a cokoladu Milka triolade a Geisha 😀

gedren
21. čer 2008

Bambuliku, proc tomu rikas hresit? Co je spatnyho na tom si doprat pozitecek, co nam chutna? ;)

bambulik
autor
21. čer 2008

gedren: asi jsem to hloupě nazvala, jako hřích to není, ale prostě na čem ujíždíme...

bambulik
autor
21. čer 2008

no a pro mě to někdy hřích je, jelikož nejsem vyloženě modelka, ale co na tom...

tvarohacek
21. čer 2008

dvě oříškové milky denně 🙂

selu
21. čer 2008

bery, myslim ze to jsou ty pims coko magic = LU 😉 😀 😀 😀

gedren
21. čer 2008

Prave bambuliku, to mi prijde takovy smutny, ze si to ani poradne neuzijes, kdyz mas pocit, ze delas neco, co se nema. Tak si to uzivej, co nejaky kila prosimte 🙂

Ja teda mam dobry, ze strava na moji vahu nema vubec zadny vliv 🙂 A mam rada cokoladu vseho druhu, poradny jogurty, zmrzlinu, ale vsechno nejlip poctivy smetanovy (cokoladu poctive kakaovomaslovou 🙂), jak je v tom rostlinnej tuk, tak to hned poznam a fakt me to nebere 🙂

berynka
21. čer 2008

selu: určitě. Jak jsem dočetla tvůj příspěvek, tak mi to cvaklo 😀 .

zuzalach
21. čer 2008

takže odkud - fidorky, delisa, diskíto, čokoláda Lindt všeho druhu, ale i jak píšete tak i nesladké, ikdyž to vede. jen vzpomínka na sladné a slintám jako boxer 🙂

selu
21. čer 2008

zuza, presneeeeeeeeeee 😀

bambulik
autor
21. čer 2008

gedren: to asi proto že neustále poslouchám štiplavé poznámky okolí že mám břicho, tohle, tohle....ale to je jedno, vždy´t víš /viz jiná diskuz/

gedren
21. čer 2008

bambuliku, prave, tak je dobry s tim zatocit a zacit u toho jidla ;) (ne sorry, nechci se Ti plist do zivota, ale tohle je takovej peknej example toho, jak se to pruzeni projevuje v Tvym pristupu k zivotu). Jestli Ti do bricha neprudi partner, tak vsichni ostatni Ti muzou bejt nekde. Pokud partner jo, tak tam asi je trochu na miste snazit se zustat pro nej pritazliva 🙂

bambulik
autor
21. čer 2008

gedren: máš pravdu, je to tak....jenže to mám v sobě tak zažraný že je to náročný to předělat, ale snažím se...
ten můj by mě naopak krmil, jestli si nedám pizzu a tak, ten je zlatej....

selu
21. čer 2008

gedren, mam stejny pristup jak pises, kdyz uz by manza neco naznacil, tak bych se asi zamyslela, ale on furt, ze jsem jeste chvilku po porodu a mysli to uprime, to ja zase poznam 😝

ygreen
21. čer 2008

zmrzliny - Magnum Ecuador Dark, Carte DOr Tiramisu, Mascarpone a Karamel, čokoládový a karamelový pohár od McDonalda; hustý jogurty; jogurtová mlíka; meloun a pořádnej flák masa z grilu 😀 😀

bambulik
autor
21. čer 2008

jo a meloun mít musím taky, díky ygreen a zrovna dnes jsem měla ten čoko pohár od meka, ten karamelovej mi lepí zuby 😝 😀 😢

ygreen
21. čer 2008

no, já jsem teď po porodu (+ 27kg) taky jako prasoněk, ale nějak to zatém neřešim - po 6nedělí začnu cvičit a snad to půjde dolů 😉 ale manžel se mi spíš směje, když vidí jak slintám nad mrazákem od Algidy 😀

selu
21. čer 2008

karamelovej carte dor milujuuuuuuuuuuu 😵
meloun takyyyyyyyyyyyy 😵