Hříchy na mateřské - jídlo. Na čem ulítáváte vy?

bambulik
21. čer 2008

Jsem na mateřské a prostě mi to někdy a to dost často hřeším ale prostě si nemůžu pomoct. Na čem ulítáváte Vy holky?

Já: margot, čína, štrůdl, bramboráky, tiramisu, pizza, nugeta - prostě tláskám kde co........a nedá se tomu zabránit, asi potřebuju doplnit energii.....

ygreen
21. čer 2008

já karamel miluju 😵
a dnes jsem koupila taštičky z (asi listového) těsta plněné fetou - mražené do trouby - a už se na ně hrozně těšim 😀 😀 😀

bambulik
autor
21. čer 2008

holky a´t jsme tlustý za tři prsty ba ne, ale já bych jedla snad furt 😀 😀 😀

ygreen
21. čer 2008

ale nejlepší byl pohár od Hájka smetanovej posypanej lískováma oříškama a zalitej tekutym karamelem 😵 😵 😵 ale přestali ho dělat, stejně jako kokosový Carte DOr - to bylo taky luxusní 😵 😵

a mám hodně ráda i cheesburgery a KFC a pizzu a čínu a gyros - všechny tyhle typy jídel - akorát se to snažim nejíst moc často a hlavně když kojim 😅

zuzalach
21. čer 2008

zbodla jsem fidorku, meloun a teď sýrové tyčky - tak pěkně jste mě inspirovaly🙂)

ygreen
21. čer 2008

no já jsem tlustá asi na 10 rukou, ale to neva 😀

no nic, tak jsem manželovi poslintala klávesnici 😀 a jdu si rozpůlit melounek a čučet na jakou že to kravinu se mě snažila nova v upoutávkách navnadit 😀 😀

bambulik
autor
21. čer 2008

ygreen: ten pohár miluju, ten jo, ale dlouho jsem ho nikde neviděla...

a gyros ten jsem musela mít v bulharsku denně jinak bych nežila. a když jdeme v Praze do centra musím ho mít....

já snad hlady neusnu...jdu si něco ohřát....

selu
21. čer 2008

nedelejte chute holky jooo, ja uz sezrala ty pims coko magic 🤐 😀

jdu prosmejdit bar nebo lednicku 😀

bambulik
autor
21. čer 2008

jinak miluju v KFC twister....mňam.... 😀 😀 😀

bambulik
autor
21. čer 2008

a nugátová bonboniéra......

selu
21. čer 2008

jeeeeeeeeeeee zlatej nugat, mnaaaaaaaaam

kristi
22. čer 2008

vcera jsem vyhnala vecer muze do Tesca,aby mi koupil Haagen dazs - Belgian chocolate...jeste je pulka v mrazaku 😀

nensy
22. čer 2008

mnam nugát a ještě mám ráda Tatianu.

aponchie
22. čer 2008

obzerstvi je hrich ..jinak je to rozkos 😀

bambulik
autor
22. čer 2008

apon: přesně tak..

sylvka
22. čer 2008

čauky,jsem těhotná a měla bych se hlídat,ALE ulítávám na všem sladkém-zmrzlina od meka,sušenky,zmrlina míša(i tři za sebou) 😝 te´d mám ještě tendenci to přisuzovat malému,ale po porodu,to budou muka ☹

aponchie
22. čer 2008

nevaz se ..odvaz se.. 😀 ja snim 3misa zmrzky i ted a vcera kyblik asi 1,4l zmrzky 😀

katwind
22. čer 2008

tak to se přidávám - teď jednoznačně zmrzlina, zvládnu v pohodě i 4 denně, prostě když nějakou potkám, chci jí ochutnat (co kdyby byla lepší než ta před hodinou😀)
jinak je to jakýkoliv zákuseček, zvlášť indián, punčový dortík, pak čokoládové tyčinky (margotka, kaštany, banánek), pak jakákoliv domáci buchička, koláček😀 teď třeba jahodový koktejl, ten bych mohla na litry (nejlépe s cukrem a smetanou)😀
No prostě děs... ještě že aspoň to slané pokušení jako brambůrky a tak mě nechává chladnou 😝

katwind
22. čer 2008

jo a shake u Mca, hmm, taky dobrota😀

aponchie
22. čer 2008

jeee puncovej rez mnaaam,kofila,kocici jazycky,kindervajicka s prekvapenim i bez 😀 ,mars,twix,milky way,tocena zmrzka,jahodovej pohar,domaci slehacka,med,laskonka,kynute rybizove kolacky,vdolecky,makovej zavin...no zebra,hlavne ty zebra grilovane a bifteky,steaky,salaty,omacky svickova,rajska,roastbeef,sakra ja mam hlad!! 😀

aponchie
22. čer 2008

u Mc jen wc v pripade nutnosti a maximalne kafe s jabl.tastickou 😀

katwind
22. čer 2008

aponchie, tak to já u Mca nesnáším ty jejich housky, ani hranolky moc (mají vše děsně slané), ale tu jejich zmrzlinu, poháry, shake, taštičky, to mají moc dobré 😎

aponchie
22. čer 2008

me teda chees chutna ale abych s enajedla tak aspon4ks!nevim cos tim delaji,ze snis jeden a mas pocit prazdneho briska anebo ja uz to asi necitim 😀 mala tam byla poprve asi pred 3mesici a to jen proto pac uz sme ji meli plne zuby a bylo treba dachnout tak sla do kulicek

bera
22. čer 2008

přesný, u meca mám nejradši ty jejich shaky 😵 jinak hamburgery mi teda nechutnaj, a kfc vítězí twister, tomu se fakt nedá odolat, jinak sladký miluju a už bez něj nemůžu žít 😀 a taky bez pizzy 😅

aponchie
22. čer 2008

a ja toho mam dost..jdu neco uvarit neco megaturbodobreho 😀 asi nove brambory se smetanou a cibulkou orestovanou a cerstvej salat a k tomu steak..a rychle..jinak sezeru tady ty bramburky s cokoladou brzo 😝

laola
22. čer 2008

u mě vítězí již zmiňovaný Twister a ze sladkého medovník 😀

noangel
22. čer 2008

zmrzky haagen dasz, mila, sojove rezy, kokosovy suk, bounty, pistaciovy deli, prava slehacka zadnej smejd ze spreje 🙂 pribinacky, domaci jahodovy, tresnovy, malinovy, rybizovy, merunkovy marmosky na opeceny toasty, maso na grilu, smazenej hermelin, MacFlurry s lentilkama (toho sem v tehu snedla tunu), marlenku chjo a mam zas hlad

katwind
22. čer 2008

holky, co to je za zmrzku ta zmiňovaná haagen dasz? Kde se to dá koupit?😀

noangel
22. čer 2008

katwind: tesco a makro 100% maji a ver mi ta cena za to opravdu stoji 😉

aponchie
22. čer 2008

jj je moc dobra,ale desne draha a hlavne se nedelit 😀

apfele
22. čer 2008

Jediné na čem teď ulítám je jakákoli zmrzlina 😀