Hříchy na mateřské - jídlo. Na čem ulítáváte vy?

bambulik
21. čer 2008

Jsem na mateřské a prostě mi to někdy a to dost často hřeším ale prostě si nemůžu pomoct. Na čem ulítáváte Vy holky?

Já: margot, čína, štrůdl, bramboráky, tiramisu, pizza, nugeta - prostě tláskám kde co........a nedá se tomu zabránit, asi potřebuju doplnit energii.....

ina.b
22. čer 2008

Holky, tak já to tady tak pročítám a u toho se láduju 😀 Odpoledne jsem měla ještě Magnuma almonda a ráno Diskito taštičky (na těch hodně ulítávám) 🤐 A to každý den manželovi hlásám, že od zítra držím dietu 😀 😀 😀

kristi
22. čer 2008

tak my jsme se pred chvili vratili z Zofina a z toho Food festivalu a to byly teda dobrutky, mnaaaaaaaaaaaaaam

aponchie
22. čer 2008

kristi:zavidim a zaroven to neni fe 😀 r...ja chci take nejake ochutnavky 😀 sem jezdila na Salimu sveho casu,ale to je uz nuda..

kristi
22. čer 2008

no,tady se to sice platilo,ale zase jsme toho vyzkouseli dost, hlavne ryby, masicka, syry...chces hodit fotky do alba???

martuli
22. čer 2008

kristi: Teda zavidim, to muselo byt dobrutek a obema vam to holky moc sluselo. My grilovali a manzel za chvili azse odleta, nastesti se rano vraci.

kristi
22. čer 2008

jj, to fakt bylo...a ta vina,mnam 😎

martuli
22. čer 2008

My si dali s tatkou dneska redbull s vodkou, aspon neco

kristi
22. čer 2008

taky dobry,ale to by me asi rozsekalo 😀

zusma
22. čer 2008

jéé o tom food festivalu jsem slyšela a škoda, že nejsem z prahy, to bych hned šla. Mohlo to být moc zajímavý a chutný 🙂

kristi
22. čer 2008

zusma, tak priste, fakt to bylo super 🙂

martuli
22. čer 2008

My to nastesti ustali, ale uz se tesim, az s klukama vyrazime na party na Machac, tam si budu davat 🙂

zanett
22. čer 2008

jezismarjaaaaa 🙄 co mi delate chute? 😝 Ja jsem na nucene tekute strave 😝 ☹

m.c.
22. čer 2008

vidím že mám podobný chutě jako ostatní 😀. Čokoláda na tuny, hlavně mléčná,potom plněná tekutým karamelem, škoda že se v ČR skoro nedá sehnat 😒 . Od těhotenství mi začaly chutnat koláče a koblihy který jsem do té doby nejedla, bohužel tyhle chutě se po porodu nezměnily 😝 😀. Jinak ještě miluju hermelín v bramboráku.

aponchie
22. čer 2008

sakra kristi ty si tak krasna baba ja bejt na holky tak nemas sanci 😀 😀 krasny saty!!!!!!!!!!!

bambulik
autor
22. čer 2008

taky miluju langoše....

liviky
23. čer 2008

poslední dobou - chlebíčky a saláty(nizozemský,holandský,orient,..),oplatky dellisa,čokoládky Milena a kofila a největší úlet?čokoláda dvoubarevná ve skle!!sežraná za 2dny 😅

marinka
23. čer 2008

Všechno sladké - čokoška (Milka s oříškama) , zmrzka (jakákoli carte dor a magnum bílé a s 62% kakaa teď vede), koláče, Pribináčky.. 😵

nensy
23. čer 2008

jo langoše taky mám ráda a halušky amedovníky mnam.jo tak to já mám ráda arašídovou nugetu 😝

liviky
23. čer 2008

tak teď jsme si s Viki ulítly na šunkové pěně,tlačíme si jí rovnou ze střívka do pusy 😀

nensy
23. čer 2008

tak to já jsem zase ulítlá na pizze 😝

liviky
23. čer 2008

jé,to taky můžu,pěkně s hráškem ,kukuřicí,houbičkama,rajčátkama,slaninkou,4druhy sýra,...hmmm mnam 😝

nensy
23. čer 2008

jo a já mám ráda s tunákem

liviky
23. čer 2008

tak to jsem ještě neměla,ale neboj brzy napravím 😀

nensy
23. čer 2008

jo ta je taky fakt výborná 😀 já mám teda italská jídla ráda všechna 😝

liviky
23. čer 2008

špagetky,hmmmmmmmmmmmm mnnnnnnnam 😀

nensy
23. čer 2008

jo špagetky nebo těstoviny se sýrovou omáčkou a anglickou slaninou

liviky
23. čer 2008

jéééééééééé už slintám 😀

arvetka
23. čer 2008

čokoládové pribináčky, nutella (400g sním na posezení, 750g nadvakrát), wasabi hrášek 🙄

binki
23. čer 2008

arašídy v cibulovém těstě, pistáciové zákusky, tmavá čokoláda, sushi, kebábky, kunafa, pizza, plněné brambory, artyčoky, cheesecake, sachr,... 😀
zrovna jsem na dietě

sisstin
23. čer 2008

binki: já jsem na dietě neustále 😖