Jak bych si mohla na mateřské přivydělat? Práce z domu

joplin
17. zář 2010

Zdravím všechny,

dostala jsem se do fáze, kdy se začínám poohlížet po nějakém tom přivýdělku. Když jsem tak zběžně proletěla net, mám pocit, že je to jen samá kosmetika, emailing, lepení obálek nebo práce, kde je zapotřebí nějaký vstupní "poplatek" - či nějaké to vnucování čehokoliv.......nevíte náhodou některá o něčem, např. i manuálního (např.: malování, kompletace-šití hraček), kde se dá něco málo přivydělat? Moc děkuji a omlouvám se, pokud už zde takové téma je.......Jana

mikulka
29. říj 2010

Ahoj holky, taky hledám, taky mi tady jedna paní nabízela DEDRU, na to jsem neskočila, oni mají samozřejmě za další "hlavu" peníze, tak samozřejmě hledají další lidi. Ale musíte si od nich koupit kosmetiku a pak prodávat...

Já hledám klasicky na pracovních serverech, prace.cz, jobs.cz, jobpilot.cz

Uvažovala jsem i o roznášení letáků, ale nevím, no...

Jinak občas dělám korektury, to je ale přes známé. Taky mne zarazilo, jak málo toho je, co? 😒

kolca
30. říj 2010

mikulka já Dedru dělám chvilku a jsem docela spokojená. Objednávám vždy až mám nasbírané objednávky od zákaznic, takže odběr mám zaručený. Ano můžeš shánět další lidi, ze kterých budeš mít provize, nebo můžeš jen prodávat sama za sebe.
Dělala jsem i dotazníky pro jednu výzkumnou agenturu, ale to mi přijde náročnější. A odměna nic moc ☹

jity.d
12. lis 2010

Ahoj holky, když je tu řeč o Dedře, tak několik měsíců se také věnuji prodeji a opravdu se dá nějaká ta korunka navíc vydělat. Nové prodejce pod sebe zatím nescháním, ale uvažuji o tom. K tomu výdělku...např. z poslední objednávky mám provizi téměř 1000 Kč, což je slušné. Takže Dedru doporučuji 😉 .

jesterka01
12. lis 2010

Opravdu tady nemá kromě dedry jiné dobré zkušenosti z prací na doma??? Také něco sháním, ale když čtu větu typu "za obálku se známkou" a jiné podobné, už do toho ani nejdu ☹ ale copak se opravdu kromě prodávání výrobků a zasílání emailů nenajde nic rozumného? moje mamka před lety kompletovala krabičky na parfémy, obaly na cd, ale takové poctivé firmy už asi vymizeli co:(

tercie
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kaminkovababa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
milda
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jmisa
18. lis 2010

Klikačka, co to je?

tercie
18. lis 2010

@jmisa klikání na reklamy...
holky moc se omlouvám, když jsem to psala, neuvědomila jsem si, že nejsem na svým pc, kde mám všechny instrukce uložený. Než bych to vypsala, tak určitě něco zapomenu, tak prosím o strpení do víkendu, to už budu doma, takže budu moct všechny co budou mít zájem, obeslat 😉

tercie
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jmisa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
fire85
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucista
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
neu.sona
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
laska.nezna.hranic
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bubla87
26. kvě 2011

Já bych klidně lepila i ty obálky, ale nevíte o nějaké seriózní firmě??

bubla87
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuzi82
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bettyx
26. kvě 2011

@tercie ahoj, taky bych něco chtěla zkusit! dělala bych klidně i ty obálky -mě by to bylo i jedno -jen se prostě bojím abych se nenapálila, tak jsem šťastná že jsem našla teď tohle... čekáme druhé mimčo, scháněla jsem si normální práci na 1/2 úvazku, ale když jsem byla ve fázy čekání na odpovědi z firem, tak jsem začala mít příšerné potíže a do konce 4. měsíce jsem jen a jen zvracela, takže to nešlo abych někam šla a teď když někomu nevadí těhotenství, tak chtěj práci i dopoledne, ale to je špatný, protože zase není nikdo kdo by se mi staral a malýho -všichni pracují od po do pá a jediný můj táta který byl v předčasném důchodu, bohužel loni umřel.. a teď se vážně bojím toho že moje děti budou mít jako sváteční oběd rohlíky když se všechno teď tak zdražuje.. manželovi snížili rapidně plat, tak jsme na tom teď jako většina domácností -akorát nemáme dluhy... ale žijeme z výplaty k výplatě a bylo by hodně špatný kdyby se nám výplata opozdila...

děkuju za odpověď!

lusi80
26. kvě 2011

@tercie chtěla jsem se zeptat,jestli to opravdu může dělat každej,a jestli to fakt stojí za to 😀 😀 a co to obnáší 😉 😉 prodávat Avon nebo Oriflame by mě taky nebavilo,ani ta Dedra asi,tak bych chtěla vyzkoušet něco jiného,děkuji 😎 😉

tercie
26. kvě 2011

Holky poslala jsem vám IP 😉

@bettyx to je mi líto, s tatínkem... nicméně jsme ve stejný situaci jako vy, já přišla o půl mateřský, jsem nedobrovolně na 4letým rodičáku, takže 3800, a manžovi v práci sebrali 6tisíc, jako státnímu zaměstnanci, měsíčně jsme tedy o 10tis. v mínusu... pročtěte si IP a uvidíte. já zatím nic lepšího nenašla. Ty klikačky bohužel jsou o ničem...

bettyx
26. kvě 2011

@tercie tak to je vtipný, protože u nás je to úplně stejný! manžel přišel o šest tisíc a taky jsem nedobrovolně na čtyřleté mateřské -takže též téměř 10tis. dole! a je to příšerně znát! fakt máme jen na potraviny když poplatíme pojistky a bydlíme ve svým.. info jsem si přečetla, tak to ještě proberu doma a dám vědět! zatím děkuji! 🙂

tercie
27. kvě 2011

@bettyx a to si představ, že my z toho jeho výdělku platíme 13tis hypotéku, a ještě jezdí 100km do práce, aspoň, že má 12tky a nemusí každej den. Je to na palici, takže jsem hledala fakt něco, z čeho peníze budou. A zrovna z tý kosmetiky je okamžitej výdělek 31%, což je super, a investuješ jen do katalogu, nebo můžeš používat ten elektronickej na stránkách. Tak dej pak vědět,mail jsem ti napsala myslím do IP. 😵

bettyx
27. kvě 2011

@tercie no tak dobrý -my sice zaplatíme na pojistkách a složenkách 10tis. ale teda je výhoda že bydlíme v baráku který postavil mm táta a než se nastěhovali, tak, bohužel, umřel, takže bydlíme v části kterou zdědil -každý máme své "patro" -my jsme v přízemí, tchýně v patře a švagrová v podkroví... takže alespoň v tomhle je výhoda.. jinak bychom byli asi totálně v pytli

kopretinka84
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
monikask
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lenka16
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
florentina
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
marecek4
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jity.d
Odpověď byla odstraněná
Zobraz