Jak bych si mohla na mateřské přivydělat? Práce z domu

joplin
17. zář 2010

Zdravím všechny,

dostala jsem se do fáze, kdy se začínám poohlížet po nějakém tom přivýdělku. Když jsem tak zběžně proletěla net, mám pocit, že je to jen samá kosmetika, emailing, lepení obálek nebo práce, kde je zapotřebí nějaký vstupní "poplatek" - či nějaké to vnucování čehokoliv.......nevíte náhodou některá o něčem, např. i manuálního (např.: malování, kompletace-šití hraček), kde se dá něco málo přivydělat? Moc děkuji a omlouvám se, pokud už zde takové téma je.......Jana

joplin
autor
18. zář 2010

Poradíte?

f.miracle
18. zář 2010

Já jsem se už před těhotenstvím věnovala překladatelské práci a teď se k tomu postupně začínám vracet... je to ideální.

joplin
autor
19. zář 2010

Hmmm, tak dobře žádný jazyk bohužel neumím, abych mohla překládat, jsem ráda když se domluvím na dovolené 🙂, škoda, myslela jsem, že tu bude více maminek v podobné situaci......

renat2
19. zář 2010

@joplin asi moc neporadím, ... moc toho opravdu není. Já dělám jeden typ MLM v oblasti zdravotní prevence, nedám na něj dopustit, vydělám si dost a baví mě to (nikomu nic nenutím, je to forma doporučováníú. A jako f.miracle ještě doučuji, čili využívám oboru, co jsem studovala.

někdo třeba plete, háčkuje čepičky, pečou dorty apod. ... ale to taky není pro každého (teda pro mě rozhodně ne 😀

kapradina
19. zář 2010

@joplin taky by me neco bodlo,ale nabizeni nejakych vyrobku,to taky neni na me.😒

joplin
autor
19. zář 2010

Hmmm, odepsala jsem na pár inzerátů a ze všeho se vyklubal emailing......no, já třeba vyrábím biřuterii z plsti, pár kousků už jsem prodala, ale není toho moc ☹......taky tady na bazárku sem tam něco prodám. A co s tou Dedrou, nemáte některá zkušenost?

renat2
19. zář 2010

@joplin písnu IP 😉

apetit
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
joplin
autor
19. zář 2010

renat2
apetit : Moc díky, ale přecejenom bych byla raději za jinačí kontakty......ještě jednou dík. Jana

rozarka65
20. zář 2010

@joplin ahojky, taky pořád něco hledám...nedávno o tom bylo téma v sama doma...ale tam také neřekli kontakty...buď to bylo načerno...nebo se to nevyplatilo...dělala jsem týden korálky...ale nestálo to za to ponocování...jinak jen samé poplatky...nebo nabízení něčeho...☹

joplin
autor
20. zář 2010

rozarka65: Je to vcelku zoufalé, že?
A Ty korálky byly jak placené? Pamatuju si, že moje teta kdysi omalovávala takové kovové vánoční dekorační domečky...a taky nestíhala.....na netu jsem natrefila na toto, co si o tom myslíte? Nemáte některé zkušenost? http://www.domprace.cz/job-market.html

joplin
autor
20. zář 2010
renat2
20. zář 2010

@joplin já teda nevím, ale co jsem se dočetla, tak i tady si objednáváš cosi - sice za 10,- (poštovní známka), ale ve mně to teda taky moc důvěry nevzbuzuje...u nás tento letáček z job-marketu myslím taky visel..ale po mnoha špatných zkušenostech ohledně plnění obálek....kompletace produktů apod. jsem do toho prostě jít nechtěla..bylo tady už mnoho diskusí, kde holky psaly, že se jedná o podvody..apod. Ono to 😒 začíná desetikorunou, pak ti nabídnou třeba za 50,- která jde už jim do kapsy...pak víc. vím, že vkládání a rozesílání takové terno nebylo a že výdělek nebyl o tolik vyšší než náklady....třeba holky budou vědět a mít zkušenost. Neříkám, že to může být seriózní, ale já v toto moc nevěřím...

Jinak dle kontaktu ten pán asi funguje:
http://www.rzp.cz/cgi-bin/aps_cacheWEB.sh?VSS_S...

Ale nevím, co za kariéru za sebou může mít v 21 letech....a nechápéu, proč teda nabídku nemůže poslat mailem... 😒

joplin
autor
21. zář 2010

renat2: Hmm, to je fakt, mladíček 🙂....asi máš pravdu,asi se divíš všem nám mamkám, co nechceme prodávat, nebo nabízet kosmetiku..víš ono to bude i tím, že nemám až tak hodně známých....no, šlo by spíše jen o rodinu, komu bych mohla něco nabídnout....a oni už jsou svým způsobem na takové ty "podomé" obchodníky alergičtí...tak bych asi moc úspěch neměla........hmm, tak nevím, budu hledat dál...

renat2
21. zář 2010

@joplin já se nedivím, neříkám, že každá práce je pro všechny... 😉 naopak každému přeji, aby si našel to své...jen prostě moc nevěřím na podobné manuální činnosti...které jsou nabízeny i vzhledem ke zkušenostem, co píší mamči apod. na net.
Já jsme si prošla i dobou shánění bridády na VŠ...absolutně o ničem, místa max. jako pokladní (které ale samozřejmě byly všechny plné a pak ankety sotazování, čili zastavování lidí...což je to samé...
Já pracuji převážně na internetu a s lidmi, které neznám, ...

Tak uvidíš, třeba na něco přijdeš..nebo najdeš něco seriózního..

rozarka65
21. zář 2010

@joplin promiň,nejsem doma...já bych do toho nešla...už jsem to zkoušela asi 2x, něco podobného,ale nikdy jsem to nedotáhla do konce...protože za ofrankovanou obálku mi přišla nabídka, jak si uváděla ty www. stránky...pak jsem se za poplatek dozvěděla třeba o propiskách a další info byly zase za další poplatek...což jsem už odmítla...někde na netu jsem četla, že jak všude píší,že je odběr (třeba propisek) zajištěn a prý to není pravda, že si to prodáváš sama...ale kdo ví,co je pravda...☹ A plnění a nadepisování obálek....to je to,že si dáš sama inzerát a když se Ti někdo ozve,tak mu za ofrankovanou obálku pošleš tu nabídku...
Jinak korálky....ten týden jsem si nakonec nenechala ani zaplatit....byla jsem ráda,že mě paní nechala jít, protože jsem měla podepsanou dohodu na rok....ale když jsem to tak počítala....stravila jsem nad korálkama asi 3 nebo 4 noci a vydělala bych si asi necelou stovku a to jsem ještě dojížděla pro materiál....☹ Myslím že to bylo asi 5 korun za svazek a jeden svazek měl 15 navlečených náhrdelníků.....tohle bylo zrovna špatně placené protože to byly korálky jedné barvy....ale v té době se mi malá v noci hodně budila, takže jsem třeba dvě hodiny pracovat a pak půl uspávala....a přes den taky nešlo nic udělat...☹
Jak tu psala jedna maminka s tím překladem.....kdybych jen uměla jazyk...☹
A nebo jestli jsi na něco šikovná,tak začít sama něco vyrábět a nabízet třeba na fleru...taky pořád přemýšlíme o něčem.....
Teď zrovna sháním nosítko,ale vše je moc drahé a jedna maminka na netu nabízí za rozumnou cenu....a má hodně zájemců....ale tady je potřeba umět šít.....a to taky neumím.....☹
Ale do těch pochybných inzerátů bych už nešla....chce to něco přes známé, kde to máš ověřené a jisté....
Přeji hodně štěstí při hledání...no a já místo bokovky,abych pomalu hledala práci.....to taky nebude legrace....☹

joplin
autor
21. zář 2010

Ahojte, máte pravdu, všechny....budu hledat dál a poctivě zde své poznatky vložím 🙂

rozarka65: Taky tady na MK prodávám klokanku, kdyžtak mrkni a písni jaká cena by se Ti líbila......třeba bychom se domluvily 🙂
https://www.modrykonik.cz/bazar/202-satky-nosic...

Jinak stránky na fleru mám už asi 3 roky 🙂 a za tu dobu jsem prodala asi dvoje korálky 🙂 - je tam moc velká konkurence šikovných lidí 🙂. ( www.fler.cz/joplin )

Mějte se zatím hezky

rozarka65
21. zář 2010

@joplin Děkuji, jsi moc hodná...ale mám už dvouleté dítko,které však nechce chodit...☹ Jsem v pořadníku na velké batolecí nosítko Skaldino,tak potřebuji něco mezitím...
Mrknu na Tvojí nabídku...🙂 Vím,že je tam velká konkurence, asi to chce vymyslet něco nového...🙂
Když na něco narazím,tak taky písnu....🙂

joplin
autor
22. zář 2010

rozarka65: To nám naše Eli ještě vůbec nechodí (má 14. měsíců) jen kolem nábytku a za ruce....přemísťuje se po 4řech - zatím jí to asi stačí.....
Jo jo, něco nového, to se řekne 🙂, když tam už všechno je 😅 😅 .

Taky napíšu. Pá

richt
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hannah23
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hannah23
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
joplin
autor
16. říj 2010

Děkuji hannah, Dedra nabízí opravdu zajímavé věcičky, až mě to překvapilo, zatím jsem se s ní nesetkala takto přímo...ale i přesto vím, že to není nic pro mě. Moc děkuji Jana

hannah23
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lusi80
18. říj 2010

ahojte holky,taky se přidávám,bodlo by mi taky dělat něco z domu,něco málo financí 🙂 ale je fakt,že si taky nedovedu představit že někomu pořád dokola něco nabízím 😲 o značce Dedra jsem tady četla hodně,asi to dělá i hodně lidí,mamka mi taky říkala že to někdo dělá,že jejich výrobky jsou dobry a hezky voní,ale jak to nabízet???Prací prášek,aviváž i mýdla si myslím nekupujete co týden,nebo jo???Mě to vydrží teda dlouho,kupuju velká balení a dokupuju tak jednou za měsíc,takže nevím,jak si tímto vydělat.A komu hlavně nabízet,ani já sama nejsem pro podomní prodeje a jsem zvyklá už na stejnou značku,a má rodina bych řekla taky.A prodávat korálky,to nee 😝 😝 to si nedovedu představit teda.Ono toho asi moc není na práci doma ☹ A taky si budu muset hledat za chvilku práci,ale jakou????U nás nic není 😠 😠

lusi80
18. říj 2010

tak jsem se dívala na katolog Dedry podzim- zima 2010,a musím říct SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 😝 fakt nádhera

hannah23
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kolca
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
beruska2x
19. říj 2010

holky neznate nekoho kdo dela dedru v Jablonci nad Nisou? diky prosim do IP 😉

leena24
Odpověď byla odstraněná
Zobraz