Jak bych si mohla na mateřské přivydělat? Práce z domu

joplin
17. zář 2010

Zdravím všechny,

dostala jsem se do fáze, kdy se začínám poohlížet po nějakém tom přivýdělku. Když jsem tak zběžně proletěla net, mám pocit, že je to jen samá kosmetika, emailing, lepení obálek nebo práce, kde je zapotřebí nějaký vstupní "poplatek" - či nějaké to vnucování čehokoliv.......nevíte náhodou některá o něčem, např. i manuálního (např.: malování, kompletace-šití hraček), kde se dá něco málo přivydělat? Moc děkuji a omlouvám se, pokud už zde takové téma je.......Jana

daruma
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kaatulkaa
19. kvě 2012

Ahoj holky! Já mám zkušenost s Avonem a Dedrou. Pokud některá máte zájem si něco málo vydělat - nejsou to desetitisíce - tak pisněte dám Vám nějaké informace. Není to nic náročného, nic vtíravého a nějakou koronu to hodí 🙂

hanka_k
21. kvě 2012

@lusi80 ahoj a když je dedra super už jsi se zaregostrovala????🙂

marlenpok
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
timbouctou
26. čer 2012

@kaatulkaa no, Avon se mi vyplatil v práci, ale tady kolem ho dělají snad všechny maminy 😠 co je přesně ta Dedra?

wang_dang
8. črc 2012

Spolupracuji s Dedrou, doma nepoužíváme nic jiného. Je to účinné a hlavně se to vyplatí. Nakupuji se slevou a za katalogové ceny prodávám dál. Jsem velmi spokojená. Mohu poslat více informací. Zájemci pište IP.

weweruschka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
renat2
16. pro 2012

Ahoj holky, píši to na každý dotaz. S prací je to obecně na dvě věci a s prací na doma kor. Takže pokud máte nějaký potenciál, je potřeba ho využít - např. jazyky - doučování, hlídání dítka třeba jiné mamince, teď na Vánoce bylo aktuální pečení cukroví, dorty apod. takže využít to co jde. Pokud nic, tak pak pozor na nabídky typu lepení obálek, kompletace tužek, nevím, jaké máte zkušenosti, ale stačí si zadat na internetu a vyjedou diskuse, je i stránka napodvodné firmy. Většinou to je opravdu podvod. Takže pak jediná šance je nějaký MLM systém - kterých je hodně, bohužel některé taky podvodné, ale seriózní se najdou. Jsou to principy Avonu apod. tak to je, ale pokud to je spravedlivé, proč ne...je to taky práce a prodej je holt součástí. OSOBNĚ jsem to nidky nechtěla dělat a teď na to nedám dopustit - začínala jsem při mateřské, takže i 3-4 tisíce byly dobré, pokračuji dál při zaměstnání a k mému učitelskému platu (žádná sláva, navíctisíce projedu) mám ted tak těch 6-8 navíc, loni jsem dostala odměnu 6tisíc na dovču......takže to funguje. Nikomu nic nenutím, pracuji jak to jde a jak je čas. Firem je více - tady je hodně Dedra...já dělám OKG, bylinné produkty, bez chemie, mohou i děti....a hlavně mám je odzkoušené a nedám na ně dopustit.

@mamulenka nemohu souhlasit, všechny fy nejsou podvodné, pokud mají něcio předem, já do svého přivýdělku investovala 200,- za startovací sadu, kde mi přišla smlouva, informace, deník distributora a dárek...část jde na charitativní účely. Takže nejde všechny fy házet do jednoho pytle.

Ale samozřejmě také vím, že ty podvodné jsou... 😠

kofinka
16. pro 2012

@joplin Můžeš zkusit doplňování zboží pro výrobce. Většinou tě zaměstná agentura a pracuješ pro jednoho nebo více výrobců a doplňuješ jejich zboží v hypermarketech. Můžeš mít na starosti celé město pokud jsi z měnšího města, nebo třeba v Praze je obvyklé že třeba máš na starosti jeden obchod pro více výrobců. Vše je na dohodě. Nepracuješ tedy pro hypermarket ale pro toho výrobce. Podobně fungují i hostesky (ochutnávky zboží). Záleží na tobě a dohodě s agenturou kolik hodin chceš pracovat. Většinou tuto práci dělají studenti, maminky na mateřské nebo důchodci.

andrejka82
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ivafal
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ivafal
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mamkamalcher
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ivaneckaaaa
5. čer 2013

Dobrý večer,jen se chci poptat.Narazila jsem na firmu Amway.Nemáte s tím některá zkušenosti o co se jedná?Děkuju moc

romcovaklarka
5. čer 2013

@ivaneckaaaa Ahoj, mamka dělala dealerku už teda před lety. Je to takové letadlo, něco typu Herbalife, ale na čistící prostředky. Ze své zkušenosti můžu říct, že jsou ty jejich prostředky fakt účinné, ale nemyslím si, že se na tom dneska ještě někdo napakuje. Spočívá to v tom, že jednak to prodáváš a druhak si sháníš lidi pod sebe, ze kterých pak máš taky příjem.

hagyhagy
5. čer 2013

@ivaneckaaaa já prodávám parfemy a kosmetiku jde to docela samo, dá se i jen ušetřit, je to bez závazku a bez vkladu či poplatku, zboží je finančne dostupné pro každého 🙂 kdyby si chtela info napiš ip

kotlik6
5. čer 2013

ivaneckaaaa
Ahojky,já jsem se loni zaregistrovala a používám od nich nějaké přípravky už dlouho-to jsem je ještě kupovala přes tetu.Mají úžasný jar na nádobí-Dish drops,LOC,a krupičky na prádlo-na skvrny a sama jsem se zaregistrovala minulý rok abych koupila si filtr na vodu-kdybys chtěla,dám ti moje reg.číslo,kdyby ses chtěla zaregistrovat ,protože tam se asi musí zadat někdo,kdo tě dostane pak pod sebe,jinak spadneš pod někoho,kdo je zrovna na řadě v systému.ale ,více mi chytlo přivydělávat si u firmy -jsou to bylinky a úžasně pomáhají.Amway kupuju pro sebe a známé,ale nějak mi to nejde,abych to nabízela,ale to je asi můj problém.Kdybys chtěla více info,napiš SZ mailovku

Klidně ti poradím,co mě nadchlo,co se vyplatí,vlastní zkušenosti mám,Andrea

hav81
9. črc 2013

@ivaneckaaaa jedná se o prodej kosmetiky,čistících prostředků,vitamínů,..to jsou výrobky přímo od Amway,ale ještě s Amway spolupracuje víc firem,takže pak můžeš mít (nabízet)levnější energie,volání...Záleží jen na tobě jak hodně se tomu budeš věnovat,jestli jen pro vlastní potřebu a nebo budeš chtít i vydělávat peníze.Je to stejný princip jako Avon,Dedra....,ale ty výdělky tam můžou být daleko větší,tím že to není jen o kosmetice.
Dřív Amway fungoval na prodeji prášku na praní a prodejci museli každý měsíc prodat za určité peníze,takže se možná sejdeš s někým kdo na tom prodělal hodně peněz,ale to bylo v 90.letech a když se budeš bavit s nějakým Amwajákem tak ti to určitě nepopře (mluví o tom otevřeně i na besedě).Dle mé zkušenosti to v dnešní době už na 100% tak nefunguje 😉

petulllka93
24. srp 2013

dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli máte některá z vás zkušenosti s firmou domprace.cz ..vypadá to lákavě ale bojím se že bych naletěla..děkuji 🙂

petulinka_2012
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
eatmosfera
19. lis 2013

ak viete trochu anglicky, skuste sa zaregistrovat ako usability tester - ide o testovanie pouzitelnosti web stranok, viac tu: http://www.mama-je-doma.sk/praca-na-doma/ako-te...

ovydelavani
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
25ka
21. bře 2014

ja som robila s oriflamom alebo teraz ponajnovsom len taka mala pracicka sama pre seba hram sa s koralkami kupujem si ich na internetu (http://www.glass4u.cz/ a ešte http://www.ceske-koralky.cz/swarovski-elements/) najprv si rozmyslim čo budem tvorit a pak sa rozhodujem podla ceny,fotiek, tvaru, materialu(plast, sklenene koralky swarovskeho koralky tie su najkrajsie) a ide sa nato. ludia to kupuju ako šperk alebo dareček alebo ozdoba do bytu a bavi ma to. neni to nieco co by ma uzivilo ale je to konicek popri materskej.

tiandenka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
luci264
28. dub 2014

Ahoj, já jsem reagovala na inzerát na plnění obálek atd a obratem mi přišel e-mail, kde stálo tohle: "Dobrý den, děkujeme za projevený zájem o práci doma, administrativní nebo manuální. Firma Reklama-Marketing nabízí ještě možnost výdělečné činnosti na jednoduché kompletace jako montáž propisek, plnění obálek a další.
Pošleme Vám podrobné informace, včetně kompletní nabídky.NEZÁVAZNĚ. Přiložím tam lístek, který si nezapomeňte přečíst, kde Vám napíši práce, které jsou se smlouvou a dodávkou materiálu domů zdarma. Pokud máte zájem o tuto nabídku, pošleme Vám ji, to není problém, ale je třeba uhradit poště po doručení 18,- Kč, pokud si je ovšem pošta od Vás vyžádá. Napište Vaše jméno a adresu BYDLIŠTĚ a odešleme v nejbližším možném termínu , nebo ji můžete zavolat ve všední den, od 15-17 hod. na tel. 720 590 543. Platí pro celou ČR. Přeji hezký den."
Hledala jsem si firmu reklama-marketing na netu, no nenašla jsem nic, ale když jsem zadala výše uvedené číslo do vyhledavače, našlo mi to hodně stejných nabídek.
Tak jsem na tento e-mail paní odepsala, že bych ráda, aby mi poslala webovky a kontakt na jejich firmu. Poslala mi přílohy, kde byli nabídky, ze kterých si můžete vybrat, jakou práci chcete doma dělat a taky odkaz na tyhle stránky: http://www.revolucni-prijem.cz/1BB04D.
Ale to moc nechápu, protože tam se zase řeší nějaké investice do zlata nebo co a připadá mi, že to s tím nemá nic společného. Tak myslíte, že to stojí za zkoušku nebo ne?
Upřímně mi to připadá divné dát za startovací balíček 490,- nebo 590,-Kč, ale je to prý tzv. vratná záloha a při první výplatě nebo odevzdání min.101ks Vám ji vrátí zpět na účet. Kontaktní webovky přímo firmy jsou: http://www.jobmarketing.cz/kontakt.
Někdo s tím už kladné zkušenosti má, ale je Vás takových víc s kladným názorem????
Díky za info🙂

elllenka
29. dub 2014

@luci264 : O tom už bylo napsáno hodně. http://podvodnepracenadoma.eu/plneni-obalek/

moonbeach
13. lis 2014

nabízím přivýdělek z domova. jednoduchá práce pro německou společnost, která spolehlivě vyplácí. žádné vstupní ani jiné poplatky, nemusíte shánět další lidi. více info do zpráv 🙂

kvetinka9191
14. lis 2014

Holky teďka zkouším toto http://masmail.cz/sign/up?uid=3cc0d5f6cef72799b...

Když se zaregistruješ dostaneš 200 a pak ti choděj emaily a ty čteš a za to dostáváš odměny většinou je to 0,5-1 Kč, není to hodně, ale i tak je to dobrý jako přivýdělek 🙂

katjar1
11. bře 2015

@moonbeach Ahoj, mohla bych poprosit o více informací do zprávy? díky Katka

zdeno25
Odpověď byla odstraněná
Zobraz