Jak bych si mohla na mateřské přivydělat? Práce z domu

joplin
17. zář 2010

Zdravím všechny,

dostala jsem se do fáze, kdy se začínám poohlížet po nějakém tom přivýdělku. Když jsem tak zběžně proletěla net, mám pocit, že je to jen samá kosmetika, emailing, lepení obálek nebo práce, kde je zapotřebí nějaký vstupní "poplatek" - či nějaké to vnucování čehokoliv.......nevíte náhodou některá o něčem, např. i manuálního (např.: malování, kompletace-šití hraček), kde se dá něco málo přivydělat? Moc děkuji a omlouvám se, pokud už zde takové téma je.......Jana

hannah23
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
beponka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hannah23
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
tercie
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
teddy0305
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mysiiickaaa
24. črc 2011

holky taky doporučuju Dedru, já teda dělám Dedru a Mary Kay ale je to práce, kterou si děláte když máte čas, manželova teta si v Dedře i s dvěma malýma holčičkama vydělá kolem 5000,- měsíčně a to jen posílá katalog po známých, já už moc neprodávám, spíš se věnuju budování týmu 🙂

klosky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
klosky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
gabriel01
24. črc 2011

Moje kamarádka zkoušela při mateřské AWD finanční poradenství - http://cs.wikipedia.org/wiki/Skupina_AWD. Nakonec když jí prcek vyrost zůstala u toho, ale záleží na tom co tě baví, dá se vymyslet spousta jinejch prací.

sherry28
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sherry28
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
teddy0305
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sherry28
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sherry28
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
tercie
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kathule
30. črc 2011

AHoj holky, já jsem začala vyplňovat dotazníky 😀 😀 😀
spolkne to pár minut u PC a nic hrozného 😉 🙂
http://www.ermail.cz/link/7VeAAje7JmATe2YmYYmlC...

kaatulkaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
gabadan
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ivarei
4. únor 2012

@kathule A funguje to? Jakým způsobem platí?

agula
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
monique07
28. únor 2012

Ahojky, já pracuju z domu pro firmu Stiforp a ZeekRewards a jsem spokojená, kdybys chtěla víc info o firmách, tak mi písni na mail monique07@centrum.cz 🙂

mamulenka
2. bře 2012

Ahojky holky, no v žádném případě nic neplaťe předem!!!! To vše je podvod myslím prácedoma apod, je to pyramida a chtějí startovací poplatky. Taky sem na MD a chtěla si něco přivydělat, ale nejdřív sem si zašla na net na diskuze a je tam spousta podvedených, když zaplatíte, tak dostanete jen pár letáků apod a musíte sehnat další lidi, kteří vám budou platit. Takhle vydělávají šmejdi. http://www.emimino.cz/diskuse/nabidky-prace-od-... jukněte na názory ostatních

radka_h
2. bře 2012

@kathule a opravdu se dá trochu málo vydělat? nemusí se zde nic platit? děkuji 🙂

mamulenka
2. bře 2012

@radka_h nemusí se nic platit, jen se kliká na emaily, ale dojde třeba email za 0,50kč na který klikneš a oni ti jej přičtou nebo za 1kč dojde, no a tak pořád střádáš, i dotazníky platí, když jej vyplníš, jenže je to na dlouho než to nasbíráš a navíc to vyplatí až budeš mít minimálně 1000kč ☹ mám to taky

radka_h
2. bře 2012

@mamulenka To jsem si vše přečetla a zaregistrovala. Nic za to nedám 🙂 a vy už ste si vybírala?

mamulenka
2. bře 2012

né ještě sem nedosáhla té 1000kč 🙂 je to na dlouho, ale člověk za zkoušku nic nedá 😉

vojtisek2007
3. bře 2012

@mamulenka a taky pozor na to, že když se ta 1.000 nedosáhne do určtiého času, tak peníze propadnou ☹, takže vlastně skoro nikdy tu 1.000 nedosáhnete - mluvím o ermail ☹

gabadan
3. bře 2012

pokud nechcete klikat, ale jste ochotné začít katalogový prodej, napište.
Já jej dělám už více než dva roky a není problém udělat každý měsíc objednávku.
Rozhodně tím vyděláte víc než dotazníkem nebo e-mailingem 😵
Vše zdarma, vždy platíte jen zboží a máte na něj slevu podle výše objednávky.

mamulenka
3. bře 2012

vojtisek2007 tak jsem optimista a s tím ani nepočítám, když vidím jak nic nechodí tak není jak vydělávat, ale děkují za info. 😀

majahubkova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz