Jak dlouho musím pracovat, abych měla mateřskou?

rumburacka
14. kvě 2013

Ahoj otázka?kolik dní musím odpracovat,abych měla mateřskou?a šla na tříletou variantu?Skončila mi teď rodič.dovolená.Jsem na úp nestihla jsem otěhotnět,ale nějaká práce se rýsuje,ale časově dost náročná,když mám dítě.

brusinka30
14. kvě 2013

Záleží to na zaplaceném zdrav. pojištění od zaměstnavatele nebo tak nějak a musí to být 180 dní. Během dvou let zpátky.

maximka33
14. kvě 2013

měl by to být aspoň rok před otěhotněním či rizikovkou, čili 270 dní.

aanysek
14. kvě 2013

cau tak to musi byt rok pred nastupem na materskou jinak to jde udelat ze se jde nahlasit na otce ale na materske bude matka. je to teda litani. Musis tam kde si zadas o MD a tam to daji papir ktery je potreba vyplnit a pak pujdes na SSSP tam reknes ze chces pobirat materskou na otce a tam ti daji papir a reknou u ktereho zamestnavatele je to potreba nechat podvrdit po potvrzeni zajdes zpet tam ti to vypocitaji ale trva to cca 3 dny a pak zpet na socku.A tam ti reknou jestli to pujde nebo ne.Doufam ze jsem aspon trochu poradila 🙂

blannie
14. kvě 2013

Ahoj, musíš mít odpracováno (doba účasti na nemocenském pojištění) 270 dní v posledních dvou letech před nástupem na mateřskou nebo nemocenskou. Pokud toto nebudeš mít splněno, tak půjdeš rovnou na RD - pak přichází do hry otec, který, pokud splňuje podmínky nároku na mateřskou, může ovlivnit délku pobírání rodičovského příspěvku. Pokud by nesplnil, spadla bys rovnou do 4leté varianty. Pobírání příspěvku v mateřství (mateřská) se vztahuje jen na matky, rodičovský příspěvek na oba rodiče. Nyní již není potřeba hlásit k pobírání rodičovského příspěvku otce , a pak to přepisovat na matku - novelou to bylo zjednodušeno a může nastoupit rovnou matka - otec jen dokládá dobu a výši odvodů na nemocenské pojištění.

jarkakr
16. kvě 2013

Tak a já mám problém. Vzhledem k mým vleklým nemocem jsem byla v minulém zaměstnání 3 týdny na neschopence. Počítá se to do lhůty 270 dnů?

evcounek
16. kvě 2013

Holky a jak je to když jsem byla na rodičcovské (ta zkončila 5.5.) nastoupila jsem zpátky do práce a rovnou na neschopenku (druhé těhu rizikové). Mimi se má narodit v listopadu. budu mít nárok na mateřkou?

laurital
16. kvě 2013

evcounek-půjdeš hned na rodičovskou, na mateřskou nárok nemáš, neb PN se do odpr. nepočítá
jarkakr-logicky se PN do odpracované doby nepočítá 😎
Ženy, používejte mozek a google!
http://www.finance.cz/duchody-a-davky/socialni-...

sasina1982
16. kvě 2013

no já nevim, ale podle mýho je důležitý, že je ženská účastna nemocenského pojištění, to znamená, když je zaměstnaná...jestli je v pracovní neschopnosti, to by snad nemělo mít vliv...ne?

julie2905
16. kvě 2013

rumburacka - musíš být účastna na nemocenském pojištění alespoň 270 kalendářních dní v posledních dvou letech před nástupem na MD...
do této doby se započítává i doba pracovní neschopnosti a samozřejmě i doba rodičovské dovolené v obou případech musíš mít stále zaměstnavatele...
jarkakr - ano i doba neschopnosti se ti započítává do těch 270 dní
evcounek - ano budeš mít nárok na mateřskou ( doba RD i PN se ti započítává )

ženo, když už používáš mozek a google, tak si pořádně přečti co sis vygooglila a nepiš nesmysly

a ještě pro rumburacka - na tříletou variantu rodičáku budeš mít nárok i v případě že neodpracuješ těch 270 dní, v případě že budeš pracovat máš nárok na nemocenskou v souvislosti s těhotenstvím a porodem ta je až do skončení 6 týdnů po porodu a až potom si žádáš na ÚP o rodičovský příspěvek a máš možnost výběru i té tříleté varianty (nebo spíš 220 tisíc si rozpočítáš tak aby ti to vyšlo do tří let věku dítěte, teď se píše kolik chceš měsíčně dostávat Kč)

alenafk
15. kvě 2014

Dobrý den,
1.5.2014 jsem dostala pracovní smlouvu a nyní jsem zjistila, že čekáme miminko. Budu mít nárok na mateřskou?

ivca1710
18. lis 2016

Ahoj vsichni mam otazecku. Chteli bychom planovat miminko, ale v breznu mi konci smlouva na dobu urcitou a mozna mi smlouvu prodlouzi. Od 6/2015 jsem byla trvale zamestnana. Nejdrive v jednom a pak druhem zamestani kde jsem nyni. Chtela bych se zeptat jestli bych mela narok na materskou ikdyby mi neprodlouzili smlouvu ted v breznu 2016? Odpracovano mam vice jak 270 dni ale nejsem si jista co by se delo kdyz by mi vyprsela k breznu smlouva a oni mi ji neprodlouzili. Mam i narocnou praci a problemy se srazlivosti krve takze bych sla zrejme rovnou na nemocenskou. Prosim poradite mi jestli bych mela na neco narok? Dekuji Vam moc za radu. Ivca

shadow1
29. lis 2016

Zdravím Vás potřebovala bych poradit...
1.9.2016 my skončila smlouva na dobu určitou( kde jsem pracovala rok) od té doby jsem na ÚP...Před tím jsem byla na rodičáku...Ted jsme se s manželem rozhodli pro další miminko ale co jsem koukala tak už bych se nevešla do ochranné lhůty 180dní, abych měla nárok na mateřskou...Ale chtěla bych poradit že kdybych se od ledna nechala zaměstnat (mezitím otěhotněla) vydržela bych tam 3měsíční zkušební dobu i dýl a pak šla na nemocenskou budu mít pak nárok na PPM ,když budu splňovat těch 270 dní během posledních 2 let...
Doufám že jsem to napsala k pochopení😉 Díky moc předem za rady🌹

cacenka_d
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
verunka95
28. bře 2017

Ahoj chtěla bych se zeptat pracovní poměr my skoncil 10/2016 syn se narodil 11/2016 narok na ppm jsem měla rodicak mam na 3 roky a ted otázka na jak dlouho budu muset znova do práce abych mela narok na mateřskou znovu?

snazilka01
5. čer 2017

@alenafk toto resim ted taky.Smlouvu mam podepsanou mesic a nevim, jestli mam narok na materskou.Nekde jsem slysela, ze ti staci mit odpracovany ty tri mesice zkusebky, kazdy rika neco jinyho.Jsem z toho jelen 😖

kellymk
12. čer 2017

Ahoj holky, taky by mě zajímalo, kolik musí být odpracováno?

karol97s
11. črc 2017

Dobrý den, byla bych moc ráda kdyby mi někdo poradil.
Minulý rok v únoru jsem nastoupila na hpp,zde jsem byla rok a 1 měsíc. Poté jsem dala výpověď a byla 4 měsíce na ÚP na podpoře. Nyní nastupuji na HPP s dobou určitou do konce roku. Termín porodu mám v únoru příštího roku. Mám tedy nárok na mateřskou?
Mockrát děkuji!

veroniquecz
11. črc 2017

@snazilka01 tři měsíce rozhodne nestačí. Musí být odpracovano 270 dni a zároveň při nástupu na Md musíš být zamestnana.

veroniquecz
11. črc 2017

@karol97s mas odpracovano za poslední 2 roky 270 dni, to je Ok. Záleží kdy přesně nastupujes na Md, dá se až 8 týdnu před, tudíž bys únor v pohodě stihala. Jednoduše - nárok mas 🙂

karol97s
12. črc 2017

@veroniquecz Moc děkuji! 🙂

kika266
12. črc 2017

HOlky nejlepsi je zavolat si na OSSZ a tam vam reknou jestli uz mate odpracovano, aby jste meli narok na materskou. Jinak je to nejakych 290 dni, nejakych 9 mesicu myslim.

terka0011
3. srp 2017

Dobrý den, prosím Vás co mám dělat, když mám odpracovaných jen 261 dní mám nárok na mateřskou? Smlouvu jsem měla přesně na rok 1.9. 2016 až 31.8. 2017

xpila
3. srp 2017

@terka0011 Ne, nemáš. Podmínka je jasně daná, a to 270 dní za poslední dva roky k datu nástupu na mateřskou. Nehledě na druhou podmínku, tj. být k datu nástupu na mateřskou zaměstnaná nebo v ochranné lhůtě. A co ti brání jít do práce?

terka0011
3. srp 2017

Doktor mi napsal neschopenku

xpila
3. srp 2017

@terka0011 Tak na ní budeš do konce šestinedělí.

terka0011
3. srp 2017

Takže na mateřskou nastoupím až po šestinedělí. Mohu jít na mateřskou na 3 roky nebo musím na 4?

nita1984
3. srp 2017

@terka0011
@xpila holky, já tomu asi nerozumím... pokud měla smlouvu na rok, tak má přece odpracováno 365 dní, ne? A pokud smlouva končí až 31.8. a už je na neschopence, tak by se to mělo počítat, ne? Neschopenka se přece do odpracované doby započítává, pokud mám dobré informace. Pokud ne, prosím opravte mě.

terka0011
3. srp 2017

Do toho se podle me nepocitaji vikendy takze to vychazi 261 dnu od pondeli do patku

nita1984
3. srp 2017

@terka0011 tak to by se tam neměly počítat ani svátky.... já měla za to, že se počítají kalendářní dny, ne pracovní..

terka0011
3. srp 2017

Ja tomu vůbec nerozumím