Jak dlouho plánujete být na mateřské?

gita06
12. únor 2007

Ráda bych se zeptala všech maminek,jak dlouho plánují být doma s mimčem?Mateřská je 4 roky,tak jestli dříve do práce? 🙂

jjitulina
15. únor 2007

paja,já mám na jesle otřesný zážitky,takže bych tam dítě nikdy nedala.Ale jesle pořád ještě existujou.

andrealiskova
5. zář 2009

No já mám v plánu zůstat doma maximálně 1 rok, víc bych rozhodně nezvládla.

anta
5. zář 2009

Já určitě budu s malým doma 3 roky, tak jsem si to naplánovala a nějaká práce mi může akorát tak.... 😀 Práce mi rozhodně nedá tolik jako dítě, bylo by mi pak líto, že bych svým způsobem přišla o ty krásné tři roky 😉

aponchie
5. zář 2009

jak dlouho me deti budou potrebovat..zadny presne dany mustr nemam a ani nechci 😎

crca
5. zář 2009

Já si myslím,že ty 3 roky jsou akorát,neumím si hlavně představit,jak bych ještě zvládala práci z domu,když lítám celý den kolem prcků,jsem ráda,že si začínám pomalu aspoň uvařit,to že to někdy jím až večer je zase jiná 😀

anta
5. zář 2009

Apo - no kdybych byla milionářka, tak do práce nejdu nikdy a byla bych s klukem doma pořád, ale to bohužel nejsem a z něčeho žít musíme všichni tři 😉

andrealiskova
5. zář 2009

Já mám to štěstí, že peníze řešit nemusím, ale prostě nedokážu být dlouho doma.

aponchie
5. zář 2009

ja taky nemusim penize a resit to ..jsem rada s detma dokud me potrebuji do normalni prace nemusim a manzel to ani nechce a ja pracuju z domova a mezi lidi chodim..jsem happy a vyhovuje mi to tak..osobne myslim,ze do 3let je idealni byt

aponchie
5. zář 2009

andreo koukam ti do alba a to miminko mas ve stejne autosedacce jak mame doma akorat hledim ty ji mas po smeru jizdy danou? 😕

andrealiskova
5. zář 2009

Nene, to je focený chvíli před odjezdem od mých rodičů, ještě než tam byla sedačka přidělána, vozit malého po směru bych neriskovala.

kubaka
5. zář 2009

akorát ty tři roky - pak už jsou na školku a na děti jako nadržení. Stejně jsem u obou už doma pracovala - teď už podnikám rok.
Pro mě je důležitý, že i dál budu dělat z domova, takže oba kluci budou mít ten luxus, že budou chodit po obědě domů a pak budeme spolu. Zařídila jsem to tak prvnímu až do šestii let a tentokrát to bude asi stejné. Budu mít životnost dál, takže školka jen půl dne. Nechat je hned od tří let ve školce až do večera je pro mě nemyslitelné. stýskalo by se mi a málo bychom se viděli.

andrealiskova
5. zář 2009

Já mám tu výhodu, že mám pružnou pracovní dobu, takže to až bude malému rok půjde.

aponchie
5. zář 2009

😕 Ok ja jen ,ze ten pas je veden pres sedacku i zadem

aponchie
5. zář 2009

pro deti je skolka prace jako pro nas..jsou unaveni a nemuzou si odpocinout kdy chcou..

andrealiskova
5. zář 2009

To si nemyslím. Alespoň u nás si můžou jít odpočinout víceméně kdy chtějí.

aponchie
5. zář 2009

to je svata pravda..

Venujte mi svuj volny cas..lasku a peci,kterou mi ani pri nejlepsi snaze nemuz eposkytnout skolka..Pamatujte na to,ze pobyt ditete v MS se rovna Vasemu pobytu v praci..a je pro dite stejne narocny..Celodenni provoz je vice jak 10hodin!!Pokud v nem dite je nema moznost si udelat prestavku kdy chce..Pro dite se hra rovna prace 😉 ..Po tolika hodinach nepretrzite prace by jste byli unaveni vy natoz vase dite 😉