Jak relaxujete na mateřské, jak získáváte energii?

lendych
3. kvě 2009

Ahoj jak berete energii?
Mame ročního prcka, manžel se jí věnuje hlavně o víkendu i večer v týdnu. Ale přes den mi chybí energie, jak relaxujete kdy e kde berete energii?

peppapig
3. kvě 2009

Ahoj lendych,
my mame 2 letou krasavici, muzik pracuje dny i vecery, takze ja relaxuju pri umyvani nadobi a vysavani 😀 Nejvice energie nacerpame na spolecnych vyletech do prirody, zabavnych parku ci historickych mist o vikendu.

Vsimla jsem si ze zijes v zahranici, kde presne?

suki
3. kvě 2009

já 100% při cvičení, s kamarádkama a při úklidu celkem taky, pokud mám na to klid a jsem doma sama a pak při čtení a poslouchání muziky..to teda taky můžu 😵

janulle22
3. kvě 2009

energii?odpolednim spankem s malym... 😀

mudr.
3. kvě 2009

ja teda nabiram energii pri setkani s jinyma maminkama a detma, pri uklidu rozhodne energii nenabiram... 😖 😉

jeudi
3. kvě 2009

relax??co to je?? 😀 😉 manzel je od rana do vecera v praci i o vikendech a svatcich takze jediny muj ,,relax,,je kdyz vyrazim s kamaradkama a jejima detickama na pisek nebo detskeho koutku

peppapig
3. kvě 2009

Jeste jsem chtela dodat, ze MK je vetsi pozirac energie nez rodinny zivot, ale zavislost je zavislost 😎

suki
3. kvě 2009

peppapig malá je krásná okatá okatá holčička 🙂

lojzina
11. srp 2010

relax?k tomu chybi jedno,a to je CAS 😀

pebi
12. srp 2010

napustím si vanu, ZAVŘU DVEŘE 😀 , zapálím svíčky, pustím relaxační hudbu a zavřu oči 😉
...druhá varianta, vezmu si do vany něco k pití (kafe, víno, džus.. ) a dobrou knížku 🙂

kristi
12. srp 2010

@pebi ja to mam ale uplne stejne, vana - horka voda, casopis, vinecko, maska na ksichtea chvilka klidu.....

pebi
12. srp 2010

jj, maska na ksichtě, na tu jsem zapomněla 😀 😉

berenika39
12. srp 2010

ahoj, petr poo krásně vzorně spí dvě hodiny, jak časovaná bomba, a já se poslední půlrok snažím dopoledne s ním všechno udělat, co se musí 😝 , on mi pomáhá, a rád, pořád si všechno říkáme, baví ho to. no a pak ty dvě hodky jsem si vymínila pro sebe. plácnu s sebou, knížku, net, 😝 kaaaafeee 😉 -to je nutný, a dělám NIC. Poslední dobou miluju klid,ticho, páč pořád mele a mele, pusa se mu nezastaví a já už někdy koktám 😀 .
Takže držím takový polední klid jak Italové 😉 😉 😉 😉

a večer vana a sebekultůra, to taky můžu....

neumisa
12. srp 2010

relax??? co to je??? že by těch 10 minut denně, kdy má zlatíčka pochopila, že si dá mamka kafe a neche být rušena???? dalo to práci, ale jak vidí, že si chystám kafe, stahují se dobrovolně do pokojíčku a kupodivu mlčí ... 😉

martinka79
12. srp 2010

@berenika39 tak jsem ho držela až do doby co Mišák púřestal spávat... tak holt přišel systém držíme pohodu klid spolu... a on spohajdou a já s kávičkou. jinak včery to je taky klid. a celkově jsem si MD užila u obou dětí... 😀
energie- tak to dobíjení baterek s dětmi vidět je jak jsou šikovné... a nezničitelné... 😀 😀

berenika39
12. srp 2010

@martinka79 mě je jasný, že to je jen na omezenou dobu, ale když to jde, tak se klidně fláknu. a večery taky, chodí spát opět jak hodiny v osm, tak pak máme pohůdku s tatínkem🙂.
jinak mi taky není úplně jasný, kde ty děti berou energii, víkendy pořád cestujeme s mm sportem, pokaždé jinam, dost dlouhý cesty, my se po třech dnech vracíme zmlácený a grogy (ale krááásně🙂)), on vyskočí z auta v neděli v sedm večer po 200km a náročném víkendu a hledá motorku, že jdem jezdit. nechápu, ale je to tak jak to má být, to si nestěžuju, jen žasnu🙂)).

kosmonautka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
martinka79
13. srp 2010

@berenika39 jj děti jsou nezničitelné. to znám... 😀 moje děti byli teď 24hod. v autě a když jsme se vrátili tak řádili a měli energie na rozdávání, užívej dokud to jde... 😉

misi78
13. srp 2010

Ja cerpam energii, kdyz jsem sama. Coz moc casto neni, ale snazim se obcas manzu vypakovat i s malym, nejlepe na par hodin pryc a pak spim, ctu si, jdu se psem nebo do knihovny, sama na kafe. Fakt bozi.

berynka
13. srp 2010

... čas od času mám půl dne - den jen pro sebe 😉 ... když jsem doma, nakoupim si něco dobrého a pustim na dvd nějakou oddechovku 🙂 . Nebo si domluvim kafe s kamarádkou a courání po obchodech, to dělá zázraky 😀 .

skerdik
Odpověď byla odstraněná
Zobraz