Jaký máte přivýdělek k mateřské (RD)?

hanulkapal
7. čer 2014

Ahojky, chtěla jsem se zeptat maminek na RD, kde si sehnaly přivýdělek? Jsem momentálně na ÚP, v 11.týdnu a nedaří se mi sehnat ani brigádu a začínám se bát, že při rodičovské už nenajdu vůbec nic. Nesehnala jsem ani po známosti. Tak prosím, jestli máte třeba nějaký tip, v jakém oboru se dá sehnat, jestli to sem můžete napsat 🙂 Samozřejmě vím, že se to liší i podle regionů a příležitostí, ale i tak mě to zajímá. Děkuju 😉

janinka_b
8. dub 2016

@rolna To zní zajímavě, ale k tomu musí být prostory, vybavení a dovednost 🙂

rolna
8. dub 2016

@janinka_b Dovednosti snad mám a prostory a vybavení poskytuje ZŠ. Hromady peněz z toho rozhodně nemám, ale dobrej pocit a hlavně odreagování ano 🙂

janinka_b
8. dub 2016

@rolna tak není to špatný nápad, ale otázka, jestli musíš mít živnost a kdo ti dělá účetnictví apod. Někdy stačí třeba nabídnout doučování nebo výuku na hudební nástroj 🙂

roozenka
8. dub 2016

Co uklid nebo zehleni? Pradlo by ti privezli a nemusela bys nikam. 🙂

janinka_b
8. dub 2016

@roozenka tak mě ještě napadlo třeba roznášet nákupy starším lidem nebo i nějaký ten týdenní úklid někomu. Dnes jsou na to přímo agentury, a to by člověk nevěřil, kolik lidí si tyto služby "paní na úklid" pochvaluje.

roozenka
8. dub 2016

@janinka_b urcite, to jsem myslela, ja bych pani na uklid totiz brala. 🙂

janinka_b
8. dub 2016

@roozenka A ono to ani nemusí být moc drahý, takže ve finále spokojenost na všech stranách 🙂

happynecka
13. dub 2016

Prodávala jsem taky kosmetiku, ale nemělo to takový efekt, jaký bych si představovala a tak peču dorty. Je to časově dost náročný, ale baví mě to. 🙂

janinka_b
17. dub 2016

@happynecka Obdiv 🙂, Dá se na tom vůbec vydělat? A jak jsi našla klientelu?

happynecka
17. dub 2016

@janinka_b Klientelu tvoří především kamarádky, respektive jejich děti. Vydělat se na tom dá, pokud dělám atypické 3D dorty potažené mandlovou hmotou. Jsou sice časově náročné, ale postupně se zrychluju, tak je to lepší a lepší. Není to úplně na zbohatnutí, ale v mém případě výhodnější než prodej kosmetiky. Občas peču i na Vánoce cukroví, to mě moc baví, ale na čas je to ještě horší.

janinka_b
21. dub 2016

@happynecka Tak to jo. Důležité je, že alespoň děláš něco, co tě baví a máš za to nějakou tu odměnu 🙂

lucysmidkova
21. dub 2016

V 7.měsíci jsem pracovala jeste ve sve praci a potom na rodicaku jsem dělala ve fabrice ranní mela jsem to jen na dva měsíce a za mesic jsme méa 12t a šla bych zas dodělám si 8h a jdu domu

janinka_b
21. dub 2016

@lucysmidkova A co hlídání? To jsi měla zajištěné?

janinka_b
21. dub 2016

Jo holky, jinak, kdo si jeste nevsiml...zkuste zde:
https://www.modrykonik.cz/forum/zamestnani/nabizim-privydelek/

lucysmidkova
21. dub 2016

@janinka_b jasně ze jo jinak bych do práce nešla

janina_sun
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
handous
20. kvě 2016

Já 1x týdně roznasim letáky a od srpna budu chodit uklízet ve skole.Prace na cca 2 hodky za slušný peníze.Stávající uklízečka odchází do důchodu, tak jsem po tom skočila 🙂

handous
20. kvě 2016

@roozenka ono to žehlení není vždy tak, jak rikas. U nás je par agentur, který žehlení nabízí, ale nevozi to domu. Zajímala jsem se o to, a musela bych pro pradlo přijet na smluvene místo, doma vyzehlit za par kacek a kolikrát i vyzehlene odvézt.Takže jsem si propocitala náklady, tak bych si vydělala asi 50 kacek. Jedine si sehnat klienta sama ne Pres agenturu.

sklara1
23. čer 2016

@zamilovanadonej Ahoj, mam podobny privydelek. Jen se jedna o Nemecko. Jsem na RD a vikendy brigadne v Nemecku. Nevis jestli musim nekde tady v CR toto oznamit? (Myslis urady) Nebo jestli si mohu vydelat libovolnou castku? Dekuji za odpoved. Hezky den🙂

misutkakosutka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
moncakolarova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
smoulinka88
22. únor 2017

@moncakolarova Mysliíte Farmasi? O prodeji také uvažuji, ale bojím se, abych si našla klienty, kteří by ode mně odebírali.

spulinek87
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
moncakolarova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
luckeyluckey
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
radkakucharova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz