Mám nárok na mateřskou?

schelinta
29. črc 2008

Chtěla bych poprosit o radu. Určitě nejsem jediná, co jsem těhotná a ocitla jsem se bez práce. Ale od začátku. Musela jsem v únoru ukončit školu (prostě už jsem to nezvládala) a tak jsem nastoupila do práce. Koncem března jsem otěhotněla a jelikož jsem měla opravdu velké ranní nevolnosti nezůstalo to bez povšimnutí. Byla jsem ve zkušební době a tak mě zaměstnavatel bez problému vyhodil. Když jsem se přihlásila na úřad práce, tak mi řekli, že nemám nárok na žádné dávky. Proto by mě zajímalo, jestli vůbec dostanu mateřskou, nebo na comám nárok. Na úřadech se se mnou nikdo nechce bavit.... 😖

nelam
3. dub 2016

@holyjane jestlli jste stale zamestnana,pak ano 🙂

benny7
21. dub 2016

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jsem od prosince 2015 na neschopence, měla jsem autonehodu, byla jsem v práci ve zkušební době, moje neschopenka stále trvá, jelikož mě ještě čekají rehabilitace. Do toho jsem v únoru otěhotněla. V práci to ještě nevědí. Byla jsem tam pouze v únoru s neschopenkou a bylo mi oznámeno, že ihned po ukončení PN, dostanu výpověď. Jak se dále postupuje, když budu přecházet z neschopenky na mateřskou? Jestli ji můžu u zaměstnavatele žádat, jelikož dnem kdy ukončím neschopenku, obdržím výpověď?

okinkaa
21. dub 2016

@benny7 tak pokud jsi těhotná neschopenku neukončuj buď nadále na pn u své dr. jenom asi přejdeš na gyndu a dál..nevím zda budeš mít na mateřskou nárok jelikož jsi byla ve zkušebce neodpracovala jsi co jsi měla to je myslím alespoň půl roku, ale to ať ti poradí někdo zkušenější. Ale zas mi nejde do hlavy ty dostaneš výpověď k datu ukončení neschopenky já dostala dříve. No ale jinak bys měla být v ochranné lhůtě. Já myslím, že u něj žádat můžeš. Taky to tak budu mít.

benny7
21. dub 2016

@okinkaa tak datumově nevím jak to budu mít s ukončenou PN, ale na neschopence ji dostat nesmím, tak vyčkávají až to ukončím. To musím mít odpracované u jedné firmy? Jelikož předtím jsem normálně dlouhá léta pracovala.
Jinak ano, na neschpence budu co nejdéle a po té mě přepošle na gyndu, přesně tak mi to dr říkala.

okinkaa
21. dub 2016

@benny7 no to vím, že nesmí dát výpověď mě to ale ukončili jaksi ošemetně no prostě se jim nelíbilo, že jsem dlouho na pn. Já si myslím, že bys to měla mít odpracované v posledním zaměstnání. Tak pokud ti dají výpověď až k datu ukončení neschopenky, tak bys mít nárok asi měla a ano žádej u tohoto posledního zaměstnavatele. Myslím si, že dr. ti určitě poradí co a jak. Já jsem teď v ochranné lhůtě a vychází mi to jen tak tak.

benny7
21. dub 2016

aha, tak já se doktorky na všechno zeptám, děkuji. 😉

okinkaa
21. dub 2016

@benny7 ty jsi v 16tt a už jsi u nás v říjnovkách? Tam holky určo taky poradí.

benny7
21. dub 2016

@okinkaa ano, mám termín 11.10.

xpila
21. dub 2016

@benny7 Jelikož jsi stále ještě ve zkušebce, tak tě klidně vyhodit můžou i na PN. Není to totiž výpověď, ale zrušení pracovního poměru ve zkušební době. A divím se, že to zaměstnvatel už dávno neudělal.
A těch 270 se sčítá za všechna zaměstnání za poslední 2 roky.

okinkaa
21. dub 2016

@benny7 paráda já 1.10. 🙂 no že mě to nedošlo hned! jsem na to úplně zapomněla..

benny7
21. dub 2016

@xpila tak to slyším poprvé, jelikož i dr mi říkala, že mě vyhodit nemůžou. To je mi novina a to se teda taky divím, že to neudělal. Tak to bych musela na ÚP a tím pádem bych neměla mateřskou, ale rovnou rodičák, je to tak?

okinkaa
21. dub 2016

@benny7 Z pracáku jo jen rodičák. No ale ve zkušebce můžou přece kdykoliv ikdyž jsi těhotná.

benny7
21. dub 2016

@okinkaa tak to se opravdu divím, že to neudělali už dávno. Tak pro mě jenom dobře, že jo. 😀

pandabox
21. dub 2016

Dle zakona, pokud dostanes vypoved a jsi tehotna, tak vypoved je neplatna🙂

Zákoník práce zakazuje zaměstnavateli dát výpověď těhotné zaměstnankyni. Tato ochrana trvá po celou dobu těhotenství, tedy nejen poté co zaměstnankyně o svém těhotenství informovala svého zaměstnavatele. Pro posouzení situace je vždy rozhodující skutečnost, zda v době předání výpovědi byla zaměstnankyně již těhotná či nikoli.

pandabox
21. dub 2016

@pandabox Výpověď pro nadbytečnost, kterou vám předal zaměstnavatel v době, kdy jste těhotná, je neplatná, protože jste po dobu těhotenství před tímto typem výpovědi chráněna. Vzhledem k tomu, že jste zaměstnavatele o neplatnosti této výpovědi informovala a on na její platnosti nadále trvá, doporučujeme vám nyní informovat jej písemně, že trváte na tom, aby vás nadále zaměstnával.

benny7
21. dub 2016

@pandabox ve zkušební době mi může dát v ýpověď, i když jsem těhotná. Od toho to je zkušební doba. Navíc můj zaměstnavatel neví, že jsem těhotná, jsem na neschopence s nohou po autonehodě. Otěhotněla jsem až během PN.

xpila
21. dub 2016

@pandabox Jenže ona je ve zkušebce, takže to není výpověď, ale zrušení pracovního poměru ve zkušební době, je potřeba číst pořádně 😉

@benny7 Předpokládám, že bys stejně zůstala na neschopence, takže na té bys byla až do konce šestinedělí a až pak bys měla rodičák. Takže ani na ÚP by ses nehlásila.
A teda dr. o tomhle fakt nic vědět nemusí, jí se to vůbec netýká, to jsou právní věci.

benny7
21. dub 2016

@xpila tak spíš, že se s tím už třeba setkala. Jasné, že to vědět nemusí. Tak jestli by pro mě nebylo výhodnější jít na ÚP a čerpat podporu, kterou jsem nevyčerpala v říjnu, kdy jsem si práci našla ihned po dvou týdnech. Tam mi paní, řekla, že pokud by mi práce nevyšla a opět se k ním dostala, budu ji čerpat dál. A jelikož moje podpora byla o 4000kč vyšší než nynější PN, bylo by to pro mě lepší

okinkaa
21. dub 2016

@benny7 to bych nedělala šetřila bych si ji třeba po rodičáku 🙂

benny7
21. dub 2016

@okinkaa jen, aby to třeba nepropadlo, netuším jak dlouho tam může viset.

okinkaa
21. dub 2016

@benny7 to určitě nepropadne dokud si ji nevybereš, tak ji tam máš pořád schovanou 😉 já si vybrala pouze jeden měsíc, tak my tam taky visí 😀

benny7
21. dub 2016

😉 tak to je dobrý vědět. Pak se určitě hodit bude 😝

lusesita25
22. dub 2016

Holky mam dotazek na vas. Kdyz mi byla zrusena pracovni smlouva ve zkusebni dobe, kam mam pak dat papir s zadosti o ppm? Byvalemu zamestnavateli nebo rovnou posilam na Socialni a zdravotni urad sama?

j.a.n.i
22. dub 2016

@lusesita25 Dáváš bývalému zaměstnavateli, ale je otázkou, zda budeš mít na mateřskou nárok - protože ochrannou dobu budeš mít jen tak dlouhou jako to poslední zaměstnání, pokud si tedy nebyla těhotná už při konci nějakého předešlého.

benny7
22. dub 2016

@lusesita25 bývalému zaměstnavateli určitě ne. Ten už nemá s tebou nic společného. Už jen socka 😉

xpila
22. dub 2016

@benny7 Samozřejmě, že bývalému zaměstnavateli, jelikož ten musí vyplnit poslední příjmy.

benny7
22. dub 2016

@xpila vážně? Moje kamarádka to řešila před nedávnem a musela jít na socku, jelikož dostala výpověď ve zkušební době tak už tam nezmohla nic. Ještě jsme se o tom bavily, je to vážně tak týden. Tohle ji opravdu řekla ženská na sociálce

xpila
22. dub 2016

@benny7 Ano, vážně. A není to třeba tím, že neměla nárok na mateřskou?

benny7
22. dub 2016

@xpila ano to je možné.

lusesita25
22. dub 2016

@j.a.n.i nastesti mam narok na materskou, protoze to stiham v ochrane lhute. Toto mam vsecko zjistene. Jen sem nikde nenasla komu to mam predat 🙂 jinak dekuju za radu