Masérský kurz na mateřské. Zvládly jste se učit?

jajkax
15. říj 2009

Ahoj Holky, chtěla jsem se zeptat kestli jste si některá dělala při mateřské s malím dítětem(malé bude v té době 8 měsícú) nějaký kurz(v mém případě třeba masérský)a jestli jste se u malého prcka zvládli naučit anatomii atd?Už jsem se přihlásila ale ted jak zpětně přemýšlím tak z toho mám trochu strach.Kurz stojí skoro 6tisíc tak bych nechtěla aby nakonec peníze vylítli oknem.Ale zdálo se mi to jako takový pěkný přivýdělek při mateřský.A taky rozptýlení.

skuli
15. říj 2009

Jé,to ti závidím a taky tvé rodině.Ti se budou doma mít,jak se to na nich budeš učit 😅 Určitě to zvládneš,jestli máš hlídání a dítě máš hodné.Rozptýlení to určitě bude,jak ti na stole budou ležet polonazí svalnatí chlapi 😀 Držím palce.

jajkax
autor
15. říj 2009

😉 skuli děkuji:manžel už měl včera podmínky jako že budou moct chodit jenom ženský.Je to jen víkendový kurz(cca 6 víkedů)tak myslím že to babička s tatkou zvládnou.Hlavně abych já zvládla to učení ☹

misicka85
15. říj 2009

Neboj, určitě to zvládneš,ale záleží hodně na dcerce, jaká je povahově. Já se příští rok chci hlásit na VŠ a pokud by to nevyšlo tak na kurz "Zdravotnický asistent", je to na půl roku. Stojí to 12tis tak snad to zvládnu, navíc čekáme druhé mimi, ale říkám že když se chce všechno jde,tak z toho strach nemám, zatím... 😀