Potvrzení o příjmu (mateřská, rodičovská). Kde mi vystaví?

ataner88
15. črc 2020

Prosim nevite kde mi vystavi nejake potvrzeni o prijmu,ktery se tyka materske a nasledne pak rodicovske? Chceme si brat hypoteku a poradce mi tvrdi,ze musim dolozit tyto prijmy. Materska prace a rodicak socialka?

tasimia
15. črc 2020

@ataner88 mateřská spíše na OSSZ, ne?

ataner88
autor
15. črc 2020

@tasimia taky me to napadlo, ale snazila jsem se neco najit a vesmes vsude bylo,ze banky materska nezajima skrz to,ze je to kratkodobe a ze hodne bankam stacil jen vypis z uctu a cestne prohlaseni. Tak se zeptam v praci,jak tam ponesu papir na materskou,zda s tim maji zkusenost,popripade kde mi to vystavi.

tasimia
15. črc 2020

@ataner88 https://eportal.cssz.cz/web/portal/priprav-potv... zkus tady požádat, protože práce s tím podle mne nemá nic společného, protože oni ti tu dávku nevyplácejí.

loupgarou
15. črc 2020

Brali jsme hypotéku před půl rokem a chtěli po mně jen, jestli mám v práci smlouvu na dobu neurčitou. Rodičák a mateřská je nezajímala. Prý mateřská je krátce a rodičák má každý. Každopádně bych si kdyžtak došla pro potvrzení na SSSZ

zavodnice
15. črc 2020

Teď jsme navyšovali hypotéku a stačil jim jen takový ten dopis, co posílá úřad práce o výši dávky a obrazovka z transakcí na účtu. Beztak to měli zastropované na 15 tisících, i když mi chodí víc.

andyskarsgard
15. črc 2020

My jsme teď zadali o hypotéku, já jsem na nemocenské kvůli rizikové u těhotenství, a vůbec nic ode mě nechtěli vzali si jen všechno manželovo. A ode mne žádné podklady nechtěli. Vůbec.. Ale řeší nám to hypoteční poradce.

tyna229
15. črc 2020

My mame hypoteku necely rok. Muz podnikatel a ja toho casu na rodicovskym prispevku. Uz ani nevim, jestli ja jsem musela mit potvrzeni o prijmu... (RP se pocita normalne do prijmu domacnosti), ale banka pocitala pausalni 6ti tisicovy cisty prijem za me.
Udajne je jedno kolik beres, pry je to dane u zeny na RP pausalne.
Jestli to tak je i po roce, nebo u kazde banky jinak? Mame hypku od Hypotecni banky.