Práce na mateřské dovolené. Dá se sehnat?

mijuna
25. říj 2007

Ahoj všichni, chtěla jsem se zeptat, jestli je v našem státě alespoň trochu možné sehnat práci na mateřské dovolené? Nesehnala jsem nikde nic. Jak jste na to vy? 😒

tancicinuzky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
maruskaa8
5. říj 2016

Dobrý den,
nabízím práci v restauraci v centru Prahy jen na pár hodin denně od pondělí do pátku, nutná praxe v gastronomii, měla by některá z Vás zájem? 🙂

filipatereza
5. říj 2016

Já sháním zubní sestřičku (možno i nezubní, ale zdravotnické vzdělání je třeba...) do ordinace na Praze 6. Jedná se o práci na tři půldne a máte-li hlídání, alespoň občasné, určitě se dá zvládnout i na mateřské... Ráda napíšu více...

mmirik28
13. říj 2016

@mikca muzu se zeptat, jakou praci prea net mas? A kde se da takova najit? Taky bych neco chtela, ale prave nemam to hlidani. Diky moc predem.

trolik
17. říj 2016

Ahoj,kamarádka dělá doma účetnictví a finanční poradenství,pak také existuje práce přes telefon,na vesnici funguje roznos letáků...ségra šila,háčkovala,vyšívala...já mám chlapa každý den v 15:30 doma a tak chodím do tesca prodávat lahůdky,na kasu,doplňovat...a jsem ráda,že přijdu mezi lidi

anetkaprochazkova
9. lis 2016

Dobrý den, vím o práci při mateřské dovolené v Lounech a na Kladně. Jedná se hlavně o administrativu a oslovování klientů po telefonu. Pokud by někdo měl zájem klidně mi napište do zpráv 🙂

elchacz
10. lis 2016

@mijuna tak zkuste neco sama vyrabet a prodavat treba na fleru. Budete svym panem a jeste je to moznost jak si privydelat necim co vas bavi. Nejedna maminka na materske takto rozjela uspesny byznys 🙂

vamari
14. lis 2016

@skuli
Dobrý den, mohla bych poprosit pres koho mate vyrobu nausnic?
jsem na rodicovske a hledam praci na doma uz co nekdo vyzkousel abych neposilala penize nejakym podvodnikum. dekuji za info

andie90
14. lis 2016

@anetkaprochazkova Ahoj, mohu tě poprosit o bližší info? Děkuji

klanova2
21. pro 2016
Uživatel klanova2 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od klanova2.

Dobrý den, kamarádka našla skvělou práci na https://www.airjobs.cz/, tak to zkuste i vy!🙂

sonik22
3. led 2017

Dobrý den, nabízíme práci na 3 měsíce pro maminky na RD - jedná se o úklid školky na Praze 9. Je to úklid buď v brzkých ranních hodinách (od 5 hod do 8:00 nebo 7:30) a nebo v odpoledních - je možné začít od 16:00 nebo i déle. Úklid je denně cca na 3 hodiny a podle potřeby a domluvy potom i na jednorázové gruntování, které může být i o víkendu. Odměna na dohodu o provedení práce 115 Kč na živnostenský list 150 Kč na hodiny. Pokud Vás to zajímá pište. Nástup ideálně ihned a je to do konce března.

samik1478
17. únor 2017

můžu poprosit bližší info ? =)@skuli

miroslavapopovicov
14. bře 2017

Ahoj holky,
prosím Vás nevíte někdo jestli můžu na brigádu když jsem na MD, ale moje MD je jiná.
Jsem na MD ale z toho důvodu, že jsem musela ukončit těhotenství po 22 týdnu.
A jak je to s odvodem soc. a zdrav. pojištění z brigády.

Předem děkuji

sachmet2
20. bře 2017

Jestli někomu nevadí učit se nové věci, pak se dá z domova pracovat jako virtuální asistentka/sekretářka. Záleží, jestli se vám už pak nechce zpátky do zaměstnání, nebo to chcete jen jako šolich. Jestli u toho chcete zůstat na pořád, abyste měli čas na děti a tak, tak je to docela slušné podnikání, skoro bez nákladů. To chce ale nějaký kurz, abyste věděli jak nato, jak najít zákazníky a tak.

alisnovak
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
gracinka7
5. dub 2017

@alisnovak zrovna tvůj příspěvek se mi nezdá o moc důvěryhodnější než ostatní 😉

anetkaprochazkova
7. kvě 2017

Dobrý den, psala jsem příspěvek již výše, ale bývalá kolegyňka shání někoho na administrativu a oslovování klientů po telefonu. Práci je možné vykonávat při mateřské dovolené. Místo výkonu je v Lounech a nebo na Kladně. Pokud by někdo měl zájem klidně mi napište do zpráv 🙂

vaal
27. kvě 2017

Dobry vecer,kamoaradka taky dela pro jednu firmu praci z domu po telefonu,obvolava nejake klienty.Ja jsem zacala s prodejem tovaru ruznych eshopu-delam kdy me to vyhovuje a holky co to delaji uz dyl,tak si celkem pekne vydělají. 😀

martinaiwd
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
cristle
10. říj 2017

Ja delam v mcdonaldu☺jsem tam spokojena,hlavne co se tyce smen,jsem sice zdravotni sestra,ale take jsem sla z Prahy na vesnici a tady je to bida sehnat v oboru tak aby mi to casove vyhovovalo😉

mayaso
11. říj 2017

@vaal a kolik za to dostáváte? Jak to funguje? 🙂

malarenatka34
29. říj 2017

já třeba dělám pro vorverk - ukázky multifunkčního hrnce thermomixu - a jsem moc spokojená, můžu si to plánovat podle sebe a daří se mi hezky vydělat 🙂 k mateřské je to ideální! určitě je takových podobných přivýdělků víc, ale s tím nemám zkušenosti.... tohle mě ale baví, je to flexibilní, jsem mezi lidmi, občas jsou i firemní akce.

vaal
31. říj 2017

@mayaso Dobry vecer,mate zpravu. 😀

tecajt
20. lis 2017

@nursik ahoj posim info ;]

anetkaprochazkova
3. pro 2017

Dobrý den, v Kladnu jsem pracovala v A-GIGA a umožnovali admin brigádu i pro maminky s dětmi, takže pro mě ideál. Jednalo se o volání do firem dle seznamu. Kdyby někoho zajímalo klidně písněte do zpráv.

lenkapraguepalace
24. srp 2018

Maminkám na mateřské nabízím práci llisting managerky s možností starat se o provoz AirBnb/Booking.com jednoho velkometrážního bytu. Byt funguje už více než rok, máme kontakty, zavedené postupy a najaté lidi.

Zodpovědnost za
- správa listingů
- komunikace s hosty
- koordinace úklidové služby
- koordinace prádelny
- koordinace údržbářů
- nákup materiálu pro úklid a údržbu

Plat od hodiny, trackování času pomocí clockify, fakturace na základě vyexportovaného reportu (nebojte, je to pár kliknutí).

100 na hodinu

požadujeme

spolehlivost a zodpovědnost
perfektní psaná i mluvená angličtina
pozitivní naladění, příjemné vystupování
časová flexibilita
předchozí praxe s AirBnb listing managementem
dostupnost do hodiny do centra Prahy v případě řešení akutních záležitostí
nabízíme

Práci z domova
Zajímavé finanční ohodnocení
Příjemnou práci, kde uplatníte a zdokonalíte svou znalost jazyků

Kontakt:
lenka@praguepalace.com

hatsepsut123
1. dub 2019

Ahoj všem,
nemáte některá technicky i jazykově zdatného muže, bratra, kamaráda, syna… který by si rád přivydělal psaním produktových textů pro přední český e-shop? Tedy, abych byla genderově spravedlivá, může jít i o ženy, ale potřebuji rozšířit tým externích copywriterů o někoho zejména na produkty z oblasti elektroniky, PC, audio, video, hobby a dílna, auto atd. Nebráním se ale ani šikovným ženám na produkty, které jsou bližší jim, tedy kosmetika, šperky, hodinky, drogerie, hračky, domácnost atd.
Práce je velmi flexibilní, pracujete tehdy a tolik, kolik sami chcete, doma na vlastním PC. Výdělek se odvíjí od objemu odvedené práce a od vašich schopností pracovat efektivně, rychle, ale spolehlivě. Průměrně se výdělek našich cw pohybuje aktuálně kolem 120 Kč/hod. Požaduji zejména perfektní češtinu, spolehlivost, schopnost samostatně vyhledávat informace a dovednost v základu upravovat obrázky – oříznutí, vyčištění pozadí, odmazání loga apod. Nováčky zaškolíme. Bližší info do sz.

fijanek
1. dub 2019

Ahoj, pokud Ti nevadí telefonování, tak za sebe můžu doporučit firmu Data Collect. Jde o volání různých výzkumů z domova, žádný prodej. Práce je na DPP a výdělek 85kč/hod čistého + odměny za vyplněné dotazníky. Stačí jim odpracovat 20 hodin měsíčně.

chiara1990
1. dub 2019

Rekla bych,ze Praha a jine velke mesta asi nebude problem....Ja to tak možná za rok budu resit brigadama.muj bude doma a nebo neco kde se budeme moc stridat.nastesti kdyz on bude doma stale bude pobirat aspon id

horajda35
2. dub 2019

@hatsepsut123 zdravím. Já bych měla zájem. Nevadí mi ani ty technické věci - pracuji v IT, takže PC apod by bylo za mne ok. Hledám přivýdělek, protože jsem s dcerou sama a každá koruna navíc se hodí. Zde je můj mail: s.simona3@seznam.cz, je možné mi poslat více info? Děkuji