Práce na mateřské dovolené. Dá se sehnat?

mijuna
25. říj 2007

Ahoj všichni, chtěla jsem se zeptat, jestli je v našem státě alespoň trochu možné sehnat práci na mateřské dovolené? Nesehnala jsem nikde nic. Jak jste na to vy? 😒

vanilkakapo
25. kvě 2014

Kdybyste věděly o něčem slušném z domova, eventuelně občasná výpomoc v hotelu (dělala jsem recepční), tak prosím dejte vědět. Díky. 🙂

fernao
30. kvě 2014

Doporučuji vyzkoušet http://www.databaze-zdarma.cz/, pokud už máte dost typických internetových prací 🙂.

sarriku
30. kvě 2014

@fernao máš s tímto přivýdělkem zkušenosti?
nechcou nějaké peníze za rgistraci?

karabinka77
29. čer 2014

Ahoj, také jsem hledala práci na rodičovské a mám dobrou zkušenost s http://vydeleknamaterske.cz/jak-si-vydelat/priv....

lukaskovamamka
29. čer 2014

ahooj... tak mate nejake prace na doma?? patram po nete uz dlho a nič som nenašla všetko akesi podvodne strannky...ak by ste o niečom vedeli sem s tym

johanasnohama
31. črc 2014

Dá se sehnat, doporučuji mrknout třeba sem http://www.inzerce-bazos.cz/inzeraty/prace

smilena
8. srp 2014

Pro maminky z Berouna a okolí mám nabídku na přivýdělek - pokud jste komunikativní, ráda pracujete s lidmi, zkuste práci u mladé české firmy, příjemný kolektiv, peníze týdně na ruku 😉 bližší info na tel. 730 575 206 slečna Slavíková

evca_benatky
11. srp 2014

Holky, máte některá zkušenosti s hlídáním jiných dětí? 5 let jsem žila v Dánsku a tam je běžné, že 2-3 maminky se vrací do práce a maminka, která se na mateřské tzv. "našla" zůstává doma a stará se o své i jiné dítko/dítka. A tím si samozřejmě vydělává. Přijde mi to mnohem jednodušší a lidštější než utíkat na noční vybalování zboží do supermarketů- nebo se pletu?

javva
29. srp 2014

Myslím si ano, mnozí zaměstnanci prohlašují, že nabízená pozice je vhodná i pro maminky na mateřské. Aspon tak píšou ve svých inzerátech...

javva
29. srp 2014

Moje dcera si sháněla brigády na fajn-brigady.cz. Tam se dá najít i práce na částečný úvazek.

javva
25. zář 2014

nevím, jestli je to právě pro tebe... ale kdo ví: door financial hledá nové obchodní zástupce.

kvetinka9191
14. lis 2014

Holky teďka zkouším toto http://masmail.cz/sign/up?uid=3cc0d5f6cef72799b...

Když se zaregistruješ dostaneš 200 a pak ti choděj emaily a ty čteš a za to dostáváš odměny většinou je to 0,5-1 Kč, není to hodně, ale i tak je to dobrý jako přivýdělek 🙂

krupjana
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
cinta
26. lis 2014

@kate013
Ahoj, sháním nějakou práci, kterou bych mohla dělat doma na PC, hlavně bez nějakého počátečního vkladu. Jsem v částečném invalidním důchodu a potřebuju aspoň nějakou činnost a výdělek. Moc děkuji za informaci. Zdraví Jitka

kate013
27. lis 2014

@cinta Ahoj, sice už nevím, co jsem sem dávala za příspěvek, ale určitě už to není aktuální. Musím to smáznout...

martaaas
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jitavrtule
11. pro 2014

@evca_benatky osobní zkušensot nemám, ale v Dánsku mám spoustu kamarádů a ano, tam system "domácích školek" funguje. Tady v ČR předpokládám, že s tím bude takového byrokratického vyřizování a nesmyslných hygienických požadavků, že se ti tenhle typ podnikání - I pokud by vůbec byl možný - prostě nevyplatí.... leda dělat to na černo a pak se třást kdy dorazí berňák 😖

loap21
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jekiie
29. led 2015

Ahoj maminky hledám nějakou práci z domova nebot jsem na mt a už mě to doma nebaví furt stejný stereotyp chtělo by to nějakou práci či brigadku jsem z prahy 9 a nemužu nikde nic najit :( nevíte o něčem ? Děkuji

zofkakrowka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hojda
4. únor 2015

@zofkakrowka Jeden jediný příspěvek, nová registrace a hned odkaz na nějakou firmu, co půjčuje peníze☹. Trošku okaté☹. Jinak tohle je cesta do pekla pro každého.

veri0007
4. únor 2015

@zofkakrowka milá žofko, registrace těsně před přidáním příspěvku a navíc nabídka na půjčku?? Trošku hyenistické ne??

andrejka087
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
cernousek1
9. únor 2015

Ahoj, já si občas přivydělám doporučením na agenturu www.ellagris.cz koukni a uvidíš.

terka1993
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dbh
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dbh
24. bře 2015

@jekiie Personalista - dětské tábory
Sháníme brigádníka/ci na nábor vedoucích na dětské tábory.
Požadujeme:
zkušenosti s personalistikou
zkušenosti s dětskými tábory či pobyty pro rodiče a děti
Práce cca 1 den v týdnu, vhodné pro osoby na MD a RD. Práce možná i z domova.

dbh
24. bře 2015

@vanilkakapo
Personalista - dětské tábory
Sháníme brigádníka/ci na nábor vedoucích na dětské tábory.
Požadujeme:
zkušenosti s personalistikou
zkušenosti s dětskými tábory či pobyty pro rodiče a děti
Práce cca 1 den v týdnu, vhodné pro osoby na MD a RD. Práce možná i z domova.

whitelilith
11. srp 2015

Pro českou agenturu hledám nové lidi pro mystery shopping. Po registraci Vám na email budou chodit aktuální nabídky. Práce je placená 180-1000Kč za návštěvu podle náročnosti. Vyberete si jen nabídku, která se Vám bude hodit a můžete ji provést kdykoliv v zadaném termínu. Vhodné i pro maminky na MD, studenty apod.
Jen v těchto oblastech :
Lokality, ze kterých nové Mystery Shoppery potřebujeme, jsou následující:
Severní Morava (Jeseník, Šumperk, Bruntál)
Jižní Morava (Břeclav, Znojmo, Hodonín)
Jižní Čechy (Jindřichův Hradec, Český Krumlov, Prachatice, Písek)
Karlovarsko (Cheb, Sokolov, Tachov)
Pardubický kraj (Ústí nad Orlicí, Chrudim, Svitavy)
Vysočina (celá)
Střední Čechy (Příbram, Benešov, Kutná Hora)
Plzeňský kraj (Domažlice, Klatovy)
V případě zájmu mi pošlete Váš email-zašlu Vám odkaz k registraci. (K ničemu se nezavazujete, nic se předem neplatí, je jen na Vás, kterou zakázku vezmete). Díky.

anetahozakova1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz