Práce na mateřské dovolené. Dá se sehnat?

mijuna
25. říj 2007

Ahoj všichni, chtěla jsem se zeptat, jestli je v našem státě alespoň trochu možné sehnat práci na mateřské dovolené? Nesehnala jsem nikde nic. Jak jste na to vy? 😒

milovani
7. lis 2010

@fronicka ahoj o jakou praci se jedna ??? jen sem se chtela zeptat.

petra.a
8. lis 2010

Ahoj,
ja som natrafila na pracicku, kde klikate na www odkazy a za kazdu otvorenu stranku mate 5 dolarikov. Keby niekto mal zaujem, nech pisne do IP 🙂

fronicka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hannah23
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
martucha79
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
marmazel
4. pro 2010

Ahoj holky, nevíte někdo jak to bude s přividěláním k rodičovské dovolené od nového roku?

cervnofka2010
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kristiluky
16. pro 2010

Ahojky tiež by som od nového roka potrebovala nejakú prácu na doma-samozrejme može byt aj hned, viete niekto o niečom, ale nie katalogy, tu na vesnici je už snád podchytené naozaj všetko a ani nie som ten typ že by som chodila od domu k domu. Čo ten emailing, skúšal to niekto okrem tuterez, pýtala som si nejaké info bo na tej stránke som niečomu uplne nerozumela ale zatial neodpísala. Alebo nejakú výrobu niečoho doma, viem že to obálkovanie, skladanie pier a ja neviem čo sú podvody-vlastná skúsenost 😒 😝 ale niečo seriozne, poradte prosim

bari1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kopeckakat
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
eiffela
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
myspule123
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuzankast.
3. bře 2011

Ahojky, já si momentálně přivydělávám roznosem letáků - někdo se tu již zmínil, že je to těžká práce. Tak s tím nemohu souhlasit - záleží na společnosti a městě kde děláte. MOžná ve větších městech je toho víc, to nemůžu soudit. Já to mám jako placenou procházku s malou 🙂 Beru si letáky po částech a tašku mám na kočárku, takže žádná zátěž.V zimě jsem šla často sama, to ano, ale jak nemrzne, je to super. Můžu to jen doporučit - konkrétně firmu TNT.cz - mají plno regionů, kam hledají lidi.
Ale sháním ještě něco na doma, na večery - nejlépe manuální práci nebo na PC. Ne žádný prodej, na to nemám povahu.

apetit
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
daska28
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
luca50
20. črc 2011

Neví někdo o manuální práci z domu. Na vše co jsem se dívala , tak to nabízel podvodník. a nechci naletět. Poraďte

kathule
30. črc 2011

AHoj holky, začla jsem "pracovat" je to vyplnování dotazníků apod, doma, pár minut denně a docela pohodička 😉 🙂

maja33360
11. říj 2011

Kdo chce pracovat z domova, tak mám tip. Žádné podvody, poplatky, žádné klikání, prodej a podobné ptákoviny. Nechci tu dělat nikomu reklamu, tak kdo chce víc info, tak mi napište na email.

katys11
14. říj 2011

@maja33360 Ahoj tak pokud je to opravdu fér tak mám zájem o info prosím na filipekos@seznam.cz díky 🙂

petrunka01
14. říj 2011

@maja33360 taky bych poprosila o info na mail pmyskova@seznam.cz

luca50
14. říj 2011

@maja33360 Můžu poprosit o bližší info? bartosikova.lucie@gmail.com

power700
16. říj 2011

@maja33360 taky poprosím o info na mail power700@seznam.cz díky.

katunka82
31. říj 2011

@maja33360 taky bych poprosila o info kacb@email.cz

bajbic
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ra123
7. lis 2011

@fronicka Ahoj Chtěla bych se zeptat o jakou práci jde?a jestli je ještě aktuální.Díky R.

ra123
7. lis 2011

@maja33360 Ahoj můžu poprosit o info?děkuji R.

kristiluky
21. lis 2011

Ahojky, kto by mal záujem o prácu cez internet, pisnite mi do IP. Ide o celosvetový projekt, ktorý sa v Českej republike práve rozbieha. Nejde o žiadny predaj, klikačky a pod. Tento projekt je založený na týmovej spolupráci, takže kto má obavy pustiť sa do niečoho sám, možete si byť istí že Vám vždy niekto rád pomože a poradí.

kristiluky
29. lis 2011

Ešte som chcela dodať k tomu predchádzajúcem príspevku, že už mám overené, že firma naozaj vypláca provízie. Takže kto by mal záujem si popri rodičáku trošku prilepšiť a nemusieť pritom nikam chodiť, dajte vedieť. Prácu zvládne každý, stačí základná užívatelská znalosť internetu a keby niečo rada so všetkým pomožem.

lehna
30. lis 2011

holky mrkněte i na prace.cz do sekce brigády,někdy tam firmy zadávají i práci z domu 😉

ameliejulliette
28. pro 2011

@kristiluky Ahoj, mohla bys mi prosím napsat něco více k té práci do IP? Děkuji.