Práce na mateřské dovolené. Dá se sehnat?

mijuna
25. říj 2007

Ahoj všichni, chtěla jsem se zeptat, jestli je v našem státě alespoň trochu možné sehnat práci na mateřské dovolené? Nesehnala jsem nikde nic. Jak jste na to vy? 😒

reninkavmihalik
19. únor 2013

@bazalka01 ahoj a som tiež na materkej dovolenke ak je tvoja praca ešte aktualna prosim pošli mi info na mai dakujem reninkavmihalik@gmail.com

kopretina82
19. únor 2013

@bazalka01 Taky prosím o info do IP 😉
Děkuju 🙂

marta_k
8. bře 2013

...snažím se takz trochu si přivydělat....hledám a hledám...

...některé klikačky nejsou úplně špatné, člověk na tom stráví opravdu pár minut denně a aspoň něco měsíčně to hodí🙂
...zkouším i reklamní maily-ale jen ty, co mi doporučili známí a jsou spolehlivé...
...a teď jsem našla přepisování zakódovaných slov na čas, tak po večerech píšu, penízky vyplácejí jednou za týden, minimum 3 dolary-a to už penízky dostávám, zatím to nejlepší z pohodlí domova, co jsem našla🙂

aktiz
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
emma8a8
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
anik.l
14. dub 2013

@reninkavmihalik
@kopretina82
@marta_k
Ahoj holky, já jsem teď chtěla nastoupit na mateřskou a pokračovat v OSVČ a na socce mi bylo řečeno, že v průběhu mateřské nesmíte podnikat, ani si přivydělat! Jinak o ni přijdete. Podnikat můžete až na Rodičovské dovolené! Tak bacha na to 😉

j.a.n.i
14. dub 2013

@anik.l To není tak úplně pravda... ty nesmíš podnikat, protože z titulu tvého podnikání pobíráš mateřskou, ale zaměstnanec čerpající mateřskou z titulu zaměstnání klidně podnikat může... a obráceně. A přivydělat jinou činností si mohou oba.

anik.l
14. dub 2013

@j.a.n.i Mateřská dovolená je sociální dávka a pobírá se jedině když nemáš žádný příjem. Nesmíš si ani přivydělávat. Jakmile nastoupíš na Rodičovskou, tak to už je něco jiného. Tak mi to bylo řečeno minulý týden na správě soc. zabezpečení.

marta_k
14. dub 2013

..tak ja jsem začala věnovat přivýdělkům až při rodičovské...dřív jsem na to neměla moc čas a myšlenky, a mateřskou jsem měla docela pěknou.........🙂

j.a.n.i
14. dub 2013

@anik.l To ti ale bylo řečeno blbě... není možno pracovat pouze v tom, z čeho ti běží ta mateřská, jinak ano. Mají to přímo oni na svých stránkách v nejčastějších odpovědích... holt je vidět, že informace od úřadů (nebo tedy od úřednic) mají mnohdy stejnou váhu jako JPP 😖
http://www.cssz.cz/templates/nejcastejsi-dotazy...

anik.l
15. dub 2013

@j.a.n.i potom, aby se v tom člověk vyznal 🙂

marta1979
25. kvě 2013

Čauky, mrkněte na tyto stránky, najdete tam dost rad, jak pracovat z domu: jakpracovatdoma.cz/

kate013
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
aneriska
27. kvě 2013

Můj typ na přivýdělek pro sportovkyně je začít dělat instruktorku - jógy, posilování, kruhových tréningů, flowinu... To jsem dělala při první mateřské. Vždy mě to lákalo a tehdy jsem tedy zrealizovala. Základní kurz stál něco přes 4 tis. a cvičila jsem a kromě vlastního zhubnutí mi za to platili 🙂. Samozřejmě, že nejlépe je to pro sportovkyně - jako já, ne pro někoho, kdo sport nikdy nedělal. A taky hlídání dítka počas hodin. Nyní jsem s druhým na mateřské a zatím není na to čas. Snad od září..

rudykvet
18. čer 2013

Ahoj, já jsem oblevila toto a přijde mi to docela fajn příležitost, samozřejmě zaĺeží na oboru a lokalitě... http://www.horton-intl.cz/novinka.php?id=28

katuse1
23. srp 2013

Ahoj,
koukni na web kupi.cz: http://www.kupi.cz?u=vus4w

Najdeš tam slevy a akce v obchodech přehledně na jednom místě.
Navíc můžeš sbírat body, za které získáš poukázky na nákup.
Vyzkoušej to taky! Tady je odkaz: http://www.kupi.cz?u=vus4w

barru23
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
helulicek
30. říj 2013

Milé maminky, i já jsem uvažovala a dlouho brouzdala po netu než jsem na něco nedávno narazila... původně se mi do toho vůbec nechtělo, ale nic mě to nestálo, tak jsem to riskla - minimálně pro mou potřebu emoticon.... je to prodej kosmetiky a parfémů za opravdu příznivé ceny!!! Prodávám hlavně přes net - bazar, FB a mám alespoň malé přilepšení k mateřské. Zatím žádné velké sumy, ale i tak nám to pomůže....Pravdou je, že každá žena chce vonět, takže pokud voníte pěkně vy, tak to jde už pak samo emoticon
Kdyby jste chtěly bližší info, pište do IP.

ldemeterova
15. lis 2013

Milé maminky, zkuste přivýdělek hlídáním dětí, úklidem, doučováním či hlídáním domácích mazlíčků. Dělejte práci, kterou umíte a stejně děláte a ještě za ni dostanete zaplaceno. Přivyděláte si k domácímu rozpočtu a navíc budete mít pocit, že Vaše práce, kterou odvádíte doma každý den, je velmi hodnotná. Vyzkoušejte naše nové inzertní stránky, kde si můžete založit profil a nabídnout ostatním rodinám svou pomoc v domácnosti. Inzerce je zdarma. Přejeme hodně úspěchů. Tým HodnaTetaCZ.

listicka81
16. lis 2013

Milé maminky, pokud jste z Prahy a okolí nabízím možnost vydělat si formou dotazníků. Nejedná se o stálý příjem, ale jednorázový(jednou za čas) avšak s velmi zajímavým výdělkem. Nabízím možnost dlouhodobé spolupráce. Pokud máte zájem a dotazy, pište mi prosím na email kacirkova.sarka@seznam.cz 🙂 🙂 vše vysvětlím, Vaše otázky zodpovím 🙂 😉

ovydelavani
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
whiskey
15. pro 2013

@nursik Dobrý den, vím, že už je to delší dobu co jste tu psala o bižuterii ale zajímalo by mne jestli ještě prodáváte? děkuji

whiskey
15. pro 2013

@skuli Dobrý den, ještě vyrábíte naušnice? děkuji

m311
29. pro 2013

Ahoj,
našla jsem výbornou práci. Komu by se chtělo podívejte se na: http://www.deckazceska.cz/spoluprace-pro-maminky/ Třeba Vás to taky zaujme. 😉

ajaja30
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lennus
31. bře 2014

Ahoj maminky, napadá vás nějaká slušná práce na mateřské? Docela bych něco brala, jak nastoupím na rodičák, přeci jen ty příjmy půjdou oproti mateřské dolů. Píšu rychle všema deseti, tak mě napadlo, že bych mohla přepisovat nějaké texty, nenapadá vás, kde by to bylo možné, myslím v jaké oblasti, že bych sama kontaktovala firmy? Díky moc! 😉

tiandenka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lara4111
5. kvě 2014

Ahoj, nabízím práci ve 4*hotelu v centru Prahy. Hledám spolehlivou snídaňovou servírku od po-pá, pracovní doba 5:30-11:00, požaduji praxi a alespon zaklady angličtiny. Spěchá!!! .-) děkuji

pipusak
25. kvě 2014

Ahoj muzete mi poradit neakej odkaz na domac i praci na MD?? A jestly muzu poprosit jen praci s kterou mate dobrou vlastni zkusenost.. Diky moc Helena

pipusak
25. kvě 2014

@maja33360 Ahoj muzu prosim blizsi info?? Dik moc\