Práce na mateřské dovolené. Dá se sehnat?

mijuna
25. říj 2007

Ahoj všichni, chtěla jsem se zeptat, jestli je v našem státě alespoň trochu možné sehnat práci na mateřské dovolené? Nesehnala jsem nikde nic. Jak jste na to vy? 😒

ajanca
7. pro 2009

Sooosek - Super!! Tak to jsme kolegyňky 😅. Tak hodně štěstí. Mně se zatím daří a jsem nadšená, dost mě to překvapilo. Všem doporučuji!!!

ajanca
16. pro 2009

Ahojky, hodně se ptáte: tak na Slovensku to jde také, dokonce myslím, že i v maďarsku a polsku a určitě to jde dál do světa jako je nemecko, rusko, anglie atd. 😵

sylva1
7. únor 2010

ahoj maminy i čekatelky

jsem na rizikovém těhotenství 6měsíc málo peněz hodně času a práce co se dá najít je buď podvod nebo prodej šperků, kosmetiky.Nebyl by nějaký nápad vyzkoušený nepotřebuji miliony jen trochu korun navíc děkuji 🙂

ramka
8. únor 2010

Anoj všichni, po dlouhém hledání přivýdělku, který by mi vyhovoval, jsem konečně kápla na ten pravý. Většinou jsem narazilana to, že musím nejdříve zaplatit a potom mi budou poskytnuty informace, to byl však většinou podvod, nebo mi nabízeli katalogový prodej. Já ovšem nejsem ten tip, který by chodil po lidiech a něco jim nutil.
Již několkátý měsíc spolupracuji s českou firmou a jsem moc nadšená a to hlavně z toho, jaký je tam ke všem přístup a vzájemná pomoc a podpora. Jsem na MD a zatím si nemůžu stěžovat. Paníze nejsou sice hned, ale kdo má chuť si přivydělat, může dosáhnout dobrých výsledků a přivýdělek se může stát rovnou i hlavním příjmem rodiny. Mateřská dovolená mi pomalu končí a tak doufám, že mi to pomůže v řešení situace, až nebudu mít rodičovský příspěvek. Pokud by jste to chtěli také zkusit, ráda Vám poradím a pomůžu se začátkem, který není nikde jednoduchý. Napište mi kdyžtak na email: regeta@seznam.cz

tuterez
16. dub 2010

Ahoj holky,

Jsem taky na MD se dvěma dětmi a rozhodla jsem se, že bych chtěla zkusit nějakou práci na doma. Tak jsem se do toho pustila, prozkoumala internet, zareagovala na spoustu inzerátů, ale do ničeho, krom jednoho, jsem se zatím nepustila. Na mlm zatím nemám žaludek, ale nehlásím se k těm, co ho kritizují. Myslím, že pokud se mi podaří mít úspěch v jednom, pustím se třeba i do tohoto .

Teď tedy zkouším emailing, o kterém jste tu už taky psaly. Zatím jsem spokojená, korunky mi naskakují každý den. Zkusila jsem to pro začátek, protože jsem naznala, že tímto nemůžu nic ztratit. Nemusím investovat vůbec žádné peníze, ani za registraci, ani za nákup nějakých prostředků. Nemusím nikomu nic vnucovat ani prodávat a kdybych naznala po čase, že je to o ničem, registraci můžu klidně zrušit a tvářit se, že jsem se nikdy nezaregistrovala . A protože mě zajímá jak je možné vydělat další korunky na internetu, zaškrtla jsem tam při registraci políčko tohoto se týkající a reklamní maily, které mi tam chodí, mi zároveň nabízejí různé další mlm a nebo jiný přivýdělek. Takže jsem spokojená, že nemusím už nikde dál hledat . Zatím se tedy rozkoukávám a třeba jednou narazím na ten správný byznys, se kterým to rozjedu. Teď se držím při zemi a stačí mi pár stovek nebo tisíc měsíčně .

Co vy na to? Nechcete se přidat? Připadá mi to celkem neškodné .

A btw., tak mě napadlo, že kdybychom se všechny koníkovky semkly, tak by nám nějaký mlm mohl časem pěkně vynášet!

Tady je můj email tuterez@gmail.com
A nebo odkaz na to, co vlastně mám na mysli 😉: http://www.emailing.cz/registrace.php?ref=tuter...

janulle22
4. kvě 2010

ahojky holky potrebuju trocha poradit... hledam si praci zatim na zkraceny uvazek- jsem jeste na rodicovske do cervna a nevim moc co si pod pojmem zkraceny, polovicni uvazek mam predstavit...neni uvedeno nic blizsiho, tak zjistuji info... mozna se ptam hloupe, ale budu rada kdyz mi poradite...
jak je to se socialnim a zdravotnim?

m.aa.b
11. kvě 2010

Ahojky všem nabízím dva seriozní a ověřené přivýdělky. Sama jsem byla vůči MLM velice skeptická, ale tohle opravdu funguje. Hned na poprvé jsem si přivydělala dva tisíce a s minimální námahou!!! Kde je najdete, že? 😅 Nechodím od dveří ke dveřím a přesto se mi daří. Pokud budete mít záíjem ozvěte se 😉 písněte mi do IP emailovou adresu a já se vám co nejdřív ozvu 🙂

macu
18. kvě 2010

ahoj holky,
taky něco sháním na doma, tak doufám, že něco najdu. Kdybyste o něčem věděly, dejte vědět. Zatím se mějte

renat2
19. kvě 2010

Mohu nabídnout slušný přivýdělek...Mluvím z vlasní zkušenostiti....Konečně jsem našla firmu, který produkuje kvalitní české výrobky, upevním si zdraví a navíc si vydělám každý měsíc hodně slušnou částku. A opravdu stačilo udělat jen jedno správné rozhodnutí a začít s ní spolupracovat. Já toho nelituji..... Pokud máte zájem, ráda pošlu více informací...i vy máte šanci vydělat si velké peníze...Kolik jich bude, záleží jen na Vás!!! Ale systém vyplácení provizí výdělek zaručuje!!!

Už nyní si pohrávám s myšlenkou, že se po RD do práce nevrátím!!! 😵 😵 😵 😵

m.aa.b
2. čer 2010

Ahojky maminky a tatínci , nabízím dva ověřené přivýdělky, kterou nejsou podvod! Jsem také velmi opatrná a nedůvěřivá, a má situace mě donutila vyzkoušet - NELITUJI opravdu to funguje.J estli máte zájem písněte mi do IP Váš email a já se Vám pošlu bližší informace. Nejedná se o obálkování, kompletaci apod.
Navíc se k ničemu nezavazujete. Nemusíte plnit žádné měsíční obraty apod. Vše je podloženo smlouvou. Tak se ozvěte, budu se těšit a navíc do konce června k registraci malý dáreček

lenny1
17. čer 2010

@m.aa.b
Ahoj, můžeš mi napsat víc info o přivýdělku? Díky moc. Lenka

renat2
21. čer 2010

Zajímáte se o zdravý životní styl, bylinky, přírodní léčbu?
Staňte se poradci v oblasti zdravotní prevence a pomáhejte druhým zbavit se zdravotních problémů zdravou cestou.
Žádné povinné odběry, rizika, závazky...sami si určíte kd y jak dlouho budete pracovat, za to také dostanete zaplaceno.

klaudia061278
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
apetit
3. srp 2010

Nabízím výdělek se společnosti Dedra - komplexní péče o dům a byt - čistící přípravky, prášky atd. Registrace zdarma, provize dle výše objednávky od 15-30%.Katalog zašlu zdarma.Sama jsem začínala tak že jsem vyzkoušela vyrobky ,byla jsem spokojena ,nabízím tuto možnost i Vám
Uklízet a čistit se bude vždycky, nemyslíte.

aevka
4. srp 2010

@klaudia061278
Tak to nějak vázne. Paní Veronika se mi nakonec ozvala, napsala podmínky a jestli chci poslat formulář k registraci. Odpověděla jsem , že ano a od té doby je ticho po pěšině, a to už je to 14 dní. Tak nevím ☹

lenny1
5. srp 2010

@aevka Ahoj, nejmenoval se paní Veronika MEntelová nebo Sylvia Haas? Jestli ano, tak Ti napíšu víc info - z vlastní zkušenosti. Lenka

lenny1
5. srp 2010

@aevka už jsi jí poslala peníze za registraci?

atsif
23. srp 2010

Ahoj všem, nabízím přivýdělek při MD, i při práci. Jedná se o spolupráci s německou firmou zabývající se ALOE VERA. Penízky pěkné a velmi vymakaný motivační program. Pouze Středočeský kraj a Praha. V případě zájmu mi napište na email: p.holanova@seznam.cz a dohodneme si schůzku či zašlu více informací . 😉

tercie
19. zář 2010

Ahoj holky, nabízím práci přes internet, nenáročná, penízky naskakujou každý den, registrace, která lze kdykoliv zrušit je naprosto zdarma... v případě zájmu pošlu další info IP nebo mail 😉

kykyris
20. zář 2010

Hm tak taky by se mi šikla nějaká ta korunka na víc.....Kdysi jsem balila čokoládky do krabiček a alobalů,vždy jsem si dovezla bedny s čokoládama a materiálem a dělala,jenže už tu firmu bohužel zrušili tak taky něco hledám podobného,takový ty práce jako avon,parfémy a drogerie mě moc nebaví jsem spíš na ty ruční prácičky 😀 tak kdyby někdo věděl byla bych ráda......

leena24
30. zář 2010

SBS Trade - šperky a VÝDĚLEK! 😉 http://dikulka.pise.cz/18658-sbs-trade-sperky-a...

richt
5. říj 2010

Ahojky holky, sice nejsem na mateřské, ale doufám že třeba brzy se zadaří a budu, ale chci Vám nabídnout práci na doma. Určitě každá máte hodně kamarádek a známých. Nabízím prodej bytové kosmetiky Dedra.! Nejde jen o kosmetiku, je tam i spoustu krásných věciček třeba do kuchyně, různé doplňky do bytu!! Podívejte se na http://dedra.ecbook.cz/leto-podzim-2010/.Pokud by jste měly zájem ozvěte se, velice ráda vám pomůžu! 😉

romana29
14. říj 2010

Dedra-má už nový podzim-zima katalog - http://dedra.ecpaper.cz/podzim-zima-2010/#page=1 - registrace zdarma, provize 15-30%, spokojené zákaznice.
Ráda poradím, zodpovím dotazy i objednám zboží - www.be-beauty.cz/dedra případně vnitřní poštou.

drzu
17. říj 2010

Ahoj holky, nabízím přivýdělek. Určitě každá z vás kolem sebe máte spoustu lidí, kteří mají zdravotní problémy nebo chtějí zhubnout. Jedná se o prodej výrobků firmy OKG.

Za registraci zaplatíte 200 Kč (přijdou Vám propagační materiály ) a můžete začít inzerovat.Navíc si můžete pro sebe kupovat výrobky se slevou až 40%. Já mám vyzkoušené výrobky na hubnutí a mám s nimi velmi dobré zkušenosti (pokud byste chtěla zkusit výrobek na hubnutí za 375 Kč, vydrží až tři měsíce, tak máte vklad do registrace skoro zpět, protože pro Vás tento výrobek stojí 245 Kč!!) Výrobky si můžete také nakupovat pro celou svoji rodinu a známé, vše se slevou až 40%! Výrobky jsou vhodné i pro kojící maminky - Emulips - příchuť Anýz podporuje tvorbu mléka! Určitě stojí zato to zkusit. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, neváhejte mě kontaktovat, ráda Vám se vším pomohu.

Pokud budete mít zájem o registraci, napište mi a spolu to zvládneme.

Zuzka

gabtcha
20. říj 2010

Ahojte maminky z Vysočiny a Brna. Převážně se obracím na Vás, bo zde mám možnost se s vámi osobně setkat a povědět vám více podrobněji o možnosti přivýdělku, event. práci po rodičovské.
Je to práce,na kterou jsem narazila letos v květnu a která není náročná a není potřeba k tomu speciálního vzdělání.
Pokud byste měly zájem vy nebo někdo z vašeho okolí se dovědět více, tak mi napište do IP.

leena24
29. říj 2010

SBS Trade - šperky a VÝDĚLEK! 😉
http://dikulka.pise.cz/18658-sbs-trade-sperky-a...

meo
1. lis 2010

@tercie Ahojky, nabízela jsi nějaký přivídělek přes internet. Platí to ještě, chtěla bych podrobnosti.

hannah23
2. lis 2010

Ahoj všem, nabízím práci u společnosti DEDRA.Nový vánoční katalog na http://dedra.ecpaper.cz/podzim-zima-2010/#page=1 a minikatalog na http://dedra.ecpaper.cz/mini-katalog-vanoce-2010/

Jedná se o bytovou kosmetiku, ale i něco navíc, je možné pouze objednávat.Pro více info pište na IP.

fronicka
4. lis 2010

Ahojky maminky,

taky se přidávám a nabízím Vám přivýdělek. Nejedná se o žádné přepisování textů nebo lepení obálek....stačí vám jen internet a chuť si něco přivydělat. Pracovat můžete tak 1-2h denně třeba jak Váš poklad bude spinkat. Záleží na Vás kolik času práci budete věnovat, podle toho taky budete ohodnoceni. Napište si o víc info, ráda odpovím a poradím. Email: holbova.market@seznam.cz nebo pište IP

milovani
7. lis 2010

ahoj holky to ja vubec zadnou praci nemuzu najit ted na materske dovolene. a tak bysme s manzelem hodne potrebovali penize.manzel ma praci chodi na tri smeny. me uplne stacilo nejaka pracedoma,a i klidne bych roznasela letaky.ale cozpak se da neco sehnat. pro nas maminky je to tezke