Přivýdělek na mateřské. Máte zkušenost?

sarkachmelova
5. kvě 2011

Ahoj holky, přivyděláváte si některá z Vás na mateřské ? Ráda bych k tomu skoro nic co měsíčně dostávám nějaké peníze, ale nemůžu sehnat nic kloudného a důvěryhodného. Tak bych ráda slyšela Vaše zkušenosti 🙂

---------------------------------------------
Poznámka admina k tomuto tématu:

Poprosím všechny maminky, aby se držely tématu a odpovídaly jen na to, na co se ptá uživatelka v úvodním příspěvku, tedy zda si přivyděláváte a jaké s tím máte zkušenosti. Uvádějte jen název firmy a svou osobní zkušenost, nikoli kontakty.

Www odkazy na přivýdělek, nabídky spolupráce, osobní kontakty a vše mimo kontext diskuze tu nebude moci zůstat, a proto je vkládání takových příspěvků zbytečné.
Díky moc za pochopení!

moulinkaa
Asmira team

dian2013
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pepibubu
25. bře 2013

dian a to jsi stáhla ze stránek té super hyper mega giga úžasné firmy?

larrin2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nesco1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pasivprijem
30. kvě 2013

Doporučuji, Vaše rozhodnutí nechám na Vás🙂
sites.google.com/site/pasivprijem/

morris11
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hagnes
15. čer 2013

Já si i přes zákaz dovolím vložit odkaz na článek, který odpovídá na otázku, uvádí fakta, jak je to s pracemi přes net a najdete tam profesionální pomoc zdarma.
http://pracenetklik.webnode.cz/products/prace-n...

klaraalucka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
julka15
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kubistovailona
20. srp 2013

Ahoj, přivydělávám si pravidelně s firmou Fm Group- jako ditributorka. Prodávám parfémy, kosmetiku a bytovou kosmetiku a také rozšiřuju řady. Dále rozjíždím přivýdělek s firmou AMWAY - kupuji běžné prostředky a služby pro domácnost, které jsou však KVALITNÍ , vydělávám si tím a také rozšiřuji řady. Obojí je super a moc mě to baví, hlavně se na to mohu každý měsíc spolehnout 🙂

azonto
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mariegrenarova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ldemeterova
24. zář 2013

Milé maminky, vyzkoušejte to, čemu se věnujete na plný úvazek a v čem jste bezesporu nepřekonatelné - tedy hlídání dětí. Umíte-li nějaký jazyk, sport či Vás ve škole obzvlášť zajímal nějaký předmět, vyzkoušejte také doučování. Máte-li rády zvířata, doporučuji přivýdělek venčením nebo hlídáním domácích mazlíčků. Pokud rády uklízíte, i taková služba Vám může přinést slušný přivýdělek do rodinného rozpočtu. Prostřednictvím našich nových stránek si můžete najít slušnou rodinu, které budete vypomáhat a zajistit si tak pravidelný přivýdělek. Přeji hodně úspěchů. 😉

petulinka_2012
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mikee
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zabaly
12. led 2014

Taky jsem hledala a jsou to vetsinou spamy, hledala jsem i v AJ a chce to pevne nervy. Tedˇ jsem začala s distribucí zeštíhlujících zábalů-kdyby jste se chtěli přidat, dejte vědět. Je zde velký potenciál, jelikož jsme první 😉 v zahraničí už jedou několik let. Budu se těšit.

hpavla
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hagyhagy
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
proximacentauri
10. čer 2014

Tak jestli chceš nějaký tip, zkus databaze-zdarma.cz (chytré, mají název stejný jako adresu :D ) . Já si u nich na mateřské přivydělávám a nemusím se vzdalovat od malého, protože to teda dělám z domu. Vždycky počkám až usne a sednu k internetu a vyplňuju dotazníčky. Jde to celkem hezky 🙂

kotajo9090
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
fujao2
23. zář 2014

pasivprijem: tak tam mi nic nevyjelo asi jen nějaká klikačka a někomu jsem dopomohla k pár drobným 😖

krupjana
8. lis 2014

Můžu také nabídnout přivýdělek s ekologickou drogerii Dedra, v nabídce jsou bytové doplňky, kosmetika, hračky,... V případě zájmu o více informací mě kontaktujte. Registrace je zcela zdarma 🙂 Je to katalogový prodej a nyní před vánoci to určitě lidi ve vašem okolí zaujme 🙂 Hezký večer všem 🙂

kvetinka9191
14. lis 2014

Holky teďka zkouším toto http://masmail.cz/sign/up?uid=3cc0d5f6cef72799b...

Když se zaregistruješ dostaneš 200 a pak ti choděj emaily a ty čteš a za to dostáváš odměny většinou je to 0,5-1 Kč, není to hodně, ale i tak je to dobrý jako přivýdělek 🙂

martaaas
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hagyhagy
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vincik
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
terkavlacilova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
milusssssse
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kamulin
10. únor 2015

terkavlacilova: Ahoj, omlouvám se, že tak nějak vybočuju mimo toto téma (i když ne tolik), ale mám to nějak podobně. Ještě před mateřskou jsem měla jako koníčka výrobu šperků z FIMA a z korálků a protože o to byl poměrně zájem, zřídila jsem si živnosťák, který mám dodnes. Zatím jsem vždycky posílala šperky v klasické bublinkové obálce a většinou to bylo v pořádku, ale už se mi mockrát stalo, že mi zákazníci psali, že šperk přišel celý poničený, takže jsem přemýšlela, že bych to začala posílat v nějakých malých krabičkách, ale na poště mají jen velký krabice. No a ty píšeš o nějakých obalových materiálech – mohla bys mi sem prosím hodit konkrétnější adresu? Díky moc 🙂

libertak
Odpověď byla odstraněná
Zobraz