Přivýdělek na mateřské. Máte zkušenost?

sarkachmelova
5. kvě 2011

Ahoj holky, přivyděláváte si některá z Vás na mateřské ? Ráda bych k tomu skoro nic co měsíčně dostávám nějaké peníze, ale nemůžu sehnat nic kloudného a důvěryhodného. Tak bych ráda slyšela Vaše zkušenosti 🙂

---------------------------------------------
Poznámka admina k tomuto tématu:

Poprosím všechny maminky, aby se držely tématu a odpovídaly jen na to, na co se ptá uživatelka v úvodním příspěvku, tedy zda si přivyděláváte a jaké s tím máte zkušenosti. Uvádějte jen název firmy a svou osobní zkušenost, nikoli kontakty.

Www odkazy na přivýdělek, nabídky spolupráce, osobní kontakty a vše mimo kontext diskuze tu nebude moci zůstat, a proto je vkládání takových příspěvků zbytečné.
Díky moc za pochopení!

moulinkaa
Asmira team

renat2
18. kvě 2011

@sarkachmelova Ano přivydělávám a nemohu si stěžovat, byla jsem nedůvěřivá ke všem typům přivýdělku, ale nedám na něj teď dopustit. Baví mě to a penízky jsou 🙂

kalo
18. kvě 2011

Myslím, že dnešní rodičák je vcelku slušný peníz....Takže mi ani nešlo o to, vydělat si peníze navíc, jak o to, občas se odreagovat od domácnosti...Zkušenosti dobré 😉

kris2008
26. kvě 2011

taky sem si privydelavala a doporucuju,pujdes si odpocinout do prace 🙂 delala sem nocni a jen vikendy,parada.nesidila sem rodinu o cas semnou traveny,takze parada 🙂

evuss
31. kvě 2011

@sarkachmelova přidávám se k holkám, taky na rodičáku nezahálím a rozjíždím pravidelný příjem. Co kdy a jak si určuju sama, takže naprostá spokojenost. Hodně zdaru přeji Eva

anatanka
1. čer 2011

Privydelavam, jinak by to u me po rozvodu ani neslo, ale mam praci, kam malou muzu brat s sebou, takze je to v pohode.

argousek
9. čer 2011

Holky a co děláte?? Napište mi prosím do IP. Díky

carculka
8. srp 2011

holky muzete mi napsat co delate?potrebovala bych nejaky privydelek

apel
8. srp 2011

já taky prosím o infomace díky moc

romana29
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kaczustu
5. říj 2011

Ahoj vsem, jsem se zeptat, zda nevi, jestli je mozne delat nehtovou modelaz bez ZL a jestli neni nejaka financni vyse do kolika si mohu vydelat, aniz bych si ten ZL zarizovala ... jsem na materske, ale bojim se, ze by me nekdo z nasich zavistivych sousedu udal.... ☹ diky moc za odpoved

alaprax
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hellin
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
eliiis
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
daruma
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
agnes007
10. čer 2012

Ahoj, já prodávám kosmetiku Eveline, Není tak známá a je laciná a kvalitní, jde dobře na odbyt. Taky se dají registrovat nové
Evelinky a z toho jsou peníze ( renta ) navíc.

wang_dang
8. črc 2012

Prodávám ekologickou drogerii Dedra po kamarádkách nebo také přes internet. Zájem ne opravdu veliký. Mám také e-shop. Pokud by měl někdo zájem o více informací nebo přímo o registraci tak mne kontaktujte přes IP.
Při mateřské je každá koruna navíc k nezaplacení.

valentovasasa
10. črc 2012

ahoj, ak k dotazům - dělat nehty na černo nemůžete, neb je to vázaná živnost a je na ní potřeba praxe. b) pokud si přivyděláte něčím jiným, tak to stačí zdanit při ročním zúčtování a za c) danit nemusíte přivýdělek do 20 000,- za rok.

a čím si přivydělávám já? - dělám finančního poradce na ŽL a ač na to plno lidí nadává (nejvíce ti, co to nezkusili), tak netvrdím, že mi to dá miliony, ale tak 5 000,- měsíčně z toho mám a do toho na ŽL vedu drobným podnikatelům účetnictví. A učím účto na soukromé SŠ. Prostě využívám své znalosti a dovednosti.

Jinak vím, že plno maminek háčkuje, plete šije atd a pak prodává přes různé bazárky (dost to ted frčí přes bazárky na facebooku)

jarunkaxyz1
10. črc 2012

K tomu přiznávání daní je ještě jedna věc - u zdravotní pojišťovny se musí odvést částka z každé živnosti 😉

remenova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucy82
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
panasonicss
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
evkaevaevkaeva
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
edeltraut
10. pro 2012

Ahoj, taky si privydelavam. Delam rucni prace pro mistni firmu. Delam denne tak 5hodin, dle mnozsvi prace a mam tak 7tis., nyni se ke mne donesla zprava, ze bych mohla spravovat cast agendy u meho zamestnavatele. Zkus zjistit, jestli bys pro zamestnavatele nebyla neco platna I doma 🙂. To bych s rucnimi pracemi sekla ;)

iboseznam
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mamkamalcher
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
blahova_andrea
3. únor 2013

já bych taky ráda něco dělala, ale hlídání nemám, zaměstnavateli nic z domu dělat nemůžu, do práce si brát prcka taky ne, nic rukodělného prodejného taky neumím, natož účetnictví nebo něco jiného na žl ☹ a teď babo raď 😀

bazalka01
15. únor 2013

Tiež som na materskej a pred istým časom som začala spolupracovať s dvomi firmami. Nezaberie mi to veľa času, lebo pri tom našom malom šidielku toho času nazvyš ani nemám ale v pohode sa to dá zvládnuť. Hlavne môžem pracovať z domu a byť pri svojej rodine. Sú to firmy kde neplatíte žiadne registračné ani členské poplatky. Takže som nemala čo stratiť. Ak by mal niekto záujem tak mi napíšte IP. Ochotne a rada poradím

boban
15. únor 2013

jsem na RODIČOVSKÉ a přivydělávám si v tescu 😉

marta_k
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ella29
Odpověď byla odstraněná
Zobraz