Přivýdělek na mateřské. Máte zkušenost?

sarkachmelova
5. kvě 2011

Ahoj holky, přivyděláváte si některá z Vás na mateřské ? Ráda bych k tomu skoro nic co měsíčně dostávám nějaké peníze, ale nemůžu sehnat nic kloudného a důvěryhodného. Tak bych ráda slyšela Vaše zkušenosti 🙂

---------------------------------------------
Poznámka admina k tomuto tématu:

Poprosím všechny maminky, aby se držely tématu a odpovídaly jen na to, na co se ptá uživatelka v úvodním příspěvku, tedy zda si přivyděláváte a jaké s tím máte zkušenosti. Uvádějte jen název firmy a svou osobní zkušenost, nikoli kontakty.

Www odkazy na přivýdělek, nabídky spolupráce, osobní kontakty a vše mimo kontext diskuze tu nebude moci zůstat, a proto je vkládání takových příspěvků zbytečné.
Díky moc za pochopení!

moulinkaa
Asmira team

baruskabk4
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jsemjania
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
cervenejablko
2. dub 2015

Ahoj, já doučuji děti a učím dospělé angličtinu. Tu a tam klikám na Ermail, ale jsem tam už kolik let a mám tam jen přes 500 Kč. Spíš než na ty různé "databáze zdarma", které ani zdarma nejsou, popřemýšlejte, v čem jste dobrá a o co byste se mohla podělit s ostatními - šijete, pletete, umíte s keramikou, nějaký jazyk apod. Nevěřím, že je nějaká seriozní práce z domu, kterou nabízejí na internetu, zatím jsem žádnou nenašla. 😢

janickovai
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hojda
7. dub 2015

Mohla by tu někde vzniknout rubrika trh práce? Kam by člověk mohl vložit nabídku práce pro maminky? Nemyslím, tím žádný osobní prodej aj. jiné podivnosti, ale normální seriózní nabídky zaměstnání?

janickovai
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
anetinka1593
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
andrejka087
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
akankeo
12. črc 2015

ja jsem jednu dobu prodavala sekac po FB a privydelek to byl slusny, jen to chce sehnat slusneho dodavatele a necekat, ze budu mit pravidelne spokojene zakazniky hned

adion41
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ssusenka
24. led 2016

Ahoj všem, mohu poprosit o nějaké doporučení na práci z domova?? Myslím něco manuálního, žádné účetnictví, administrativa, prodej kosmetiky, atd..Nějaké kompletování nebo skládání něčeho, prostě práce rukama, nevím, jaké jsou možnosti. Prosím moc za každou radu. Děkuji vám.

evazchleva
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
alenavy
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
koko_1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
michaelasklenarova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nelushka1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
janina_sun
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
janabuchl
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
katherinne18
18. srp 2016

@janabuchl Zdravím, ještě to platí?

lenus24
16. říj 2016

@janabuchl o co se jedna?😊

amandee
17. říj 2016

@janabuchl Zdravím, můžu poprosit bližší info? =)

romana1985
7. lis 2016

Ahoj, muzete mi nekdo poradit a nabidnout praci na doma. Cekame druhe miminko a financi neni moc a rada bych si neco privydelala. Dekuji

romana1985
7. lis 2016

@janabuchl ahoj , muzu vice info? Diky

petulka2806
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
michaelasklenarova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
amandee
17. lis 2016

@michaelasklenarova můžu se zeptat čím si přivyděláváš?🙂

michaelasklenarova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lenus24
17. lis 2016

@amandee muzu se zeptat na totéž?

michaelasklenarova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jijanka
19. lis 2016

Tak já jsem ani tak nechtěla přivýdělek jako spíš být zase trošku "užitečná". Tak nějak se znovu vpravit do běžného života - mít i jinou náplň práce než je prcek a domácnost. Chtěla jsem vzít roznášení letáků u nás - sice mizerný peníz, ale říkala jsem si, že to zvládnu i s malým, stejně denně obrážíme dědinu na vycházkách. No manžel mi to rozmluvil kvůli zdravotnímu stavu a ještě že tak, protože v době, kdy jsem měla původně začít, jsem dostala 40 horečky a málem skončila v nemocnici ☹ manžel viděl, že mi to bylo líto a dlouho jsme mluvili o tom, co bych mohla dělat - z domu, s malým, co by mě bavilo, co bych si mohla časově rozvrhnout podle sebe a co bych se svým zdravím zvládla. Nakonec jsme takovou práci našli a já jsem maximálně šťastná. Vytrhlo mě to z toho stereotypu mateřské - když třeba malý odpo spí, tak se věnuju této práci, i s ním to lze, příp. pohlídá někdy manžel a samozřejmě po večerech. Baví mě to, dozvídám se spoustu zajímavých věcí, zároveň dělám i něco pro své zdraví a hlavně za produkty, které doporučuji vřele dále, si stojím - nikdy nikomu nedoporučím to, s čím bych měla špatnou zkušenost. Ale co chci říct. Maminky, pokud máte možnost nějakého smysluplného přivýdělku, něčeho, co vás bude aspoň trošku bavit a nemalujete si vzdušné zámky, že hned vyděláte tisíce a to pomalu bez hnutí prstu, tak šancí se nabízí podle mne spousta. A já to vřele doporučuji, protože upřímně ten stereotyp na mateřské ubíjí a kontakt s lidmi jen a jen prospívá 🙂