Přivýdělek při mateřské dovolené, aspoň 2000 Kč

dalmationka
31. pro 2009

Ahoj, jak se říká, každá koruna dobrá. Nemáte náhodou některá z vás kladnou zkušenost s prácí na doma? Mám na mysli, že jste nemusely platit žádný vstupní poplatek, ani jste si nemuseli nic kupovat. Na internetu se mi nedaří najít nic zadarmo. Chtěla bych najít něco, abych si vydělala alespoň 2 000 Kč měsíčně. Poradí mi nějaká dobrá duše? 🙂

trpaslikg
2. led 2010

ahoj uz jsem tady takovy tema zahledla a vubec nevim jak to padlo...parkrat jsem taky neco hledala, ale to bylo porad posli 50 posli 50, to uz je posledni no at jdou do háje...me by brala nejaka administrativa, ale nemuzu nic najit, tak pokud by ti nekdo neco poradil urcite dej vedet 😉

mirka755
14. led 2010

ahoj
já teda nemám přímo práci na doma, ale roznáším letáky. Za měsíc si vydělám i pár tisíc 🙂

mirka755
14. led 2010

a zapoměla jsem připsat, že chodím 1x týdně

ajanca
21. led 2010

Ahoj, vím, že píšeš, že nechceš nic kupovat, ale já mám moc dobré zkušenosti s Eldorádem, musíš tam tedy kvůli provizím nakupovat,tedy pokud je chceš mít v daném měsíci vyplacené, ale je jedno, jestli za 50 nebo 500,- . Kdybys chtěla, napíši ti k tomu více. Také se mi do toho nechtělo, ale nechala jsem se přesvědčit a dnes jsem za to ráda.

petra.a
11. črc 2013

amky, našla som zaujímavý sposob privyrobenia...nečakajte teda žiadne veľké čiastky, ale každá kačka dobrá. Zvlášť, keď tomu nemusite venovať svoj čas, pretože princíp je v tom, že prepožičiavate výkonnosť svojho PC, ktorý musíte mať zapnutý. Nemám zatiaľ osobnú skúsenosť, ale vraj vyplácajú od 1 USD a nie je potrebný žiadny počiatočný vklad, takže nič neriskujete. Bližšie info samozrejme ráda napíšem

michamicha
11. črc 2013

@petra.a tak ale zapnutý počítač = vyšší spotřeba el. energie 😅 takže ve finále na tom člověk spíš prodělá ne? 😅 😅

petra.a
11. črc 2013

no to záleži od toho koľko času pri PC trávite 🙂, ja napr. študujem, takže bez PC to ani nejde a manžel je notorický závislák na hrách 🙂. Jasné, že ten, kto PC zapína raz na hoďku, tak sa mu asi fakt nevyplatí 😀 , to už je na zvážení každého 🙂

anetta_17
5. srp 2013

Ahoj, přes známého se ke mně dostala jedna pracovní nabídka pro paní na mateřské dovolené. Podmínkou je ale výborná angličtina. Jedná se o pasivní call centrum (NE aktivní obvolávání a nabízení něčeho) - udělání max. 10 telefonátů z domova denně v rozmezí 14-21h českého času, ideálně i včetně víkendu. Práce není nic intenzivního a ani náročného, je ideální pro udržení pracovního nasazení, jazyka a zajímavého přivýdělku; -) Kdyby chtěl někdo vědět více či propojit na známého, dejte vědět do zpráv.

koko_1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz