Rodičovský příspěvek přes otce dítěte, máte někdo?

markyii
10. říj 2012

Ahoj! Máte někdo rodičák volený na otce dítěte aby se nemuselo automaticky na tu 4 letou variantu? Zajímalo by mě jak jste postupovaly co vše jste museli zařídit atd. Mám doma už formuláře takže každá rada bude pro mě dobrá abych si to zatím připravila a když tak dala přítelovi potvrdit do práce. Moc děkuji za odpovědi!!!!!! 😉

lillian23
17. říj 2017

@simdan Jee, tak to jsi moc hodna😘 Dekuji. Ja jsem cetla na netu ´, pak ruzne diskuze a vsude pak bylo zase psano, ze musi byt tedy otec ditete doma kdyz to chci pres nej apod, takze jsem byla dost zmatena🙄 Ja jsem volala na urad, ale nikdo mi to tam nebere. A mam dvoutydenni miminko, takze jsem nechtela cestovat s nim sem a tam, proto se ptam jak blba🙄😅 Takze s vymerem na socialku, tam potvrdit a pak s doklady na pracak.. A jeste se zeptam, je potreba aby partner byl se mnou asi ze?
A jeste pitoma otazka-jak davaji na gynde pak ten formular o naroku na ppm, tak me ho sestricka nedavala, jelikoz jsem nebyla zamestnana a byla uz doma, ten tedy nebudu i tak potrebovat ze ne?