Studium VŠ na mateřské. Zvládáte to?

gimik
6. únor 2008

Ahojky holky, nevím jestli tu takové téma už je, ale nemohla jsem ho najít. Chtěla bych se zeptat, jestli někdo z vás studuje VŠ na mateřské. Já jsem ve druháku a v září se nám má narodit mimísek. Nerada bych školu přerušovala. Teď studuji kombinovaně, tak doufám, že studium zvládnu i na mateřské. Jak to zvládáte a jak to děláte s kojením. Mám z toho docela strach. Moc díky za všechny reakce 🙂

blka
11. črc 2010

@butt Aha, vidíš 😉 . A i ten rozmarýn? To vůbec nevím, na co se používá a přijde mi to vzácná bylinka 😅 . Mátu jsem si právě říkala sušenou.

tanuki
11. črc 2010

hanka ještě nepsala, asi dá zprávu až po porodu 😉

butt
11. črc 2010

@blka rozmaryn na nic nepouzivam, tak to netusim... 🙂 jinak susenou matu by krom bylinkarstvi a asi te lekarny meli mit i v cajovne...

blka
12. črc 2010

Holky, takže ve 2:45 se narodil Vašík. Je to kus chlapa, měl 4000g a asi 50cm 🙂 .Oba jsou v pořádku. Hanka se prý otvírala rychle, ale Vašík nechtěl sestoupit ani po oxytocinu, tak museli vzít vax. Ale Hanka prý celá září 🙂

tanuki
12. črc 2010

juchů 🙂 moc gratulujeme, 4kiláček, to je teda něco, njn, to přenášení je pěkně doživí 😀

janeyzelvicka
12. črc 2010

gratulaceeeeeeeeeee 😵 😵 😵 😵 😵

butt
12. črc 2010

@blka krasne zpravy!!!jestli budes hance psat, tak samozrejme taky gratuluju!

blka
12. črc 2010

Jo, holky, pak jí napíšu, že jí gratulujete 😉

butt
12. črc 2010

holky ja ji tak zavidim, uz chci taky 😀

blka
12. črc 2010

@butt Neboj, však se taky dočkáš 😉 . Kdy jdeš na další kontrolu?

butt
12. črc 2010

@blka ja vim, ze jo, jen to je uz proste dlouhy 😀 ale dnes jsem pojala podezreni, jestli vubec nekdy fakt porodim 😀 😀 na kontrolu jdu zitra, tak jsem zvedava 🙂

blka
12. črc 2010

@butt To ti věřím, že to čekání je dlouhé. Jasně, že porodíš 😀 , i když ti to tak asi nepřipadá, co. Třeba tě zítra překvapí tím, že se už něco děje 😉

adelka89
12. črc 2010

nazdarek holky, tak po delsi dobe zase mezi vami studentkami . 😉
dnes si budu registrovat predmety

butt
12. črc 2010

@blka kez bys mela pravdu 😉 a jak si ty uzivas leta a hlavne volna od skoly? 🙂 jak vam pokracuje stavba?

blka
12. črc 2010

@butt Léta si moc neužívám. Je šílený vedro 😅 .V neděli jsme se chtěli jet koupat, ale Mareček měl celej víkend teploty ☹ . Navíc, jak tam ani nefouká, tak je tam k padnutí. Teď sedím u netu, i když bych místo učení měla uklízet 😀 . Ale když to nicnedělání je tak super 😀 .
No, stavba, máme akorát plot a teď budeme čekat, než se vyřídí stavební povolení. Tchán už vytyčil barák, jak bude stát, tak už mám aspoň trošičku představu. Ale dost se toho děsím. Asi jsme přepískli s typem domu, co jsme si vybrali. Bude to šíleně drahé 😒

blka
12. črc 2010

@adelka89 Ahoj, já si na tebe vůbec nevzpomínám 😨 😔

adelka89
12. črc 2010

@blka moc jem sem neprispivala, spis jen procitam 🙂

blka
12. črc 2010

Aha. A co studuješ a kolikátý ročník?

butt
12. črc 2010

@blka to je fakt, ze je letni pocasi az moc, ze to uz se ani uzivat neda ☹ a teploty uz Marecka presly? a nic nedelani si uzivej, na uklizeni kasli 😀
tak plot je zaklad 😉 a nedes se toho predem, urcite to pujde 😉

butt
12. črc 2010

@adelka89 ahoj 😉

blka
12. črc 2010

@butt Dneska ráno už neměl, teda měl tu vyšší hraniční. Tak ho změřím, až se vyspinká, ale už my horký neprišel.
My se toho děsíme s manželem tak na střídačku. Jednou on, potom já 😅

butt
12. črc 2010

@blka tak at je malej brzo v poradku!!tak kdyz se desiet na stridacku, tak si vzdycky muzete i na stridacku uklidnovat 😀 ale teda uprimne, ty starosti s tim vam nezavidim 😅

blka
12. črc 2010

@butt Děkuju, snad už to bude dobrý 🙂
No, já se taky někdy mlátím do hlavy, do čeho jsme se to pustily. A to jsme ještě pořádně nezačali 😅 🤐

k.ate
12. črc 2010

@blka jůůů gratulujeeeeem 🙂

adelka89
12. črc 2010

@blka studovala jsem socialni pedagogiku udelala jsem 1 semestr (s briskem) ale nejak jsem se v tom oboru nenasla, neprirostlo mi to k srdci tak jsem par dnu po porodu nastoupila na dalsi tsp a ted zacinam prvni rocnik na spec.pedagogice kombi.

blka
12. črc 2010

@k.ate Děkuju 🙂

@adelka89 Aha, tak ať se ti nový obor líbí víc 🙂

butt
12. črc 2010

@blka ale zas ten pocit, az to budete mit uspesne za sebou... 😉

crawler
12. črc 2010

krásný nový týýýden!!!

prvně OBROVSKÁ gratulace k Vašíčkovi a statečné Hance!!!je to macánek, tak aspoň se ho nebude bát pořádně muchlat🙂))

@butt Držím Ti pěstičky ať už to začne!!!😉 určo to bude brzy, ale to víš, mimimu se nechce do toho hicu:-/ Išek to strašně blbě snáší...je ztoho nevrlej a nejradši by se jen choval - mám ho nahatýho, ale jak se ke mě lepí potem top je hnus a jsem z toho skoro taky nevrlá 😀DD :-/

butt
12. črc 2010

@crawler diky moc 🙂 taky si rikam, ze mame proste inteligentni dite, kt odmita jit na svet, kdyz tu je takovy horko 😀 jinak mysilm, ze tohle horko nemuze dobre snaset nikdo, natoz maly deti... 😒 a lepeni se k sobe potem si uzivejte 😀 😀 😀

blka
12. črc 2010

@butt No, potom jo. Ale než se k tomu dopracujem... 😝

@crawler Mně se strašně líbí, jak mu říkáš Išek 😵 . To jsem ještě neslyšela, ale je to moc krásné 🙂