Studium VŠ na mateřské. Zvládáte to?

gimik
6. únor 2008

Ahojky holky, nevím jestli tu takové téma už je, ale nemohla jsem ho najít. Chtěla bych se zeptat, jestli někdo z vás studuje VŠ na mateřské. Já jsem ve druháku a v září se nám má narodit mimísek. Nerada bych školu přerušovala. Teď studuji kombinovaně, tak doufám, že studium zvládnu i na mateřské. Jak to zvládáte a jak to děláte s kojením. Mám z toho docela strach. Moc díky za všechny reakce 🙂

k.ate
16. led 2010

blka - no hlavně malej, je teď nějakej protivnej po večerech :-/ asi zkusim vysadit kaši, kterou mu máme dávat na srovnání průjmu a uvidíme 🙂

janey - no na mě to tak kolikrát působí 😀

janeyzelvicka
16. led 2010

kate, jo tak... no oni někteří ti vyučující staršího data mají zajímavé názory... manžel studoval stavařinu a když vyprávěl, jak museli navrhovat domy podle přání jedné staré architektky, tak jsme měli dost...

blka
16. led 2010

Janey, já to už beru taky jako odpočinek 😅

Kate, a nemá třeba bolení? Prý může kaše i ucpávat.

k.ate
16. led 2010

blka - právě si říkám, jestli to nemá z tý kaše :-/ když ona mu tááák chutná, ale má smůlu, dneska dostane jen trošku šťávičky s probiotikama bez kaše... 😀

blka
17. led 2010

Kate, tak jak? Bylo to bez kaše lepší?

tanuki
17. led 2010

Tak já jsem dnes až do 17ti bez dítěte, tak musím máknout! Baví mě to, ale některé věci si ne a ne zapamatovat 😠

janeyzelvicka
17. led 2010

Tanuki, tak hodně elánu!!! a at to leze do hlavy 🙂

k.ate
17. led 2010

blka - to uvidím asi až dneska, večer ještě docela prděl, tak jsem zvědavá... teď se u nás ještě spinká 🙂

blka
17. led 2010

Kate, jako že ti spí ještě od noci 😕 ?

k.ate
17. led 2010

blka - on usíná kolem půl třetí 😀 takže pak spí s jedním kojením (dneska v 11) do 13 - 14 hodin cca 🙂 po zkouškovým mu to usíníní chci začít posouvat, ale teď jak se do noci učíme to tady v tý jedný místnosti dost dobře nejde :-/

blka
17. led 2010

Kate, aha, tak to jo. Kubík je taková malá sovička, co 😀 😉

janeyzelvicka
17. led 2010

kate 😅 😅 tak aspoň že pak spí do odpoledne 🙂

k.ate
17. led 2010

blka - trochu 😀 drží zdatně krok s rodiči 😀

janey - odpoledne spí, ale mně se líp učí večer 😀

janeyzelvicka
17. led 2010

Jojo, já jsem spíš taky na večerní učení... třeba jako teď, ale koukli jsme po dlouhé době na snowboarďáky a asi to balim 🙄 😀 😀

k.ate
24. led 2010

ahojky holky, snad můžu prásknouit, že hest už má miminko, před chvílí to psala na FB 🙂 (před 10 minutama 🙂 ) mooooc gratulujem 🙂

kukuca
24. led 2010

Gratuluju hest 🙂 Holky kdo z vás je na facebooku?Napište mi ip,najdu si vás 🙂

tanuki
24. led 2010

gratulujeme 🙂
mně je zle..☹ v úterý jdu na státnici, jsou toho mraky, bojim, bojim..ale zas..většina mých akmarádů to dělala napodruhé, takže by mě třeba ani neměli rádi, kdybych to dala napoprvé, že.. 😀

k.ate
24. led 2010

kuku - já tam mám mail k.ate@centrum.cz 😀

blka
24. led 2010

Taky Hest gratuluju 🙂

Tanuki, neboj, to zvládneš 😉 . Budu na tebe myslet 😉

adellaide03
24. led 2010

Ahoj holky
musím se pochlubit, že jsem ve čtvrtek udělala poslední zkoušku a taky jsme byli s Deniskem podruhé na kyčlích a prý je má ukázkové tak jsem moc ráda 🙂
Tanuki držím pěstičky ať to zvládneš napoprve.

janeyzelvicka
25. led 2010

Kukuca, píšu ip 🙂

hest moc gratuluju 😵 😵 😵

adellaide, gratuluju 🙂 🙂 já se teda taky pochlubím, zkoušku ve čt jsem taky dala, takže mám téměř vše hotovo, ještě udělám rozhovor s jedním novinářem, ale na to se docela těším, zpracuju,,, a je to 🙂

adellaide03
25. led 2010

Janey já Tobě taky gratuluju. Jsme to holky šikovné že? I s těma našima broučkama to zvládáme. 🙂
Já jsem teď trochu nachlazená tak doufám, že to ode mě nedostane Denisek, to by bylo. Ale asi už má trochu rýmu ☹

blka
25. led 2010

Adell a Janey, super, gratuluju 🙂

Já jdu na ještě na zkoušku zítra a v pátek na zápočet a na 1 zkoušku ještě pořád nevypsal termíny 😨 . Jinak už mám za sebou 2 zkoušky a 1 zápočet 😎

adellaide03
25. led 2010

bllka taky gratulace 🙂

blka
25. led 2010

Adell, taky díky 🙂

janeyzelvicka
25. led 2010

Adél, my si ve trojku předáváme rýmu a kašel snad celou zimu, buď je nemocná malá, manžel nebo já - momentálně jsem to já 🙄 🙄 nesnáším rýmu 🙄 🙄

k.ate
25. led 2010

Holky, já sem k vám ani nepatřím 😀 Ještě pořád se plácám s jednou zkouškou, ve středu mám druhej pokus, tak snad to vyjde, jinak už na ten předmět prdím, mít ho hotovej nemusíme, dá se místo něj napsat i něco jinýho... Ale štve mě to, protože mě to celkem baví, jen mi to prostě do té hlavy nějak ne a ne naskákat 😀

tanuki
26. led 2010

tramtadadá, tak už jsem zas o krok dál k dokončení školy 😵

k.ate
26. led 2010

tanuki - gratulaceee 🙂

blka
26. led 2010

Tanuki, super, gratulujuuuuuuuuuuuuu 🙂