Rodičák. Přišel vám?

lucifux
9. zář 2022

Přišel/nepřišel, jaká lokalita?

sigyn
9. zář 2022

K čemu tyhle temata jsou? Až přijde, tak přijde.

kubesovaadelka
9. zář 2022

@lucifux ol. Kraj přišel 8.9. odpolko

@sigyn třeba proto, neříkám, že je to autorčin nebo můj, nebo kohokoliv případ, nikoho neoznačuji, ale doba totálně na ehmm a tak třeba proto, že je spousta lidí, co žije samo a čeká na každou korunu jako na smilování, aby decku mohlo zaplatit věci do školy, školky nájem apod věci, nic není zadarmo.

kokoska29
9. zář 2022

@kubesovaadelka ok ale jak jí pomůže vědět že máně z druhé strany republiky už přišel 🤷 prostě až peníze dorazí tak dorazí....

lucifux
autor
9. zář 2022

@sigyn jestli se nechceš normálně zapojit do diskuze, tak se nezapojuj vůbec. Očividně se nudíš a potřebuješ do něčeho šťourat.

sigyn
9. zář 2022

@lucifux no nudite se ocividne vy, kdyz vas zajimaji takove blbosti. Kdyz vam ma chodit, tak prijde, kdyz neprisel, tak zvednu telefob a zeptam se ba uradu prace. Někteří lide si bez toho internetu snad uz ani neuprdnou..

lucifux
autor
9. zář 2022

@sigyn včetně Vás 😀, takový jako jste Vy miluji. Člověk tady chce něco vědět, a přijde odpověď, kterou nepotřebuje. Běžte raději, udělovat rady, kde budou prospěšné, když nemáte info k tomu, co jsme chtěla vědět.

bara88
9. zář 2022

@lucifux ty se ale evidentně taky nudiš když tě zajímá kdy komu přišly peníze na účet. Mě třeba včera přišla výplata jdyby tě to zajímalo🙂

lucifux
autor
9. zář 2022

@bara88 normálně běžně, tady každý měsíc je diskuze na tohle téma, ale nikdy jsem nezažila, že by se do těch diskuzí zapojili takový rypalky jako dneska. Dovolila jsem si jí dneska založit já, a rozhodně jsem tedy nečekala smršť nepříjemných a rýpavych komentářů.

bara88
9. zář 2022

@lucifux tak snad se dočkáš komentářů které se ti budou líbit a pomůžou ti🙂

dianemash
9. zář 2022

Plzeň - chodí mi pravidelně k 7.dni v měsíci

marry94
9. zář 2022

@lucifux Moravskoslezský k.dnes přišel dopoledne

bereni
9. zář 2022

@bara88 Da se to nejak resit s adminkama? Ty plevelici diskuze na tema “uz vam prisel rodicak” nebo “vidite toho ducha”…to je kazdodenni chleb porad dokola a je to vic nez otravny a plevelici. Chapu snazilky, ze se snazi videt na testu neco co tam neni, ale tak pockam dva dny a pocuram to znovu a nemusi se ujistovat🙄. A to stejny rodicaky…wtf k cemu mi je dobre vedet, ze Máňa z Plzně uz ho ma💁‍♀️.

luckavobo
9. zář 2022

@lucifux Ještě nepřišel, Praha, vždy chodí 10 tého.

marki90
9. zář 2022

Ostrava nedošel. Možná paní je v tíživé situaci a peníze by se jí hodily. Nechápu proč jsou hned takové blbé odpovědi, ženy zamyslete se 🤦🏼‍♀️

sinicka
9. zář 2022

A co změní tíživá situace na tom, kdy ten rodičák dojde? Jakože napsáním stupidního nicneříkajíciho dotazu na internet se to urychlí? Nájem se zaplatí? Nebo “ my jsme na tom špatně, my chceme první”.. a i kdyby, tak jsme zase u toho, že až dojde tak dojde :D panebože.

bara88
9. zář 2022

@marki90 a jak ji pomůže zaplatit nájem to,že druhá matka ho už má na účtě?

nat
9. zář 2022

@lucifux Pribram prisel,jen pro info neni to rypani,UP ma na vyplaceni cas do 30 zari tak jako kazdy mesic,maji cas na vyplatu do konce mesice vzdy,Takze to ze posilaji RP treba 9 neni zadna povinost,to jen pro info...

vikysek0987
9. zář 2022

Praha nic-ale mě chodí pravidelně 10.nikdy ne dříve (když je víkend, tak i později)

alilali
9. zář 2022

Neřeknu 😛

klokanka31
9. zář 2022

@lucifux Mně přišel dneska, rychnovsko 😊

klokanka31
9. zář 2022

@kubesovaadelka A to ani někdo nemusí čekat na rodičák jako na smilování, ale prostě je nedočkavý... Třeba my máme na fungování manželovu výplatu tak já bych ten rodičák nemusela řešit. Ale mám ráda když mám svoje jistý, pěkně doma. A takových žen může být taky víc...🙂

klokanka31
9. zář 2022

@bereni Tak proč takový diskuze rozklikáváš když ti vadí?

hermanka88
9. zář 2022

@sigyn tak nereaguj,když ti to tak vadí 🤷‍♀️

hermanka88
9. zář 2022

Nový Jičín, nemám a jsem docela naštvana...Obyčejně mívám na účtě 8.

hermanka88
9. zář 2022

@bereni tak to boha nečtěte. Mě tu vytáčí tolik diskusí a nedělám kovbojku s adminama 🙄🙄🙄

hermanka88
9. zář 2022

@klokanka31 aby mohla rejpat. Když mě něco nezajímá, tak to přejdu. Ale někdo prostě musí začít,aby vznikla hádka. To už jsou takové povahy.

kubesovaadelka
9. zář 2022

@klokanka31 taky možnost, nechápu rejpalky tady. Bud chci pomoct, poradit nebo se tady diskuze neúčastním. Nechápu, jak někomu může dělat radost kazit ostatním den rypanim. Taky s některými názory nesouhlasím, ale v životě by mě nenapadlo takhle hejtit za to, že se někdo na něco zepta, aji kdyby tu byl ten dotaz milionkrát za měsíc, tak buď si ho nevsimam nebo normálně odpovím pokud chci pomoct

klokanka31
9. zář 2022

@kubesovaadelka Asi si některé nevšimly že je koník pro všechny, a nemůže každou zajímat všechno. Každá má právo se zeptat, každá má právo poradit, každá má právo to nečíst pokud jí to nezajímá... Si někdy říkám jestli jsou lidi fakt takoví, a nebo jen mají blbý den a tímhle rýpáním vypouští vztek...

lenatko91
9. zář 2022

ZLK, ještě nepřišel..

bereni
9. zář 2022

@klokanka31 Vzdyt je to porad dokola. Nejsem jedina kdo ma na to jiny nazor a i ten snad muzu rict ne? Jedna vec je vest diskuze na urcite tema a davat rady, druha vec je ptat se na neco kde stejne je rada k nicemu, protoze v tomto pripade dokud pani nebude mit penize na uctu tak je uplne jedno, ze druha je ma na uctu. Tak jak strasne nechapete “rejpalky” tak ja treba strasne nechapu tyhle dotazy k nicemu. Ale kdyz k tomu clovek rekne nazor, hned je zly, zapskly, neprejicny a buhvi co…tak proc zas pro zmenu ta reakce na me? Kdyz uz kazu “tak to nerozklikavam” nebo “tak to necti” tak pak snad takhle nereaguju a drzim se sveho nazoru ignorace na tydle veci co jsou mi jedno ne 💁‍♀️.