Už nekomu přišel RP i s tím příspěvkem na dítě 5 000 Kč?

8. srp 2022

Ahojky, zajima mě.. prý už by měl přijít teď na zacatku srpna

autor
8. srp 2022

@hezz17 Teď jsem to chtěla napsat
- je toho plný internet, že kdo je nepobírá, může si zažádat od 15.8. takže to máte jasně stanovené, jelikož my co ty přídavky pobíráme říkají pokaždé něco jiného má to přijít začátek srpen, pak najednou půlka a pak najednou zase konec @ajja87

ajja87
9. srp 2022

@hezz17 tak pardon, že jsem se zeptala, jak jsem psala výše, nejakou dobu jsem zpravy a tuto,, kauzu,, nesledovala a u naší vlády člověk neví kdy se co změní...

autor
9. srp 2022

@ajja87 Ono se to mění totiž ze dne na den, byl v tom hrozny zmatek 🤦🏽‍♀️

bertik20
9. srp 2022

Příspěvek 5 tis mi přišel s rodičovským příspěvkem. Jen mě nenapadlo, že když pobírám přídavky, tak je tento měsíc nedostanu. Jako chápu,že bych toho chtěla moc, ale nikde to uvedeno nebylo...

kosi_cek
9. srp 2022

@bertik20 a doložila jsi v červenci včas příjmy za 2. čtvrtletí?

veruuu_kubesovic
9. srp 2022

@bertik20 mě taky přišel jen příspěvek na děti, ale myslím, že přídavky příjdou opožděně, teda doufám v to...

autor
9. srp 2022

@veruuu_kubesovic Jo oni nepřišly přídavky na děti? To nikde nepsali, řekli, ze přijde ten příspěvek s přídavky na děti

veruuu_kubesovic
9. srp 2022

no mě dneska přišlo 10tisíc, ale to je ten příspěvek na děti...víc nic a to jsem podávala žádost řádně v termínu - MS kraj...psala jsem kámošce a prý taky nic...

hezz17
9. srp 2022

@veruuu_kubesovic me taky ne. Ale ja teda podavala az v srpnu

autor
9. srp 2022

@veruuu_kubesovic Ale nekomu prý prisel normálně i s přídavky tak to je voser teda

neria55
9. srp 2022

MS kraj a sestře co bere přídavky na děti přišlo už těch 10tis na obě děti, plus rodicak, v pondělí tuším.

natysnovec
10. srp 2022

Jsem na rodicaku a prisel mi jen ten🤷🏼‍♀️

kosi_cek
10. srp 2022

no, oni mají ma vyřízení až 30dní, takže pokud to tam vlastně člověk nedonese včas tzn max. ten měsíc před 1. výplatním termínem, tak mu to v ten 1. vyplatní termín nemusí vyplatit, ale až třeba v 2. termín nebo pravě až spojené přídavky nasledující měsíc.

veruuu_kubesovic
10. srp 2022

@neria55 já už rodičák nepobírám, čekám jen na přídavky a nic...

natysnovec
10. srp 2022

@veruuu_kubesovic takze stejne musim zazadat? Ja myslela,ze na rodicaku ne e...

bertik20
10. srp 2022

@kosi_cek ano doložila. Kdyby s tím byl problém, tak by paní z úřadu ihned volala

veruuu_kubesovic
10. srp 2022

@natysnovec
já teda poprvé žádala o přídavky na děti, jsem doma po rodčáku a paní mi tvrdila, že žádat o ten jednotný příspěvek na děti nemusím, že to příjde s přídavky, jednorázový příšel přídavky ne...možná, že když máš jen rodičák, že se musí žádat, ale to si jen myslím...zkus se poptat u vás jak to je?

veruuu_kubesovic
10. srp 2022

@kosi_cek byla jsem tam 25.7. a to mi paní říkala, že první termín je 9. na vyplácení přídavků u nás...

kosi_cek
10. srp 2022

@veruuu_kubesovic však píšu, kdybys to stihla do toho 9.7., tak by přišly, takhle to úřednice nemusela stihnout do 1. výplatního termínu. Ma zkušenost je, že když to stihnu kolem 20., tak se neopozdí, jenže prazdniny..dovolené, tak to nemusí stíhat v kratší lhůtě jako běžně.

lucifux
10. srp 2022

Teď mi došlo všechno

autor
10. srp 2022

@lucifux Též mi teď přišlo všechno 😅🍀