12 týdnů po císaři špiním nebo krvácím, co vám pomohlo?

aja215
17. črc 2014

jsem dvanáct týdnů po cs,a stále bud špinim nebo krvácím.Ted to zase mám ani ne po dvou týdnech,a to jsem celou pauzu špinila.byla jsem čtyry týdny na utz v nemocnici a děloha je čistá prý.Kontroloval mě můj porodník.Dostala jsem askorutin ale nebrala jsem ho ,tak ho začínám zobat ted.Maminky co vám pomohlo a kdy se vám to ustálilo?

aja215
autor
17. črc 2014

Před 4týdny jsem byla na utz

gepe
17. črc 2014

@aja215 to jsi mela akutni cs? proc si nebrala ten ascorutin?

megy
17. črc 2014

u prvního stavu po porodu jsem celé šestinedělí krvácela, pak týden pauza a pak jsem dostala normální ms, která byl cca 14 dní :-/ takže ono je možné. ale je to spíš o hormonální dysbalanci a je potřeba to hlídat. navíc na zastavení ms bys měla užívat norethoisteron a ne askorutin :-/ pokud by norethisteron zabral, tak je to hormonama, pokud ne, tak revize hned . a navíc kontrola krevního obrazu a dopovat železo

aja215
autor
18. črc 2014

Na utz ...myslíze
@megy že by porodník něco jako na utz přehlédl,je to měsíc co mi ho dělal.A mám tříměsíční holčičku...
Ke gyn jsem objednaná na další pátek..
Utz mi dělal můj gyn co mě operoval,říkal že je to čisté tak fakt už nevím,pořád špiním mám tedy znovu jít na tu pohotovost by mi mi udělaly případnou revizi?

aja215
autor
18. črc 2014

@megy A krevní obraz jsem měla cca tři čtyry týdny na zpět 😒 byl ok

hancazivocich
18. črc 2014

@aja215 - a není možné, že teď je to např. už menstruace? Zvlášť, pokud třeba nekojíš? Já měla např v šestinedělí klasické krvácení, pak to ustávalo a pak to na pár dní jakoby zase začlo a pak pár dní klid a buch - rozjela se klasická MS.. Ale já nekojila...

aja215
autor
18. črc 2014

jo mám pocit že tak 16 dní na zpátek jsem silně dva dny krvácela a ustávalo to..Já kojím,ale mlíko se ubíva tak i přikrmuji.No a pak jsem ty necelé dva týdny jen žlutý výtok a zase šup hnědá krev ...Takže ms se asi předtim spustila ale vadá mi že vložky jsem se od cs nezbavila :/

hancazivocich
18. črc 2014

@aja215 - mně říkala gyn, že když se nekojí, nebo přikrmuje, tak můžeš dostat MS normálně i v šestinedělí.. A
kamarádka, která kojila snad do 18 měsíců, tak říkala, že měla po porodu ,,klid" jen cca měsíc, dva? Ještě blbej dotaz, nemáš náhodou antikoncepci? Tu pro kojící? Třeba ti taky ,,nesedí"

aja215
autor
18. črc 2014

@hancazivocich
já neměla od toho vůbec,furt špiním,výtok,nebo krvácím....Proto jsem šla před tím na ten utz,jsem měla obavy aby tam nebyli ve mě zbytky.řekl mi že mám rozházený hormony to je ale ty čtyry týdny a od tý doby jsem dvakrát krvácerla..a nebo špinila... 😒 ne antinu nemám ,to ne...Ale nemohlo se stát že by se ten porodník na utz přehlídl a mám tam zbytky placenty,jak píše tady uživatelka výš,?

hancazivocich
18. črc 2014

@aja215 No a přestane ti to? Nebo je to teda v kuse...

aja215
autor
18. črc 2014

já nevím bud protě špiním ,mám pár dní max dva týdny žluto hnědý výtok a nebo rvácím,ty odmlky jsou krátké ☹

aja215
autor
18. črc 2014

@hancazivocich ale zas ten utz mi dělaly 9 týdnů po cs...Tak fakt nevím 😒

hancazivocich
18. črc 2014

@aja215 - 9 týdnů po císaři - to by tam ty zbytky viděl, ne? Tak zkus zobat ten ascorutin, nebo vitamíny - buď pro těhotné, nebo kojící.. Teď jde hlavně o vitamín C - k posílení žilní stěny... Tak by měl fungovat i ascorutin - snižuje propustnost cév, tuším... Mně kdysi oddálil i menstruaci, takže určitě funguje..

aja215
autor
18. črc 2014

@hancazivocich jo od včera ho zobu třikrát denně jak jsem měla před tím,Tak snad bude klid.
Jinak taky si říkám i mě promhmatával,vyšetřoval zrdcadlem plus ten ultrazvuk 😒