17měs. syn má 5. den horečky a zduřelou uzlinu za uchem

aluben
26. srp 2016

Ahoj vsem, 17.mesicni syn ma paty den na stridacku horecky(v noci i 40) a teploty pres den ( od 37,5 do 38,5). Krevni obraz ani moc nic neukazaly, projevy virozy nema, ani niceho jinyho. Jen ty horecky a zdurelou uzliny za uchem. 4 lekari(pediatri i ORL) vlastne nevedi, co je. Mam podezrei na zuby, ale pry to netrva tak dlouho. Navic co ta uzlina? Jsem uz zoufala. Nemate nekdo zkusenost s necim podobnym, abych to nejak poposunula? Dekuji

lajla
26. srp 2016

Uzlinka značí zánět...takže to bude něco v té oblasti, zoubky, ouško,krk... může se to teprve vyvinout
Každé dítě reaguje jinak, některé horečkou jiné bez
Nechala bych znovu zkontrolovat crp

hejsa
26. srp 2016

@aluben Můj Péťa měl jako malý tyhle teploty a horečky,nakonec měl zánět v uchu...ale po 5 dnech by se to už projevit mělo! Žádná angína-čep v krku?Mně tehdy dr.řekla,že zvětšená uzlinka znamená,že tělo s něčím bojuje...

lajla
26. srp 2016

Jinak ty teploty nejsou žádná hrůza, mírně zvýšená...v noci je vždy nejvyšší...větrat, málo obléknout, lehce přikrýt, nechat bez ponožek a pokrývky hlavy..tady uniká teplota

aluben
autor
26. srp 2016

Crp delali dvakrat a nic, moc taky nic neukazala. Krev v poradku. Usi zkontrolovali na orl a nic. Krk bez cepu, zadnej zanet. Zahada...jen moje nervozita roste

hejsa
26. srp 2016

@aluben ně to připadá jako chřipka bez takových těch vnějších projevů.Po 5 dnech chřipka ustupuje..uvidíš.Jinak znova doktoři.

23363
26. srp 2016

A moč vyšetřovali? Může mít i zánět močových cest. To je bez vnějších příznaků, jen teplota. Bohužel naše nová zkušenost...

23363
26. srp 2016

Teď na to koukám, moč vyšetřili. 🙂

hejsa
27. srp 2016

@23363 Neměli jste klíště? Borelioza.....

aluben
autor
27. srp 2016

Kliste jsme nemeli, vcera mu ale tekla krev s cerstve prorizle stolicky, kdyz jedl piskotu, a tak jsme to prozkoumavali a zjistili, ze ten zoubek je ma vprostred tmavy flicek ( nevim, jestli mu muze vylezt zkazeny) a ze dasen pod nim je zarudla. Tak myslim, ze tam bude souvislost s horeckami a mozna i uzlinou??!!

hejsa
27. srp 2016

@aluben Hned s zubaři,ať to nechytne dáseň...mohlo by to být uvnitř...rentgen ukáže.Dáš vědět? 😨

urtica
27. srp 2016

Dělali test na příušnice?

lajla
28. srp 2016

@aluben určitě to může být z toho,spis je, tmavý flicek bude ta krev zaschlá.. nebo malá pidlitinka

yelowangel
28. srp 2016

My jsme to měli taky taky, horečky, crp a moč v pohodě, orl taky a byly to zuby. Ze dne na den se mu prořezal a najednou bylo po horečkách. Ale trápili jsme se s tím 5 dní. A to měl horečky i ráno, v 8 měl 39,2 a doktor nic nenašel. Na to zubní zajděte ale pokud jste nenamáčeli dudlík do medu a nedávali sladký šťávičky což nepředpokládám mělo by to být v pohodě. Kdyby to byl zánět crp by vylítlo.

aluben
autor
29. srp 2016

Ahoj, diky za prispevky. Od patku jsme bez teplot. Zub je venku a jevi se v pohode, akorat se malej trochu osypal, takze mozna sesta detska, na tu cekala doktorka.
Nebo ten zub. Hlavne, ze uz nema ctyricitky👍