Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

4. den zvýšená teplota. Máte zkušenost?

viktoriesarah
21. bře 2020

Holky prosím nemáte zkušenosti se zvýšenou teplotou? Nikdy jsem to neměla. Mam ji 4. den potim se mam zimnici
a přitom nemam ani 37,5. Nejim. Moc dekuji ❤️

karla2015
21. bře 2020

Mozna nejaka viroza, hodne pijte, spete, vitaminy....dala bych si paralen nebo ibalgin a zkuste se poradne vypotit pod perinou.

lennus
21. bře 2020

@viktoriesarah Tak já bych teplotu nesnižovala, pokud Vám není příliš blbě a není moc vysoká, teplota léčí a má svůj význam.

eithelwing
21. bře 2020

@viktoriesarah Jestli nejsi těhotná, nebo se dlouhodobě s něčím neléčíš, nechala bych tělo bojovat samotné. Já si paralen brala, jen když jsem musela fungovat v práci. Vyležet, doporučuji lipový čaj. Do jídla se nenuť, hlavně tekutiny doplňuj.

viktoriesarah
autor
21. bře 2020

@karla2015
@lennus holky diky ❤️Zkusila jsem i paralen a vypotit a i bez léku. Jsem z toho nervózní ptž jsem tohle nikdy nemela 😇Blba zvysena a je mi jako kdybych mela 40.

viktoriesarah
autor
21. bře 2020

@eithelwing jeeee tehotna nejsem 😇lipovy caj mam jdu do nej. Jedno pozitivum 4. den nekouřím ( Iqos )a jsem rozhodnuta ze už nezačnu. Moc dekuju ❤️

eithelwing
21. bře 2020

@viktoriesarah My dospělí to asi snášíme hůř. 🙂 Já na teploty normálně vůbec netrpím a mám 37,5 a vypadám na umření. A dcera má 38 a lítá. Nechápu. 🙂 Tak ať je brzy lépe!

odula
21. bře 2020

@viktoriesarah no vzhledem k situaci , i když nekasles, nikam nechoď, izoluj se a počkej doma i pár dní po vymizení příznaků. Jistota je jistota.

odula
21. bře 2020

@viktoriesarah joo vlastně, dyt vy máte úplně jiný opatření než my tady. 🤦 Jsem blbá. Sorry. Jak nemám ten kontext tak mi to nedošlo. Hlavně at je brzy líp!!!🌹🌹🌹 Jo a mě vždycky na virózu pomáhá zazvorovej čaj s medem 🙂 a hodně, hodně přírodního C. 🙂

viktoriesarah
autor
21. bře 2020

@eithelwing jo jo presne tak my dospeli to snasime hur a mam pocit ze cim jsem starsi tak jsem vetsi posera 😂syn od roku Pfapu tj kazdy mesic 40 a zvladal to lepe nez ja blbych 37,3😂vse sedeje asi z nejakeho duvodu 😇❤️Moc dekuji za podporu ❤️

viktoriesarah
autor
21. bře 2020

@odula jsem zalezla od ty doby co maji deti prazdniny 😇a mic bych si prala kdyby byli vsichni at je to brzy za nami 🍀✊🏻❤️Take moc dekuji za tvoji podporu a čas😇❤️

viktoriesarah
autor
21. bře 2020

@odula ale stazeny zadek mam ptz pred 10 dny jsem byla na čerňaku 🥺

odula
21. bře 2020

@viktoriesarah opravdu není zač. Já jsem reagovala že máš zalézt, pac jsem v zahr. , sleduju to tady na sociálních médiích a tady jsou furt dotazy typu " hmmm ráno jsem se probudil (a), mám zvýšenou teplotu a suchý kašel. Co myslíte mam zůstat doma?opravdu nesmím do práce??" Grrrrr 😠🤦 no tak jsem odepsala úplně automaticky a nedoslo mi ze tohle nejsou svedsky sociální média 😃😃 už bych si měla dat paus. dočista blbnu . Jak je to vlastně přesně v CR - máte vlastně nařízenou karanténu, když se objeví příznaky nachlazení? Nebo jak to máte? asi nejapna otazka- co je Čerňák? Ale asi vim jak se cítíš. U nás zas tady vykazoval kolega příznaky tak uz se 9 dní pozorujem jak hypouši 🤪🤦 jsme v tom všichni :/ ale neboj, to bude dobrý. Zvládnem to 💪

viktoriesarah
autor
22. bře 2020

@odula jejda tak se drzte ve Svedsku ✊🏻✊🏻✊🏻Znama tam ma syna od manzela a rikala ze mame byt radi za opatreni co mame tady. Nase rodina nevylejza max manzel jednou za cas na nakup. Černak je nakupni centrum v Praze no snad jsem to tam nechytla. Bojim se jestli to mamtak aby to nechytla rodina. Rikam si jestli to nemam z nervu. Zitra zavolam dr. at mi poradi. Asi bych byla klidnejsi kdyby mi udelali test ale mam jen zvysenou a sem tam zakaslu. Drzte se a dekujuuuuuu ❤️✊🏻🍀💕

Sem začni psát odpověď...

Odešli