4. den zvýšená teplota. Máte zkušenost?

viktoriesarah
21. bře 2020

Holky prosím nemáte zkušenosti se zvýšenou teplotou? Nikdy jsem to neměla. Mam ji 4. den potim se mam zimnici
a přitom nemam ani 37,5. Nejim. Moc dekuji ❤️

karla2015
21. bře 2020

Mozna nejaka viroza, hodne pijte, spete, vitaminy....dala bych si paralen nebo ibalgin a zkuste se poradne vypotit pod perinou.

lennus
21. bře 2020

@viktoriesarah Tak já bych teplotu nesnižovala, pokud Vám není příliš blbě a není moc vysoká, teplota léčí a má svůj význam.

eithelwing
21. bře 2020

@viktoriesarah Jestli nejsi těhotná, nebo se dlouhodobě s něčím neléčíš, nechala bych tělo bojovat samotné. Já si paralen brala, jen když jsem musela fungovat v práci. Vyležet, doporučuji lipový čaj. Do jídla se nenuť, hlavně tekutiny doplňuj.

viktoriesarah
autor
21. bře 2020

@karla2015
@lennus holky diky ❤️Zkusila jsem i paralen a vypotit a i bez léku. Jsem z toho nervózní ptž jsem tohle nikdy nemela 😇Blba zvysena a je mi jako kdybych mela 40.

viktoriesarah
autor
21. bře 2020

@eithelwing jeeee tehotna nejsem 😇lipovy caj mam jdu do nej. Jedno pozitivum 4. den nekouřím ( Iqos )a jsem rozhodnuta ze už nezačnu. Moc dekuju ❤️

eithelwing
21. bře 2020

@viktoriesarah My dospělí to asi snášíme hůř. 🙂 Já na teploty normálně vůbec netrpím a mám 37,5 a vypadám na umření. A dcera má 38 a lítá. Nechápu. 🙂 Tak ať je brzy lépe!

odula
21. bře 2020

@viktoriesarah no vzhledem k situaci , i když nekasles, nikam nechoď, izoluj se a počkej doma i pár dní po vymizení příznaků. Jistota je jistota.

odula
21. bře 2020

@viktoriesarah joo vlastně, dyt vy máte úplně jiný opatření než my tady. 🤦 Jsem blbá. Sorry. Jak nemám ten kontext tak mi to nedošlo. Hlavně at je brzy líp!!!🌹🌹🌹 Jo a mě vždycky na virózu pomáhá zazvorovej čaj s medem 🙂 a hodně, hodně přírodního C. 🙂

viktoriesarah
autor
21. bře 2020

@eithelwing jo jo presne tak my dospeli to snasime hur a mam pocit ze cim jsem starsi tak jsem vetsi posera 😂syn od roku Pfapu tj kazdy mesic 40 a zvladal to lepe nez ja blbych 37,3😂vse sedeje asi z nejakeho duvodu 😇❤️Moc dekuji za podporu ❤️

viktoriesarah
autor
21. bře 2020

@odula jsem zalezla od ty doby co maji deti prazdniny 😇a mic bych si prala kdyby byli vsichni at je to brzy za nami 🍀✊🏻❤️Take moc dekuji za tvoji podporu a čas😇❤️

viktoriesarah
autor
21. bře 2020

@odula ale stazeny zadek mam ptz pred 10 dny jsem byla na čerňaku 🥺

odula
21. bře 2020

@viktoriesarah opravdu není zač. Já jsem reagovala že máš zalézt, pac jsem v zahr. , sleduju to tady na sociálních médiích a tady jsou furt dotazy typu " hmmm ráno jsem se probudil (a), mám zvýšenou teplotu a suchý kašel. Co myslíte mam zůstat doma?opravdu nesmím do práce??" Grrrrr 😠🤦 no tak jsem odepsala úplně automaticky a nedoslo mi ze tohle nejsou svedsky sociální média 😃😃 už bych si měla dat paus. dočista blbnu . Jak je to vlastně přesně v CR - máte vlastně nařízenou karanténu, když se objeví příznaky nachlazení? Nebo jak to máte? asi nejapna otazka- co je Čerňák? Ale asi vim jak se cítíš. U nás zas tady vykazoval kolega příznaky tak uz se 9 dní pozorujem jak hypouši 🤪🤦 jsme v tom všichni :/ ale neboj, to bude dobrý. Zvládnem to 💪

viktoriesarah
autor
22. bře 2020

@odula jejda tak se drzte ve Svedsku ✊🏻✊🏻✊🏻Znama tam ma syna od manzela a rikala ze mame byt radi za opatreni co mame tady. Nase rodina nevylejza max manzel jednou za cas na nakup. Černak je nakupni centrum v Praze no snad jsem to tam nechytla. Bojim se jestli to mamtak aby to nechytla rodina. Rikam si jestli to nemam z nervu. Zitra zavolam dr. at mi poradi. Asi bych byla klidnejsi kdyby mi udelali test ale mam jen zvysenou a sem tam zakaslu. Drzte se a dekujuuuuuu ❤️✊🏻🍀💕