• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

5 měsíců po porodu mě bolí hlava a záda, je to normální?

27. června 2014 
Dobrý den,jsem pět měsíců po porodu,byl mi píchnut epidurál.Nevím jestli to s tím souvisí ale od té doby mě pořád bolí u spánků,točí se mi hlava a hodně mě trápí dolní polovina zad.Nemůžu někdy ani zvednout malou z postýlky,bolest mi jde až do nohy.Je to pro mě utrpení.Je to tolik měsíců po porodu normální?
26. čer 2014 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@handula83 první, co mě napadlo, když jsem zahlédla téma, bylo, jestli jsi neměla epi... podle mě to s tím souvisí, ale těžko ti nědo dá diagnozu po netu. Určitě bych nečekala a vyrazila k lékaři. Normální to není.
26. čer 2014 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně píchli epidurál když jsem rodila a píchli mi ho špatně. Trpěla jsem pulzujícími bolestmi hlavy, "hučelo" mi v ní, nemohla jsem se vůbec narovnat a bolely mě záda. Dvakrát mi píchali krevní zátku do zad a doporučovali mi pít kávu či kolu, abych dostala do sebe kofein, protože ten rozproudí mozkomíšní mok. Jdi k doktorovi a uvidíš, tady Ti nikdo žádnou přesnou diagnózu stanovit nemůže a tím pádem ani nepomůže...
26. čer 2014 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebo zkusit léčitele. Kamošky dával po porodu "dohromady" jeden v Brně, je to zároveň masér. Nevím odkud jste. Ale chce to někoho na doporučení, kdo opravdu umí :wink: Pokud bude zájem, napíšu do IP kontakt :slight_smile:
26. čer 2014 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje svagrova mela epidural, doktor nepockal nez ji zabere a hned ji pichnul dvojitou davku. Jeste 3 mesice po porodu ji neskutecne boleli zada, takze si myslim, ze to muze byt od toho, ale jak pisou holky, radsi navstiv doktora.
26. čer 2014 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já epidurál neměla a mám stejný problémy jako ty.
@handula83
26. čer 2014 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám úplně to samééé,spinal jsem měla taky,navíc se mi i špatně našlapuje na nohu...No jsem jak po válce a to jsem skoro 3 měsíce od CS.Jinak hlava mě bolí denně o zádech nemluvě :unamused:
27. čer 2014 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek