5 měsíců po porodu mě bolí hlava a záda, je to normální?

handula83
26. čer 2014

Dobrý den,jsem pět měsíců po porodu,byl mi píchnut epidurál.Nevím jestli to s tím souvisí ale od té doby mě pořád bolí u spánků,točí se mi hlava a hodně mě trápí dolní polovina zad.Nemůžu někdy ani zvednout malou z postýlky,bolest mi jde až do nohy.Je to pro mě utrpení.Je to tolik měsíců po porodu normální?

schnek
26. čer 2014

@handula83 první, co mě napadlo, když jsem zahlédla téma, bylo, jestli jsi neměla epi... podle mě to s tím souvisí, ale těžko ti nědo dá diagnozu po netu. Určitě bych nečekala a vyrazila k lékaři. Normální to není.

karlalala
26. čer 2014

Mně píchli epidurál když jsem rodila a píchli mi ho špatně. Trpěla jsem pulzujícími bolestmi hlavy, "hučelo" mi v ní, nemohla jsem se vůbec narovnat a bolely mě záda. Dvakrát mi píchali krevní zátku do zad a doporučovali mi pít kávu či kolu, abych dostala do sebe kofein, protože ten rozproudí mozkomíšní mok. Jdi k doktorovi a uvidíš, tady Ti nikdo žádnou přesnou diagnózu stanovit nemůže a tím pádem ani nepomůže...

lindaaax
26. čer 2014

Nebo zkusit léčitele. Kamošky dával po porodu "dohromady" jeden v Brně, je to zároveň masér. Nevím odkud jste. Ale chce to někoho na doporučení, kdo opravdu umí 😉 Pokud bude zájem, napíšu do IP kontakt 🙂

nefertiri21
26. čer 2014

Moje svagrova mela epidural, doktor nepockal nez ji zabere a hned ji pichnul dvojitou davku. Jeste 3 mesice po porodu ji neskutecne boleli zada, takze si myslim, ze to muze byt od toho, ale jak pisou holky, radsi navstiv doktora.

majka43
26. čer 2014

Já epidurál neměla a mám stejný problémy jako ty.
@handula83

aja215
27. čer 2014

Mám úplně to samééé,spinal jsem měla taky,navíc se mi i špatně našlapuje na nohu...No jsem jak po válce a to jsem skoro 3 měsíce od CS.Jinak hlava mě bolí denně o zádech nemluvě 😒