7 týdnů od porodu už zase krvácím, stalo se vám to?

partyzanka91
8. črc 2014

ahojky,
je to skoro sedm týdnů co jsem porodila, sekcí. Očistky mi odcházely docela dlouho, po 14 dnech jsem měla injekci aby odešli rychleji, pak to ustalo a odcházel takový ten jinačí bordel (oranžový výtok a takový ten bílý tvaroh a tak) a pak už nic. Minulý týden v pátek jsem byla u gyndr. na prohlídce po šestinedělí a říkal že vše je v pořádku a už zase můžu dělat vše jako dřív.
Jenže včera večír jsem měla takový krvavý hlen (ještě jsem tomu příliš nevěnovala pozornost) a dneska zase krev, ale ne jako při ms. Taková ta žmolkovitá stejná jako očistky a pak další krvavý hlen. Stalo se to tu někomu?
- jinak taková drobnost asi to s tím vůbec nesouvisí, včera jsem měla malý úraz. Nastupovali jsme s kočárkem do vlaku a já ho brala ze zadu a neviděla pod sebe, stoupla jsem nohou mimo schod do vzduchu a samozřejmě spadla (kočár už byl díky bohu v bezpečí ve vlaku). Ale jen jsem si narazila a odřela koleno, nic jiného mě nebolelo. Manželovi jsem se svěřila a on si myslí že je to krvácení díky tomu úrazu, ale mě to příjde jako blbost i když časově by to souhlasilo

pisisvori
8. črc 2014

@partyzanka91 jestli to není nastupující normální MS (já jsme taky 1. po porodu dostala asi 8-9 týdnů po císaři , přestože jsem přes den kojila po 1,5 -2 hodinách a v noci po 3 a očistky skončili těsně před koncem šestinedělí i když byly celou dobu hodně slabé a pak jen špinění)...tak zajít zase na gyndu, aby tě prohlédl a zkontroloval...nic jiného podle mne nezbývá🙂

partyzanka91
autor
8. črc 2014

@pisisvori ahoj MS to určitě nebude. To že bych jí neměla dostat když kojím klidně pominu. MS bych poznala vždycky jsem při ní mívala takové bolesti břicha a kříže že jsem už poznala několik hodin dopředu než jsem začala krvácet že příjde mrcha. Navíc krev při menstruaci je totálně řídká, vsákne se do toaleťáku, vytejká sama... Tahle ta krev je hlenovitá a je hustá, na toaleťáku zůstává, nevpíjí se do něj. Navíc při ms jakmile se spustí krvácení tak pak je strašně silné a postupně slábne. Tohleto setřu vždy jen na záchodě. Ještě pár dní počkám a potom kdyby to trvalo zajdu znovu na tu gyndu

pisisvori
8. črc 2014

@partyzanka91 to je úplná kravina, že bys jí neměla dostat, když kojíš. Psala jsem, že jsem kojila o 106 a MS jsem dostala ani ne 9 týdnů po porodu....dr. mi řekla, že je to normální....že prostě někdo ji má brzo a pak pravidelně, někdo jednou a pak 3 měsíce ne a pak zase a někdo ji dostane až po odstavení...záleží na nastavení hormonů. Že větší % žen jí nemá když ojí neznamená, že to tak musí být.
Navíc po porodu může být vše jinak i síla i pocity okolo toho. Já jsem šla k dr. s tím, že mě bolí hodně břicho a ona uvažovala i o variantě zánětu dělohy po porodu, kdyby do 2-3 dnů nepřišla MS...od porodu jsem třeba měla ukázkový ovulační hlen a ovulační bolesti, které jsme nikdy před tím nezažila a podobně....ale prostě zašla bych znova k dr. pro jistotu.

zazulka
8. črc 2014

Ahoj, já bych řekla, že to klíďo bude MS, po druhém porodu jsem dostala MS hned po 8týdnech a to jsem kojila po 1,5h, protože se mi mimi narodilo do 40tek veder... po prvním porodu jsem měla masivní krvácení s hospitalizací, transfuzemi atd., ale to přišlo už 6dní po porodu... hlavně MS a její doprovodný jevy se můžou po každým porodu dost změnit, takže když jsi měla předtím křeče, teď je klidně mít nemusíš atd 😉 Kdybys ale měla být nervozní, cinkni na gyndu, ať máš klid 😉