Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Abdominoplastika. Je tu někdo po?

nikola16041994
21. dub 2020

Ahoj je tu někdo po abdominoplastice, ráda bych se dozvěděla více děkuji 🙂🤗

wimbledon78
21. dub 2020

@nikola16041994 ano, ja. Byla jsem v rijnu loňského roku

nikola16041994
autor
21. dub 2020

@wimbledon78 super zajímalo by mne kdy jste se dokázali narovnat a nějak aspoň trochu fungovat v domácnosti. A sprchovat bez pasu je jak kdybych se měla rozpadnout.. A ještě kdy jste řídili auto děkuji za odpověď....

nikola16041994
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
wimbledon78
24. dub 2020

@nikola16041994 no, to je záludný otazka 😅 Ja uz si to presNe nepamatuju. Ale vim, ze jsem se posila po stejnych odpovědích, prislo mi, ze se to nelepsi..
Ale fungovat jsem pomalu zacala myslim po 3 tydnech. Mam 2 male deti, tak jsem musela. Ale jen lehké veci.. jinak fungoval manzel. Deti jsem ne odulá snad 2 mesice.
Poprve jsem řídila, az kdyz jsem jela na kontrolu-a to si nejsem jista kdy to bylo. Zda po 3 nebo 4 tydnech. Ale byla to vyjimka. Do prace jsem se vracela po 6 tydnech, ale zkráceně, jeste to nebylo ono. A po 8 tydnech jsem uz fungovala normalne.
Bez pasu jsem zacala chodit az po tech 8 tydnech a uz v pohode. Po tech 6 tydnech jsem si ho sundavala podle potreby.
Prvni 3 tydny byly ale opravdu krusne

nikola16041994
autor
25. dub 2020

@wimbledon78 děkuji za odpověďi. No já sem 3 týden a přijde mi to strašně už chci být fit někdy si říkám že já blbá na to šla 😁
Mám vstřebatelné stehy ale furt ty stehy tam jsou. V pupíku mám zaschlou tu krev také jste to tak měla? ale dr mi říkal že tó mám pořád lepit i jizvu mám pořád lepit dokavad nespadnou strupy a stehy. A pak koupit selikonovou náplast.
A stahovací ty kalhotky jste nenosila chtěla jsem se zeptat dr jestli si je můžu koupit místo pasu ten pas se mi furt kroutí a leze na horu není to vůbec pohodlné :(

wimbledon78
27. dub 2020

@nikola16041994 na kalhotky jsem se ptala, ale pry ne. Ten pas je pevnější a lepe podrží. Doktor mi to rozmluvil
Ty stehy trvají dlouho. Ted uz to bude cim dal lepsi, nejhorsi mate za sebou 😊

frenny
28. dub 2020

@nikola16041994 Byla jsem před rokem. To hojení bylo delší, trvalo to pár týdnů než jsem byla schopná normálně fungovat a starat se taky o domácnost. Hodně mi pomohl manžel a taky máma s tátou. Máme dvě děti takže bych to sama nezvládala. Když se už ta rána ucelila bylo to lepší, i když to sem tam pobolívalo a bylo to stále opuchnuté. Ale podle dr. Borského to bylo normální a někdy to trvá i pár měsíců. Ty strupy opadali po měsíci myslím. Stahovací prádlo jsem nosila více než měsíc, potom jsem to začala omezovat. Určitě je ještě brzo fungovat normálně, musí tě to stále bolet, takže já být tebou tak se ještě moc fyzicky nenamáhám. Ono to bude lepší a uvidíš, že ten výsledek bude za to stát. Já jsem ráda že jsem to toho šla.

nikola16041994
autor
28. dub 2020

@wimbledon78 11.5 jdu na kontrolu tak se zeptám na ty kalhotky. A uvdim jinak děkuji
No já doufám ten pupík se mi vůbec nelíbí furt je takuvi strupovati a ty stehy tam a nemůžu to ani umit furt zalepene. Spát jen na zádech hrůza tě im se už na konec 😃

nikola16041994
autor
28. dub 2020

@frenny také mám přítele a rodinu a pomáhají ještě se hlídám málo něco udělám ale spíše odpočívám.. Jen bych chtěla spát na boku už jen jak sem psala že ten pupík děs.. A holky ještě až odpadnou strupy a stehy dr mi doporučil silikonovou náplast používali ste a mazat Sim?? 🤔

nikola16041994
autor
29. dub 2020

@wimbledon78
@frenny
A ještě jak jste dlouho nosili ten pas??

frenny
24. črc 2020

Jak jsem psala nosila jsem ho okolo měsíce, nějak těch 5 týdnů, záleží jak se ti bříško hojí, takže u každého jinak. Potom jsem nosila ještě kalhotky do druhého měsíce. Potom jsem to už omezila, bříško se krásně zahojilo.