Abdominoplastika v roce 2015, máte informace, rady?

leentilkaa
20. říj 2015

Nenašla jsem žádnou aktuální diskuzi na téma abdominoplastiky,čeká mě za měsíc tak bych ráda informace od holek co jí podstoupily a nějaké rady,co je dobré si před operací pořídit,co sebou do nemocnice a klidně i informace jak ste spokojené a kdy ste se byli schopné hýbat atd 🙂 popřípadě někdo koho též čeká v blízké době ?

leentilkaa
autor
15. pro 2015

@terinda no ja bych si to radsi zaplatila nez jit druhej den domu :D druhej den sem umirala ,ale 3uz sem domu jela dobrovolne

terinda
15. pro 2015

@leentilkaa ono to tak podle mě i je, na klinice je člověk jen chvíli a jede domů s drenama, v nemocnici je to delší dobu. To bych brala, nepotřebuju mít doma dreny a jet za pár dní na vyndání x km 😅

leentilkaa
autor
15. pro 2015

@terinda oni ty dreny vetsinou vyndavaji den po operaci,kdyz neodvadi hodne kazdopadne ja bych stim domu taky nesla,to bylo strasne,a v den propousteni mi vytahovali druhej

ivanky
16. pro 2015

V Sanusu Hradec Králové 33000 abdominoplastika+1000 prádlo+ 1500za každou noc(cca4noci)

leentilkaa
autor
16. pro 2015

@ivanky to je super cena 👍

veronika1508
9. lis 2017

@ivanky Už to je skoro 2 roky co jste sem psala.A vy jste v tom Sanusu v HK byla?Ja tam jdu na abdomino.ted 20.11. Zaplatim si 15 000 + 1000 pradlo a 410 za kazdou noc..