Alergie na sexuálního partnera? Mám zánět pochvy

xholan
6. říj 2015

Ahoj holky, obracím se na vás s takovým intimním problémem. Jsem nyní 5 měsíců po porodu a mám zánět pochvy, pálení, svědění výtoky atd. Jde o to, že jsme občas měli s manželem styk (ale s kondomem). Doktorka mi řekla, že je možné, že mi ten zánět jakoby způsobil manžel ( i když nevím, zda přes kondom je to vůbec možné??). Nutno dodat, že v době těhotenství jseem taky poměrně dost trpěla na záněty (kvasinky) a často to bylo právě po sex. styku. Nemáte náhodou někdo zkušenosti, kde je chyba? Mám strach, že mám třeba na manžela alergickou reakci a proto s ním nemůžu mít pohl. styk. Díky za reakce 🙂

blahova_andrea
6. říj 2015

no pokud používáte kondom, tak bych řekla, že jde spíš o alergii na latex nebo nějakou složku lubrikantu na kondomu a ne na partnera 😉

kacca11
6. říj 2015

Sazim spis na problem s kondomem, at uz latexem nebo lubrikantem.

zitulkah
7. říj 2015
Uživatel zitulkah je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zitulkah.

O alergii na latex už jsme slyšela..nebo to může být jen špatná náhoda, příčin může být několik