Angína a nachlazení při kojení - čím se léčíte?

luca1987
17. pro 2016

Ahoj maminky,
co uzivate pri kojeni, kdyz mate anginu a jste nachlazene? Ja driv uzivala Bioparox, ale ten se uz neprodava ☹
Prosim, poradite mi???
Dekuji

evulinkab
17. pro 2016

Tak na anginu nic jiného než antibiotika nepomuže...Běž k doktorce, snad ti napise nejaká atb, která mužeš i pri kojení.

lv
17. pro 2016

Kdybys měla horečku, můžeš Paralen, na bolest v krku Septilen. Jinak to fakt vyležet s čajem, no.. zlatej Bioparox, viď.

luca1987
autor
17. pro 2016

Dekuji.. @evulinkab ja ty co se muzou pri kojeni nesmim. Mam na ne alergii ☹.. @iv praaave, zlatej bioparox ☹. Mohli misto nej vymyslet neco jineho. Furt vymysli kraviny a ne nic co by pomohlo tehotnym a kojicim v nemoci

lv
17. pro 2016

@luca1987 to jo. Ale angínu léčit musíš, těch atb je celá řada.

jandl
17. pro 2016

Poslední anginu jsem měla před 12 roky. Kojila jsem a neměla 100% jistotu, že nejsem těhotná. MUDr. sice prohlásila, že to je na ATB, ale nedala. Jsem jí za to vděčná. Od té doby klid.
Když jsem dříve sáhla po ATB, tak následovaly další ATB.
Není pravda, že ATB musíš užívat. Klidový režim a čas udělá co je třeba. ATB bych nechala pro opravdu těžké případy.

jandl
17. pro 2016

Oloupej si opatrně stroužek česneku. Nenařízni jej nožem. Cucej po celý den. Když jej nekousneš, neštípe. Obsahuje přírodní ATB.
Mokrý kapesník na krk, na to suché pleny. Po nějaké době, snad 2 hod, vyměň.

luca1987
autor
17. pro 2016

@jandl dekuji taky za radu. Prieznitz si davam. Naposledy mi to doporucila svagrova.... Jinak me manzel dokopal na pohotovost. Doktorka prijemna jako osyna v zadeli. ATB nemam, co bych mohla pri kojeni, tak na to mam alergii. Takze ted se budu lecit a doufat, ze nenakazim sceru, ktera trpi neutropenii 😢

luca1987
autor
17. pro 2016

Pardon.. *osina