Bakterie E.coli v močovém ustroji. Jak se dá léčit?

merunka
22. led 2008

Zdravim,

mela jsem pred rokem pozitivni nalez Ureaplasmy, po roce se nam ji podarilo zlikvidovat. Ale byla me "nalezena" v mocovem ustroji bakterie E.coli, chtela jsem se zeptat na kolik je tato bakterie nebezpecna a jak se da lecit?
dekuju moc za odpovedi

sandrika
22. led 2008

Ahoj ja to mám , treba to preliečiť inak to je nebezpečné, ja som na to dostal 10 čípkov a treba vybrať všetky

merunka
autor
22. led 2008

Ahoj Sandrika,

a jakym zpusobem to muze byt nebezpecne?

sandrika
22. led 2008

mne povedala Dr, že to spôsobuje všetko sama neviem čo je to všetko konkrétne vymenovala len zápal močových ciest a v mojom prípade to prejde na Bábetkoktoré by mohlo umrieť a aj partner je nakazený

merunka
autor
22. led 2008

aha..no tak doufam, ze lecba neni obtizna jako treba lecba tech Ureaplasmat, ty jsem lecila na 3x antibiotikama ☹ ☹ ☹
dekuju

sandrika
22. led 2008

nie je sú to v pohode čípky

lucenek
22. led 2008

Bakterie e.colli se vyskytujě běžně ve střevech a v okolí anál. otvoru do moč. ústrojí se dostává cestou ascendetní, čili vzestupnou, nesprávný pohyb při hygieně apod. tudíž nemaj v moč. ústrojí co dělat, vyvolá infekci moč, trubice, moč. měchýře potažmo močovodu a ledviny tak bacha na to pečlivá hygiena a atb.....

sonisek
22. led 2008

Ahojky, před rokem jsem tuhle bakterii taky měla v moč. ústrojí a byla jsem přeléčená antibiotikama, Bismoralem, a pak testy byly OK...

jastericka
22. led 2008

Aj ja som už mala túto baktériu, ale našťastie pred tehotenstvom. Teraz si dávam bacha, dodržujem veľmi prísnu hygienu, po každej stolici sa idem radšej osprchovať. Vtedy som to dostala, lebo sme si nedávali pozor pri sexíku 😠 , hneď na druhý deň pálenie a zápal močových ciest, nepríjemné... 🙄

lindda
7. čer 2010

cafte pridavam sa do klubu a mam silny pocit ze zato mozu tanga som s nimi definitivne skoncila mam take rezanie pri cikani ze az ,,, beriem antibiotika ale uz sa to lepsi nastastie